Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 12. bře 2009 12:59 #11864

  • philip
  • Avatar uživatele philip Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 97
  • Obdržená poděkování 0
Neví náhodou někdo kde je umístěný v autě MULTIVAN r.v. 01 mi nehraje rádio a když tak strašně špatně na VAGu to píše přerušene vedení k anténě a podle schémat by to mělo být někde za pojistkama - jestli jsem pochopil správně., ale nic tam nevidím. Auto mám teprve pár dní a bylo tam měněno čelní sklo s integr.anténou takže bych si radši ověřil jestli je zesilovač OK a pak rval znova okno ven. :(
Multivan 2,5 TDI+ - rodinný wagen
BMW R1100GS - na cestu necestu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 12. bře 2009 18:31 #11880

  • vpa
  • Avatar uživatele vpa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Na prave strane pred sloupkem spolujezdce. Je tam svedeny kabel od anteny co je ve skle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 12. bře 2009 21:51 #11886

  • Slifa
  • Avatar uživatele Slifa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 0
Cau,jestli sis to okno nemenil sam,tak mam za to,ze ti pouze zapomneli zacvaknout konektor od zesilovace k oknu.Je to takovy kulaty a podobny patentu na bunde.Nachazi se to v miste,kde popsal kolega....az pak okno ven ;) :lol:
Caravelle 2,4D---2,4TD...o poznání jiná jízda...2,5Tdi 111kw...nebe a dudy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 12. bře 2009 22:21 #11887

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Presne jak rikas, uz Mi to take zapomneli zapojit.
Jinak ten zesilovac je v miste pred spolujezdcem za palubkou...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 13. bře 2009 06:13 #11891

  • philip
  • Avatar uživatele philip Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 97
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem ho teda včera našel a vyndal ale přístup ala Saxana viditelně do něj zatékalo je totálně zaoxidovaný takže dneska budu shánět nový nebo starší. Ono s tím konektorem na skle jsem si myslel ze je ulomený protoze oproti T5 ta ma konektor přímo na skle já mám na takovém ohebném plíšku - z toho jsem usoudil že bude asi špatný. Myslíte že zesilovač je stejný jako na klasickou anténu (z vrakáče) když přehodím konektory.
Multivan 2,5 TDI+ - rodinný wagen
BMW R1100GS - na cestu necestu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 13. bře 2009 11:43 #11913

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Na klasickou antenu je to jine...
Tam snad ani zesilovac neni...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 13. bře 2009 13:21 #11925

  • philip
  • Avatar uživatele philip Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 97
  • Obdržená poděkování 0
Je to uplně jiné většina antén má zesilovač v sobě v té patce takže jsem zjišťoval cenu ve VW a tottalni humus - 1700 Kč takže koupím nějakou uni a namontuju za rádio a hotovo.
Multivan 2,5 TDI+ - rodinný wagen
BMW R1100GS - na cestu necestu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 13. bře 2009 20:58 #11957

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Konektor na anténu ve skle je nesehnatelný, já to nakonec vyřešil nákupem patentku v galanterii :D Jo a zesilovač nemám vůbec a hraje to jak víno :twisted:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 17. bře 2009 09:52 #12300

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
:help :help :help proč mám v mulťáku dvě antény na rádio??? já myslel že ta v okně je na mobil? Fakt je na radio? #-o #-o #-o
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 17. bře 2009 10:42 #12302

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Jasně v okně je rádio, ten bobek na střeše je GPS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 20. srp 2009 19:38 #22033

Ahoj, můžu poprosit o radu, mám origo rádio a antenu ve skle , nicméně příjem je mizerný, jde s tím něco udělat ? pokud ano tak co . Předem děkuju za radu.
T4 Caravelle 2,5 TDI 111kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 21. srp 2009 12:27 #22072

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
A kontroloval si ten konektor, jak je psáno výše? Nastav frekvenci nějakýho rádia a zkus to odpojit a zapojit, jestli se něco změní.
R
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 21. srp 2009 14:52 #22079

Rob napsal: A kontroloval si ten konektor, jak je psáno výše? Nastav frekvenci nějakýho rádia a zkus to odpojit a zapojit, jestli se něco změní.
R

Kontroloval , odpojil a připojil a tohle asi funguje jek má ,resp. po odpojení , se signál ztrácel ,po připojení byl ok .
T4 Caravelle 2,5 TDI 111kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 21. srp 2009 19:13 #22091

  • Rob
  • Avatar uživatele Rob
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 406
  • Obdržená poděkování 1
tak jestli byl po připojení ok, tak kde je problém?
R. d:_(
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ANTÉNA FM,GSM,GPS / ANTÉNÍ ZESILOVAČ 21. srp 2009 22:51 #22110

Po připojení ok , v tom smyslu, že jsem to zkoušel v Praze kde chytnu rádio na " kus drátu" a že je anténa resp přívod k ní zapojený . To že mám mizernej příjem , tím jsem myslel ,že se mi mnohdy stává , že mi chrčí radio na místech ,kde jiní mají čistý příjem . Porovnával jsem to s bráchovým autem ,který má to samé rádio s antenu včelním skle a má podstatně lepší příjem
T4 Caravelle 2,5 TDI 111kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.192 sekund

Login