Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - Autoradio bez proudu - pojistka ?

T4 - Autoradio bez proudu - pojistka ? 01. dub 2019 22:05 #191482

• Medlik
  • Uživatel
Ahojte mam 2.5i 85kw Syncro, ale při výměně autoradia, když jsem ho zasazoval do konzole, "nějak" přestalo hrat

po bližším prozkoumaní jsem si všiml, že 12+ (hnědý drát s červeným pruhem) je kousek od radia přerušený a je na něho napojený nějaký jíný červený drat (zřejmně relé které spína ventilator přidavného topení v zadu - vůz byl původně sanitka a místa vzadu jsou zapsana dodatečně takže jsou tam i nějaké upravy ohledně topení - mimochodem ventilator teď také nefunguje). Tento spoj byl zaizolován lepící páskou ale ta se bohužel za tu dobu trošku odchlípla.

Podle mě při zasunutí radia se spoj, asi dotknul kostry, proto jsem šel po pojistce, ale žádnou špatnou jsem nenašel, na anglických forech se mluví o pojistce pro rádio s číslem 21, ale ta je neustále pod napětím, to podle toho že mi napají hodiny a počítadlo km. Takže to bude určitě nějaká jíná, nevíte jaka prosím?

Klidně přivedu nový drát, ale nevim kam ho připojit, abych měl proud jen když je klíč v zapalovaní nebo v první poloze, nějaké tipy?

Nedaleko rádia je zapalovač který je neustale pod napětím, v nouzi se napojím na to, ale bude to teda otrava pořad myslet na vypnutí při každém opuštění auta :-)

Díky za každou radu a přeju super den
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.184 sekund

Login