Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 24. srp 2009 08:43 #22233

Také bych poprosil o radu kde přesně vyvrtat dírku pro vytažení vložky spinací skříňky. Mám jiný problém a to velkou vůli v ložisku který je mezi řídící tyčí a tím hliníkovým držákem se spínačkou. Sehnal jsem celé to řízení a potřebuju přehodit spínačku. Je ještě jeden problém a to že nemám klíč do spínačky a je to zamklé. Půjde to ven? Děkuji za odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 08. zář 2009 22:00 #23044

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X Autor tématu
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
zámek jde vytáhnout i bez klíče (bohužel :roll: ) dirku navrtej dle fotek a musíš slačit tu pružinku dle fotek ;)
PS.: kvůli ložisku nemusíš měnit celý blok zámku řízení, ale stačí pouze to ložisko ;-) ale tipuji že to máš z vrakáče z nějaké čorky tak ti to prodali i se zámkem a celým blokem.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 10. dub 2010 15:38 #40227

  • duufff
  • Avatar uživatele duufff
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Hoj mam od predchoziho majitele spatne zapojeny radio. Kdyz otocim klickem tak ho sice zapnu, ale kdyz klicek otocim zpet do nulovy polohy tak se radio rovnou vypne. Mam Multivana 96, potreboval bych radu odkud si muzu vytahnot +12V ktery zustanou i kdyz otocim klickem do nulovy polohy a zmizej az po uplnym vytazeni klicku ze zapalovani? Je to primo nekde z tela spinaci skrinky, nebo z pojistkovy skrine nebo odkud? Pripadne je mozny ze je spatna spinacka, nebo to takhle treba u nejakejch spinacek nefunguje? Diky za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 18. čen 2010 08:15 #45184

Ahoj. Nevite nekdo jak vymenit vlozku zamku rizeni a spinaci skrinku? Ucinil jsem pokus vlozku odvrtat, ale nedopadlo to slavne... #-o ....fotky by mi dost pomohly. Diky predem.
PS: Zaroven timto shanim zamek rizeni, ve kterem je vlozka a z druhe strany spinacka...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 18. čen 2010 08:47 #45187

Ja jsem debil.....Kde se da sehnat ten dil 701905851? Da se to vubec sundat z ridici tyce?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 27. srp 2010 12:35 #48989

v stredu som nemohol nastartovat vybral som spinacku (tu elektricku cast) a myslel som ze odisla ta kupil som novu dnes to skusam a to iste nemozem nastartovat je nejake startovacie rele ktore moze byt zle alebo kde mam hladat pricinu? dik
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 27. srp 2010 13:20 #48991

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
Poku ti svítí kontrolky, tak po otočení klíčku na startování jde + na cívku startéru. Když na konektoru, který je připojen na cívku naměříš proti kostře 12V, hledej závadu v cívce startéru. Cívka startéru funguje jako silové relé, které spíná napětí do startéru.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 27. srp 2010 13:54 #48992

dik za odpoved hned ako som to tu napisal tak mi v tej sprostej hlave zapol 100W halohen a napadlo ma ze som vcera meral napetie na cievke (+ kontakt) tak otvorim kapotu ze ci som ha napojil s5 a bol odpojeny konektor cize uz mi auto startuje
ps: bude zo mna nieco :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 16:43 #55207

dotaz zda to může ít tí stejným
zase se mi stalo že po otočení klíčkem svítí vše jak má a po zhasnutí žhavení otočím klíčem na nastartovaní a zhasne cela palubovka a nic. zda to může bít stejnou příčinnou - spínačka či to bude něco jiného?????
jinak už 3x se mi stalo že z ničeho nic se mi začmoudí z palubovky (od páček k volantu) nenašel sem ale nic ohořelého, ve skratu, či prodřené dráty) žeby zase spínačka???
dík za radu
T4 1991 2,4D 57kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 20:10 #55243

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Dela ti to orech na spinaci skrince.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 20:23 #55249

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
No to začouzení jsem už zpozoroval taky asi 3x a docela dost mě to znervóznilo.
Proč se mi tam zakouřilo? :o
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 15. lis 2010 20:38 #55254

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Starim :-) Je tam uz opotrebeny kontakt a prece jen tam jde docela dost velky proud...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 16. lis 2010 11:23 #55313

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
No dovol! Jakym stářim?! ;)
Je teda jistější něco vyměnit? Může se přihodit, že třeba někdy už ani neodjedu?
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 16. lis 2010 17:04 #55335

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
to způsobil prach že se zakouřilo od páček

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNACÍ SKŘÍŇKA 02. pro 2010 14:32 #56808

  • Hano
  • Avatar uživatele Hano
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
dobrý den ... chlapi ak niekto viete niečo bližšie o riadiacich jednotkách na T4 2,5 benzín, 1993 prosím napíšte dal som sem novu temu : NA Slovensku je so všetkým problém ... tam je toho viac ... dakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.151 sekund

Login