Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 03. dub 2009 11:25 #13684

• Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X Autor tématu
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Kamarádovy na autě nefunguje spínací skříňka, klíč otáčí zámkem, ale zámek již neotáčí spínací skříňkou. Spínací skříňka je nová, tak v té problém nebude. Takže to bude díl 3 nebo 1, nevíte někdo zda zámek přímo ovládá skříňku, nebo zda je v dílu 1 ještě otočný mezičlen? Druhý dotaz, jak je možné zámek (díl 3) vyndat z držáku (díl 1)? A třetí dotaz, jde použít zámek z jiného koncernového vozu s jiným profilem, než co má VW, myslím třeba nová Octavia.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 03. dub 2009 11:41 #13686

Ahoj, vložku zámku lze vyndat jediným způsobem, a to tak, že se v přesně určeném místě vyvrtá dírka, do té se vmáčkne třeba tupý šroubovák a pak ji vytáhneš. Tím zmáčknutím zamáčkneš pružný ocelový pásek, který ji drží.
Aleši já tu spínačku zítra vyndám ze svýho (dírku už tam mám) a napíšu Ti to jo? Hned dopolko. A jinak v ACI koupíš vložku spínací skříňky i s klíčema za 550,- Kč. Marek \:D/
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 03. dub 2009 20:44 #13707

• vpa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Myslim ze to je naprimo a po ceste to otaci zamkem rizeni

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 04. dub 2009 09:52 #13730

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Marku za tuhle cenu ano ale na stary model bez imobilizeru, muzu ti vyfotit ten s imobilizerem, nekde ho mam...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 04. dub 2009 17:06 #13741

Ano, já vím, tu druhou tam mají za 1300,-. Ale když z ní opatrně odřízneš ten černý kovový kroužek, tak tam imo dáš a je to hotový a k nepoznání. Já to tak mám už více než rok. Marek
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 04. dub 2009 17:33 #13742

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
1300? od jakeho vyrobce?
Ja jsem ji schanel a musel jsem pro origo :-(
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 04. dub 2009 20:28 #13746

ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 20. dub 2009 15:06 #14552

• letsurf
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Chtěl bych se zeptat když mám transportera 91 rok tak tam mám tuhle spínací skřínku? http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=64706
Dal jsem novej oříšek a furt to blbne a nestartuje.
Pokaždé v té poslední fázi když už má točit startér tak to nespíná.
Musím s tím kvrdalt aby se to chytlo.
Moc díky

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 20. dub 2009 15:55 #14554

• Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X Autor tématu
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Možná to bude stejný případ jako měl kamarád, musel v tom hliníkovém bloku do kterého se zámek ukládá odfrézovat pero a vložku pootočit a pootočenou jí přišroubovat.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 20. dub 2009 17:00 #14557

• letsurf
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A nevíš náhodou jak se to vyndavá?
Nebo na to je ten fígl s přesně mířenou dírkou :(

Pozor jednu dírku už tam mám tak jdu do toho zkusit něco narvat a vyndat to :-)

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 20. dub 2009 17:14 #14558

• letsurf
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Paráda zadařilo se.
Někdo už mi usnadnil práci:-) a asi to půjde opravit tak jak říkáš: odfrézovat a pootočit a přišroubovat červíkem :-)
Nebo podle mě bude možná snažší jen část upilovat na jedné straně. A na druhé něčím podložit.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 30. kvě 2009 09:13 #16812

• drc
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Nutně potřebuju poradit.Blbne mi spínačka.Projevuje se to tak, že po nastartování musím ještě jednou pohnout klíčkem směrem ke startu,abych zapnul radio.Teď se k tomu přidalo ještě vybíjení baterie přes noc.Myslím, že se rozpadl plastový střed spínače.Nevím, jestli jde obstarat jenom modul na spínání a jak je to s imobilizérem.Je to stodvojka rok 2001.
Poděkovali: RadimS

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 30. kvě 2009 10:41 #16818

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Jestli je to důvod vybíjení to nevím :-k Kostku pod spínačkou vyměníš samostatně imobilizér je zvlášť.Ale radějí kup tu kostku origo vw.Febi a jim podobné sice stojí méně ale stojí za ....a brzy ji budeš měnit znovu.
Výměna je jednoduchá,povolíš spodní kricí plast ,vyndáš štekr od spínačky povolíš jeden šroubek a kostku vytáhneš směrem dolů.
Včera jsem zrovna jednu měnil a na povolení toho šroubečku se mi osvědči křížový bit a 5,5 plochý klíč přibroušený aby do něho šel bit stuha nasadit.potom to šlo hladce \:D/
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: RadimS

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 30. kvě 2009 13:47 #16822

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já to měnil také, ale taková pohoda to nebyla.
Onen šroubek byl pěkně zatažen, takže šel dolů volant a za ním i krk se spínačkou abych se k tomu dostal.
Pak už to pohoda byla... :-) ))
Ale beru to pozitivně - všechno jsem si promazal a zase znám další kousek svého vozu...
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 21. srp 2009 22:50 #22109

• jipovm
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Můžete mi prosím poradit kde přesně vyvrtat dírku pro vytažení vložky spinací skříňky? Už mě to se.., když musím při každém startování třepat klíčkem. Spodní elektrickou část jsem už vyměnil a bylo to lepší jenom chvilku. Dá se tato závada spolehlivě opravit? Díky.

Vygenerováno za 0.274 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/