Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 24. led 2020 15:36 #196186

• YuriiGT
  • Avatar uživatele YuriiGT Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Pořídil jsem Multivana s takovým polofunkčním "pitomo-rádiem" asi měsíc mne to iritovalo než jsem se rozhodl pro experiment koupit nejlevnější čínskej 2din s androidem kterej by se měl na hloubku přesně vejít pod výztuhu co zabraňuje instalaci plnotučnýho 2dinu. Po pár dnech brouzdání po ebayi a Wishi jsem objednal TOHLE , Android 9.1, s GPS, wifi a ostatníma ptákovinama i s poštou ale bez kamery (tu už mám) suma sumárum za 1400,-

Než rádio dorazilo, různě jsem hledal po netu a hledal informace, zkušenosti o podobnejch hračkách s dost smíšenejma reakcema a moje očekávání nebylo úplně valný nicméně počkal jsem si a za necelejch 14 dní dorazilo.

Následovalo zapojení do šťávy doma na stole , připojení k wifiě, stažení veškerýho SW a celkový ošahání. Doma v teple to vypadalo a fungovalo docela hezky, je v tom prakticky čistej android a na to že to má relativně slabej hardware to běhá i vcelku plynule.

Pak přišlo rozebrání palubky, starýho rádia, předělávání původního kabelovýho svazku a další šťourání kolem. Povedlo se to docela hezky nacpat, do místa nad výztuhou sedne na hloubku úplně přesně a díky přebytkům EPDM těsnění do dveří z práce se mi tam rádio povedlo usadit tak že se neklepe nehejbe a naopak bude problém ho vyndat :-D

Celkově zatím rádio funguje nad moje očekávání, čekal jsem že za ty prachy to bude úplně nahovno ale až na některý nedostatky mile prekvapilo.

Takže jaký to zatím je:
Plusy:
  • i po delší době se zapne okamžitě po otočení klíčkem (boot z vypnutýho trvá asi jen 20sek)
  • je to android takže tam nacpete jakoukoli aplikaci z telefonu
  • relativně spolehlivý připojení BT a to jak na handsfree tak A2DP
  • GPS
  • sedne přesně

Mínusy:
  • neni RDS a celkově by tuner moh bejt lepší
  • nemá nastavení na každej reprák zvlášť takže FADER a BALANCE se nekoná :(
  • v nízkejch teplotách ty se tý dotykový obrazovce moc nechce a díky absenci HW tlačítek je to vcelku voser
  • u T4 je to bohužel už dost mimo zorný pole řidiče takže pro navigaci bych to moc nedoporučoval
  • nemá podsvícený tlačítka

Plány dál:
  • kamera pro záznam jízdy připojitelná k rádiu (už je na cestě)
  • ještě chci trochu pošťourat SW jestli by to nešlo přes CANBUS připojit k autu aby to umělo přečíst i informace o spotřeba, jízdě a podobně
  • možná náhrada za něco výkonnějšího

Protože mi sem nejdou vkládat fotky tak jsem udělal extrení GALERII

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od YuriiGT.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 22. úno 2020 07:24 #196620

• Vincek
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Taky mam cinskyho srace, zatim mi vse funguje, ale nejde mi ten zabudovanej mirkofon, ikdyz jsem sparovanej prez BT tak mikrofon jakoby nebyl...

Tobe funguje defaultne? Nebo mas externi?

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 23. úno 2020 21:20 #196631

ahoj díky za vyčerpávající příspěvěk jen se chci zeptat z čeho si vytvořil rámeček kolem rádia? chystám se taky na montáž jen tohle sem se v tvým příspěvku nedozvěděl jinak moc díky a kdyby si montoval nějaké lepší rádio dej vědět dost mě to zajímá díky díky

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 27. úno 2020 13:38 #196680

• YuriiGT
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Hele rámeček jsem dělal z takového nalepovacího Dčkového těsnění z EPDM, včera mi sice přišel asi za 130kč univerzální rámeček z ebaye který tam nejspíš sedne ale nakonec s tim už nic dělat nebudu a nechám to jak je to teď :)

Jinak s HF mám taky trochu problém a kvůli tomu ho nepoužívám (bohužel neni možnost externího mikrofonu ale zas tak často ve svym autě neteleofnuju).

Povedlo se mi v servisním menu zapnout podsvícení tlačítek! Heslo pro tenhle krám do "FACTORY SETTINGS" je 8888

Jooo a ten android 9.1 je pěkně falešnej :-D Ve skutečnosti je to prej nějáká 8. ale co, když to funguje tak neřešim.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 17. čen 2020 08:14 #198100

• YuriiGT
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak zprávy z dlouhodobýho používání, rádio kupodivu funguje vcelku dobře bez komplikací a nevyzpytatelného chování... začíná mi ale čím dál víc vadit slabost zesilovače a mizerný možnosti nastavení zvuku (jen 2kanály) takže se začínám koukat po podobném dražším kousku který by to měl vyřešené jenže to z listingů na ebay a aliexpressu neni poznat. :(
Pokud byste měli nějáké doporučení případně zájem o ten můj kousek tak se ozvěte.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 18. čen 2020 07:09 #198122

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 45
Mam toto a bracha taky. Zatim plna spokojenost. Objednavali jsme stejny a kazdymu prislo trochu neco jineho. Jiny koncovky a trochu jiny android. Ale oba jsme spokojeny To moje nema RDS. U brachy nevim. www.aliexpress.com/item/32905556734.html...1.0.0.5e744c4dIK9jkg

zmenil jsem odkaz tamten byl nejakej divnej
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Naposledy změněno: od dins..

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 18. čen 2020 08:23 #198125

• YuriiGT
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Hele to je docela zaímavý jak se v tom Tvym konkrétnim kousku nastavuje zvuk, můžeš řešit každej ze čtyř repráků zvlášť?

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 18. čen 2020 10:38 #198127

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 45
Ano nastavuje se to podobne jako u novejch aut posunes kurzor tam kde chces aby to hralo
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.193 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/