Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEMPOMAT

T4 - TEMPOMAT 15. kvě 2016 22:46 #167047

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Já můžu zpomalovat i zrychlovat. Buď mám geniální auto, nebo to jde u každého. :P
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 15. kvě 2016 22:52 #167048

• alik.jes
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 111kw
  • Obdržená poděkování 2
Mám stejnej tempomat jako Frosty a spomalovat mi nejde. Nebo jsem na to nepřišel.
T4 111kw

T4 - TEMPOMAT 16. kvě 2016 05:16 #167050

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
U mého tempomatu to chodí takto. Když podržím tlačítko SET tak zpomalují a když podržím doleva tlačítko RES tak zrychluji.
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 16. kvě 2016 07:08 #167051

• Frosty
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Set by dle me melo zrychlovat a res zpomalovat. A nebo po slapnuti na brzdu a potom res zrychlit na puvodni rychlost. Me set zrychluje.res vraci po brzde jak pisu ale pri drzeni res se nic nedeje.nezpomaluje. off je jasny vsem :-) tak kde je problem? Ale nejsem sam teda koukam.
VW T4 Multivan , 75 kw 1997.

T4 - TEMPOMAT 16. kvě 2016 07:19 #167052

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Mě to maká jak píšu + když po brzdě nebo po spojce zmáčknu RES tak se mi auto vrací do původní rychlosti. Tak nevím kde udělali soudruzi ze SRN chybu. :cheer:
Knaus Eurostar 500 TF

T4 - TEMPOMAT 16. čen 2016 13:37 #168155

Ahoj kluci,
stávám se hrdým majitelem T4 1998 2,5 TDI.
Pročetl jsem si vlákno. Jak udělat tempomat je snad jasný na 110%, ale netušíte, jaký budíky, nejlépe maxidot, respektive jaké typové číslo to je? Na netu jsem narazil na 7d0920803b a 7d0920803c. Nevíte, jaký je rozdíl? Případně neválí se to někomu doma?
Díky
Marek

T4 - TEMPOMAT 22. zář 2016 21:09 #170578

Mě to u jedný T4 jde, u druhý nejde.

TK napsal: Já můžu zpomalovat i zrychlovat. Buď mám geniální auto, nebo to jde u každého. :P

Naposledy změněno: od pajaital.

T4 - TEMPOMAT 25. led 2017 11:24 #173332

Ahoj, dotaz: Sel by namontovat tempomat to T4 1992 benzin 2.5i 81 Kw? Procetl jsem vlakno, ale koukal jsem pod pojistkovou skrin a zadny konektor jsem nenasel. Take jsem zkousel pri plynu slapnout na brzdu ale nic se nestalo otacky byly porad na 3000 tis. Jezdim dlouhe trasy a hodne by mi to pomohlo. Nema s tim tady nekdo zkusenosti?

T4 - TEMPOMAT 26. led 2017 16:56 #173359

• aaamilan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 18
A co by se melo stat pri seslapnuti brzdy?
Tempomat zacina fungovat az 30km rychosti a vys.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

T4 - TEMPOMAT 26. led 2017 19:43 #173360

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Při sešlápnutí brzdy nebo spojky tempomat vypne (v případě, že máš v pořádku brzdový a spojkový spínač). Zatažením za Res najede na posledně nastavenou rychlost. Mě to funguje stejně jako TK, podržením SET zpomaluje, držením RES zrychluje.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - TEMPOMAT 26. led 2017 21:08 #173364

• Frosty
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
On se ptal na ten test. Kdyz na neutral vytocite motor a drzite plyn treba na 2500 a soucasne seslapnete brzdu tak otacky padaji tak se pozna ze mate jednotku ktera muze mit tempomat. Myslim ze v jeho voze byt nemuze kdyz se nic nestalo. Me ten test vysel.koupil sem packu a kabel.nasel protikus za pojistkovkou pripojil.vagem aktivoval a tempomat beha.
VW T4 Multivan , 75 kw 1997.

T4 - TEMPOMAT 28. led 2017 19:59 #173403

• shrekzv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
robert.gregor ano da sa to

Frosty , on ma benzin, tam tempomat s RJ motora nema nic

tempomat do benzinu benzinu, tam je lankom ovladany plyn, nie elektronicky, a ano tempomat sa tam da namontovat, je podtlakom ovladany, jediny problem vidim ze v aute z roku 92 asi nebude elektricky tachometer, RJ tempomatu potrebuje signal o rychlosti, inac nevidim problem......len ten ho zohnat :) ja som ho vybral zo sharana a kupil packu do T4, VR6kovych(128kw motor) sharanov je na rozpredaj dost na bazosi, urcite nejaky bude mat tempomat, lebo z T4ky ho budes zahnat tazko

http://translate.google.com/translate?hl=sk&rurl=translate.google.com&sl=de&tl=sk&u=http://www.t4-wiki.de/wiki/Geschwindigkeitsregelanlage_(ohne_E-Gas)
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

T4 - TEMPOMAT 06. úno 2017 13:15 #173673

• dryson
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 2.5i LPG
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, v diskusi o tempomatu na T4 jsi psal, že jsi pořídil za 800Kč. Prosím poraď, kde to bylo.
Rád bych taky vylepšil T4 o tempomat.

Díky moc zdraví Ctirad

T4 - TEMPOMAT 27. úno 2017 20:52 #174378

• Bilík
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já ho mám za cca 350. Ale je to hand-made.
---
Svorkovnice www.autokelly.cz/Product/VAG-1J0972732/9153803
do ní 4× N 103 189 05
www.gme.cz/p-pb11-black
www.gme.cz/p-sm101-1b3
+ drát +
zapojení dle: www.transporterclub.cz/forum/29-vybava-e...mat?start=255#162795
---
Doplněn obrázek

Přílohy:

Naposledy změněno: od Bilík.

T4 - TEMPOMAT 28. úno 2017 20:08 #174401

A ty spínače jsi umístil do páčky nebo je máš mimo?

Vygenerováno za 4.149 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/