Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 climatronic - funkce

T4 climatronic - funkce 19. dub 2015 00:04 #154180

  • magiccc
  • Avatar uživatele magiccc Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Já to teď pořád sleduju a občas se to otevírá. Od nějakých cca 12-15°C a když je v autě tepleji než venku, tak to většinou otevře i ty prostřední výdechy.
1) Koukni se k nohám spolujezdce pod ten dekl, je tam ta krabička se třema hadičkama co jsem dával tu fotku. Vytáhni hadičku se žlutým pruhem, strč do pusy a nasaj. Uvidíš, jestli není ta klapka zaseklá. (asi spíš nebude)
2) Podtlak od brzd máš v pohodě? Necvaká vývěva (nebo jak se to jmenuje) ? Nefungovala by potom ani klapka vnitřní cirkulace, která je tím také ovládaná (ta mi jezdí jen do poloviny- tam budu mít nějakou chybu přímo v té klapce asi)
Multivan ´99, 2,5 tdi 75kw + chip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 climatronic - funkce 27. dub 2015 20:18 #154476

  • Shake
  • Avatar uživatele Shake
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0
konečně jsem měl dnes chvíli času se tomu věnovat. Ta řídící jednotka u spolujezdce bude problém. Bud do ní nejde správně štáva, protože ze 3 drátů pouze jeden má trvalých cca 14V, ostatní nic, at na climatronicu mačkám co mačkám. Když spojím hadičku s podtlakem - ta levá, přímo s hadičkou ovládání klapky na palubovce - ta vpravo, tak klapka maká. Takže mi vychází, že je bud špatný ten ventilek uvnitř nebo má na nějaký ten konektor jít štáva a nejde...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 climatronic - funkce 27. dub 2015 21:21 #154478

  • Shake
  • Avatar uživatele Shake
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0
našel jsem kapitolu, která se věnuje přímo te ovládací krabiččce - www.t4-wiki.de/wiki/Ventilleiste_N53
Zítra budu zas zkoušet, jestli funguje alepon ten vnitřní okruh.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 climatronic - funkce 03. kvě 2015 17:41 #154605

  • Shake
  • Avatar uživatele Shake
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0
tak nyní už 2 dny prostřední výdechy normálně fungujou :) . Pohrál jsem si s tou podtlakovou ovládací jednotkou, vyzkoušel jsem usty profouknout hadičky, ale celkem žádný problém jsem nenašel. Samo to začalo makat. A navic mi funguje i tempomat, který přestal jít zároven s nefunkčními středními výdechy... Věci které by vůbec neměly souviset. Je to záhada, ale hlavně že to funguje. Otazka je, jak dlouho? :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.161 sekund

Login