Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 24. srp 2009 08:43 #22233

Také bych poprosil o radu kde přesně vyvrtat dírku pro vytažení vložky spinací skříňky. Mám jiný problém a to velkou vůli v ložisku který je mezi řídící tyčí a tím hliníkovým držákem se spínačkou. Sehnal jsem celé to řízení a potřebuju přehodit spínačku. Je ještě jeden problém a to že nemám klíč do spínačky a je to zamklé. Půjde to ven? Děkuji za odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 08. zář 2009 22:00 #23044

• Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X Autor tématu
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
zámek jde vytáhnout i bez klíče (bohužel :roll: ) dirku navrtej dle fotek a musíš slačit tu pružinku dle fotek ;)
PS.: kvůli ložisku nemusíš měnit celý blok zámku řízení, ale stačí pouze to ložisko ;-) ale tipuji že to máš z vrakáče z nějaké čorky tak ti to prodali i se zámkem a celým blokem.
Přílohy:

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 10. dub 2010 15:38 #40227

• duufff
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Hoj mam od predchoziho majitele spatne zapojeny radio. Kdyz otocim klickem tak ho sice zapnu, ale kdyz klicek otocim zpet do nulovy polohy tak se radio rovnou vypne. Mam Multivana 96, potreboval bych radu odkud si muzu vytahnot +12V ktery zustanou i kdyz otocim klickem do nulovy polohy a zmizej az po uplnym vytazeni klicku ze zapalovani? Je to primo nekde z tela spinaci skrinky, nebo z pojistkovy skrine nebo odkud? Pripadne je mozny ze je spatna spinacka, nebo to takhle treba u nejakejch spinacek nefunguje? Diky za rady

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 18. čen 2010 08:15 #45184

Ahoj. Nevite nekdo jak vymenit vlozku zamku rizeni a spinaci skrinku? Ucinil jsem pokus vlozku odvrtat, ale nedopadlo to slavne... #-o ....fotky by mi dost pomohly. Diky predem.
PS: Zaroven timto shanim zamek rizeni, ve kterem je vlozka a z druhe strany spinacka...

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 18. čen 2010 08:47 #45187

Ja jsem debil.....Kde se da sehnat ten dil 701905851? Da se to vubec sundat z ridici tyce?

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 27. srp 2010 12:35 #48989

v stredu som nemohol nastartovat vybral som spinacku (tu elektricku cast) a myslel som ze odisla ta kupil som novu dnes to skusam a to iste nemozem nastartovat je nejake startovacie rele ktore moze byt zle alebo kde mam hladat pricinu? dik
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 27. srp 2010 13:20 #48991

• lupo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Poku ti svítí kontrolky, tak po otočení klíčku na startování jde + na cívku startéru. Když na konektoru, který je připojen na cívku naměříš proti kostře 12V, hledej závadu v cívce startéru. Cívka startéru funguje jako silové relé, které spíná napětí do startéru.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 27. srp 2010 13:54 #48992

dik za odpoved hned ako som to tu napisal tak mi v tej sprostej hlave zapol 100W halohen a napadlo ma ze som vcera meral napetie na cievke (+ kontakt) tak otvorim kapotu ze ci som ha napojil s5 a bol odpojeny konektor cize uz mi auto startuje
ps: bude zo mna nieco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 16:43 #55207

dotaz zda to může ít tí stejným
zase se mi stalo že po otočení klíčkem svítí vše jak má a po zhasnutí žhavení otočím klíčem na nastartovaní a zhasne cela palubovka a nic. zda to může bít stejnou příčinnou - spínačka či to bude něco jiného?????
jinak už 3x se mi stalo že z ničeho nic se mi začmoudí z palubovky (od páček k volantu) nenašel sem ale nic ohořelého, ve skratu, či prodřené dráty) žeby zase spínačka???
dík za radu
T4 1991 2,4D 57kw

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 20:10 #55243

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Dela ti to orech na spinaci skrince.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 20:23 #55249

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No to začouzení jsem už zpozoroval taky asi 3x a docela dost mě to znervóznilo.
Proč se mi tam zakouřilo? :o
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 20:38 #55254

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Starim :-) Je tam uz opotrebeny kontakt a prece jen tam jde docela dost velky proud...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 16. lis 2010 11:23 #55313

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No dovol! Jakym stářim?! ;)
Je teda jistější něco vyměnit? Může se přihodit, že třeba někdy už ani neodjedu?
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 16. lis 2010 17:04 #55335

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
to způsobil prach že se zakouřilo od páček

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 02. pro 2010 14:32 #56808

• Hano
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
dobrý den ... chlapi ak niekto viete niečo bližšie o riadiacich jednotkách na T4 2,5 benzín, 1993 prosím napíšte dal som sem novu temu : NA Slovensku je so všetkým problém ... tam je toho viac ... dakujem

Vygenerováno za 0.241 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/