Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 24. led 2020 15:36 #196186

  • YuriiGT
  • Avatar uživatele YuriiGT Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 26
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Pořídil jsem Multivana s takovým polofunkčním "pitomo-rádiem" asi měsíc mne to iritovalo než jsem se rozhodl pro experiment koupit nejlevnější čínskej 2din s androidem kterej by se měl na hloubku přesně vejít pod výztuhu co zabraňuje instalaci plnotučnýho 2dinu. Po pár dnech brouzdání po ebayi a Wishi jsem objednal TOHLE , Android 9.1, s GPS, wifi a ostatníma ptákovinama i s poštou ale bez kamery (tu už mám) suma sumárum za 1400,-

Než rádio dorazilo, různě jsem hledal po netu a hledal informace, zkušenosti o podobnejch hračkách s dost smíšenejma reakcema a moje očekávání nebylo úplně valný nicméně počkal jsem si a za necelejch 14 dní dorazilo.

Následovalo zapojení do šťávy doma na stole , připojení k wifiě, stažení veškerýho SW a celkový ošahání. Doma v teple to vypadalo a fungovalo docela hezky, je v tom prakticky čistej android a na to že to má relativně slabej hardware to běhá i vcelku plynule.

Pak přišlo rozebrání palubky, starýho rádia, předělávání původního kabelovýho svazku a další šťourání kolem. Povedlo se to docela hezky nacpat, do místa nad výztuhou sedne na hloubku úplně přesně a díky přebytkům EPDM těsnění do dveří z práce se mi tam rádio povedlo usadit tak že se neklepe nehejbe a naopak bude problém ho vyndat :-D

Celkově zatím rádio funguje nad moje očekávání, čekal jsem že za ty prachy to bude úplně nahovno ale až na některý nedostatky mile prekvapilo.

Takže jaký to zatím je:
Plusy:
  • i po delší době se zapne okamžitě po otočení klíčkem (boot z vypnutýho trvá asi jen 20sek)
  • je to android takže tam nacpete jakoukoli aplikaci z telefonu
  • relativně spolehlivý připojení BT a to jak na handsfree tak A2DP
  • GPS
  • sedne přesně

Mínusy:
  • neni RDS a celkově by tuner moh bejt lepší
  • nemá nastavení na každej reprák zvlášť takže FADER a BALANCE se nekoná :(
  • v nízkejch teplotách ty se tý dotykový obrazovce moc nechce a díky absenci HW tlačítek je to vcelku voser
  • u T4 je to bohužel už dost mimo zorný pole řidiče takže pro navigaci bych to moc nedoporučoval
  • nemá podsvícený tlačítka

Plány dál:
  • kamera pro záznam jízdy připojitelná k rádiu (už je na cestě)
  • ještě chci trochu pošťourat SW jestli by to nešlo přes CANBUS připojit k autu aby to umělo přečíst i informace o spotřeba, jízdě a podobně
  • možná náhrada za něco výkonnějšího

Protože mi sem nejdou vkládat fotky tak jsem udělal extrení GALERII

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od YuriiGT.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 22. úno 2020 07:24 #196620

  • Vincek
  • Avatar uživatele Vincek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
Taky mam cinskyho srace, zatim mi vse funguje, ale nejde mi ten zabudovanej mirkofon, ikdyz jsem sparovanej prez BT tak mikrofon jakoby nebyl...

Tobe funguje defaultne? Nebo mas externi?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 23. úno 2020 21:20 #196631

ahoj díky za vyčerpávající příspěvěk jen se chci zeptat z čeho si vytvořil rámeček kolem rádia? chystám se taky na montáž jen tohle sem se v tvým příspěvku nedozvěděl jinak moc díky a kdyby si montoval nějaké lepší rádio dej vědět dost mě to zajímá díky díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 27. úno 2020 13:38 #196680

  • YuriiGT
  • Avatar uživatele YuriiGT Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 26
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Hele rámeček jsem dělal z takového nalepovacího Dčkového těsnění z EPDM, včera mi sice přišel asi za 130kč univerzální rámeček z ebaye který tam nejspíš sedne ale nakonec s tim už nic dělat nebudu a nechám to jak je to teď :)

Jinak s HF mám taky trochu problém a kvůli tomu ho nepoužívám (bohužel neni možnost externího mikrofonu ale zas tak často ve svym autě neteleofnuju).

