Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEMPOMAT

T4 - TEMPOMAT 24. bře 2009 09:37 #12775

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Kamaráde, jistej si nejsem, jen jsem si vzpomněl na Octavii a tam chodil tempomat malinko jinak než v T4. (Nepamatoval si poslední nastavenou rychlost). Odhaduji, že to bylo jednotkou, ale aby Ti to pak nějak nezlobilo..
Určitě bych namontoval páčku s kabeláží na T4. (Ta co tam má být)
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 24. bře 2009 09:56 #12778

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
ahoj.

už jsem taky viděl v inzerci nabízené tempomat páčky pro T4, které dle vyobrazení spíše sedí do GolfaIV a OC1 ( nevím zda je to špatně uvedenou fotkou u inzerce, ale tyto určitě nepatří do T-ky a bylo by velmi složité je tam napasovat)

použij klasiku, která tam patří (viz. foto)
propojení el. instalace by mělo sedět dle vyobrazení
u vozů cca nad r.v. 98 by měl být pod pojistkovou skřínkou již připraven 4-pin štekr
pro propojení kabeláže od páčky
u starších vozů bez el. plynu by bylo nutné použít instalační sadu (dle vyobrazení)

přeji hodně štěstí ;)
D.
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 25. říj 2009 10:36 #25856

Tak jsem si koupil do své T4 tempomat i s originál kabelem ale píšou že kabel je jen pro diesel a nikdo není schopen ho zapojit prý do benzínové 2.8 to nejde. Co Vy na to ?

T4 - TEMPOMAT 25. říj 2009 19:15 #25925

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Pokud Ma elektricky plyn tak by to mohlo fungovaz ale MAslo ti povi vic :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - TEMPOMAT 05. lis 2009 10:58 #27205

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Aleši, můžeš prosím nějak popsat, jak si to myslel s tím tempomatem na 2.4D? Ten odkaz, který si zmínil nějak nefunguje.
Díky
Rob d:_( d:_(
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

T4 - TEMPOMAT 17. lis 2009 11:29 #27959

• TROPI
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, stává se mi při jízdě s tempomatem, že si přidá, trvá to sice jen 2-3 vteřiny, jako by mě ze zadu někdo nakopnul a pak zas normál, opakuje se to zhruba po 50km. Byl jsem i na diagnostice a vše ok. Neřešil jste to někdo? Nebo že by naftový čerpadlo?
VW caravelle 2,5 TDI

111 Kw+chip= raketa 180 horse power

T4 - TEMPOMAT 17. lis 2009 11:41 #27960

Už se mi to taky stalo, přesně jak popisuješ. Za 10 000km asi třikrát. Netuším čím to je :?:
T4 Mula 111

T4 - TEMPOMAT 17. lis 2009 13:11 #27962

• TROPI
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Hmm, kdyby mi to dělalo občas jako tobě, tak to asi neřeším. No, alespoň vím, že tu "nemoc" nemám sám (nic ve zlém) :lol: :lol: :lol:
VW caravelle 2,5 TDI

111 Kw+chip= raketa 180 horse power

T4 - TEMPOMAT 17. lis 2009 20:14 #27973

virtualBoB napsal: Už se mi to taky stalo, přesně jak popisuješ. Za 10 000km asi třikrát. Netuším čím to je :?:

Měl jsem ten samý problém, taky tak 3x za 10 tisíc km. :-k
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - TEMPOMAT 28. lis 2009 01:06 #28639

• Snakee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Pokud vim tak k tempomatu budíky nepotřebuješ.
Koukni na http://www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=96&hilit=tempomat
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

T4 - TEMPOMAT 28. lis 2009 01:12 #28640

• Snakee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

doliik napsal: původní text od MK tech na bus-foru (doufám,že s jeho svolením)
více zde:

http://www.vwbusforum.net/viewtopic.php?t=1319

Pokud chce někdo....

Ještě jeden dotaz. Pokud mám budíky s modrým podsvícením tak tam ten displej na palubní pc je (nebo neni?) a musí se pak jen vyměnit kabeláž a nějak to poštelovat v sw?
Je možný, že by to palubák neumělo? Je to r.v.2000.

T4 - TEMPOMAT 28. lis 2009 08:12 #28643

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
pokud máš modré posvícené budíky tak tam palubní pc není,musí se vyměnit budíky,,kabeleláž k budíkum,a páčka na vádání palubního pc,pokud máš rok 2000 tak to tvá řjm podporuje.

T4 - TEMPOMAT 28. lis 2009 10:25 #28649

• Snakee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Díky moc. Mář řádově představu kolik by to stálo?

T4 - TEMPOMAT 28. lis 2009 16:55 #28673

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
ahoj

polodot: 2.500,-

[attachment=1:2vwi1jfe]<!-- ia1 -->polodot automat - 7D0920821B.jpg<!-- ia1 -->[/attachment:2vwi1jfe]

maxidot: 3.800,-

[attachment=0:2vwi1jfe]<!-- ia0 -->maxodot 1.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:2vwi1jfe]

d.
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 29. lis 2009 18:36 #28843

Chlapi,potřebuju radu od někoho,kdo má origo palubní PC v T4.Jde mi o to,že jsem ho teď dodělával do mojeho a vše funguje jak má ale když zastavím tak na Passatu mi z ukazování L/100km se přeplo na režim L/h a po rozjezdu zase zpátky.Tady i po zastavení ukazuje pořád L/100km.Je to tak správně nemo mi tam ještě něco schází napinovat?Kouknete na to někdo?Ještě musím akorát napojit čidlo venk.teploty G17,které na mojem není,páč je to socka ohne klima :(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Vygenerováno za 0.228 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/