Povedlo se mi v servisním menu zapnout podsvícení tlačítek! Heslo pro tenhle krám do "FACTORY SETTINGS" je 8888

Jooo a ten android 9.1 je pěkně falešnej :-D Ve skutečnosti je to prej nějáká 8. ale co, když to funguje tak neřešim.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 17. čen 2020 08:14 #198100

  • YuriiGT
  • Avatar uživatele YuriiGT Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 26
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tak zprávy z dlouhodobýho používání, rádio kupodivu funguje vcelku dobře bez komplikací a nevyzpytatelného chování... začíná mi ale čím dál víc vadit slabost zesilovače a mizerný možnosti nastavení zvuku (jen 2kanály) takže se začínám koukat po podobném dražším kousku který by to měl vyřešené jenže to z listingů na ebay a aliexpressu neni poznat. :(
Pokud byste měli nějáké doporučení případně zájem o ten můj kousek tak se ozvěte.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 18. čen 2020 07:09 #198122

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Mam toto a bracha taky. Zatim plna spokojenost. Objednavali jsme stejny a kazdymu prislo trochu neco jineho. Jiny koncovky a trochu jiny android. Ale oba jsme spokojeny To moje nema RDS. U brachy nevim. www.aliexpress.com/item/32905556734.html...1.0.0.5e744c4dIK9jkg

zmenil jsem odkaz tamten byl nejakej divnej
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dins..

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 18. čen 2020 08:23 #198125

  • YuriiGT
  • Avatar uživatele YuriiGT Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 26
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Hele to je docela zaímavý jak se v tom Tvym konkrétnim kousku nastavuje zvuk, můžeš řešit každej ze čtyř repráků zvlášť?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 18. čen 2020 10:38 #198127

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Ano nastavuje se to podobne jako u novejch aut posunes kurzor tam kde chces aby to hralo
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 14. říj 2020 20:55 #199521

Ahoj,
také jsem koupil android rádio. Když jsem stál, tak HF fungovalo dobře. Při jízdě mi nikdo nerozuměl. Mikrofon byl jen v panelu rádia. Tak jsem to tozebral, mikrofon vyndal a místo něj jsem vyvedl káblík s CINCH konektorem (zrovna jsem ho měl doma), A mikrofon jsem obalil molitanem a vsunul do trubičky a dal ke stropnímu světlu. Od té doby OK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 10. lis 2020 20:26 #199892

Zdravím pánové ,řěšil jste tu už někdo instalaci 2din radia do předface (hranaté šedivé) přístrojovky? Mám Multivan rv 95,bez climatronik,s ovládáním stropního a zadního spodního ventilátoru zvlášť (2 velké ovladače s malým kolečkem) , a jde mi primárně o návod přeskádání jednotlivých ovladačů tak,aby se tam ten 2din vešel. Klidně se vzdám i jednoho středového ofuku,stejně z něj fouká jen vzduch on-line z venku,bez možnosti redukce teploty :) . Předem děkuji za odpověď či návod,ideálně s foto (pokud je to vůbec reálné). Jinak budu muset sehnat a předělat palubovku z novějšího, což se mi momentálně úplně nechce....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 11. lis 2020 17:49 #199907

Já vyhodil prostřední studený ofuk úplně. Asi dám nějaký malý níž. Měl jsem dvoumřížkový. A vešlo se to taam, ještě musím dodělat krycí panel. Plech jsem nemusel řezat, jen plast.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 11. lis 2020 20:14 #199914

george959 napsal: Já vyhodil prostřední studený ofuk úplně. Asi dám nějaký malý níž. Měl jsem dvoumřížkový. A vešlo se to taam, ještě musím dodělat krycí panel. Plech jsem nemusel řezat, jen plast.


Nenašel by jsi prosím nějaké foto z demontáže/montáže,nebo aspoň jak to vypadá hotové? Děkuji
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 14. lis 2020 20:59 #199945

nemám to ještě dodělané, ale jestli ti nevadí krytky, tak to zítra nafotím a zkusím to tu umístit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 16. lis 2020 23:54 #199979

tak takhle to teď vypadá. plně funkční a na zbytek dojde
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 a čínskej 2din s Androidem 9.1 17. lis 2020 00:14 #199980

Chápu. Zajímavé. Teď jsem našel na internetu (omlouvám se, pokud je to někdo zdejší) tohle foto. Nějakým takovým směrem bych se nejraději ubral. Nechce se mi tolik řezat do palubovky. Hledám právě nějaké co nejméně destruktivní řešení. Je mi jasné,že bez nějakého toho říznutí to bohužel nepůjde.....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.206 sekund

Login