Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: žárovky H4 krátký čumák homologované

žárovky H4 krátký čumák homologované 19. úno 2020 14:19 #196563

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 262
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Chlapáci, zajisté zde někdo již různě zkoušel, nenašel jsem zde žádné téma, pokud blbě hledám, prosím přesunout. Potřebuji radu, kdo máte jaké žárovky vyzkoušené v oněch našich hranatých skleněných světlech, není to totiž stejné a třeba u jiných aut to funguje jinak a žárovky jsou třeba i dělané na druh paraboly a nám zrovna lámou světlo ty nálisky uvnitř skla a můžou na to jinak reagovat i žárovky,pokud jste tedy někdo spokojen s nějakým druhem i za mokré vozovky, prosím poraďte. Dálkový nejsou úplně silnou stránkou T4 :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

žárovky H4 krátký čumák homologované 20. úno 2020 11:23 #196580

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 262
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Tak dnes dám Osram Night breaker laser a po víkendu a nočních jízdách dám vědět zda to má smysl oněch 690,- :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

žárovky H4 krátký čumák homologované 20. úno 2020 12:08 #196581

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
Dej tam ty Night Breaker Unlimited, ty Laser mají o dost menší životnost
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

žárovky H4 krátký čumák homologované 20. úno 2020 17:11 #196589

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 262
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
No, proto jsem se ptal, teď je již pozdě,když jsem to psal, už jsem je měl doma. Neva,když vydrží rok oproti 16, budu rád.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

žárovky H4 krátký čumák homologované 24. úno 2020 20:15 #196648

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 262
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Tak nemůžu zvolat wau, žádné sluneční světlo se nekoná, ale opravdu je světlo daleko příjemnější pro oči a to hlavně v dešti je to opravdu hodně znát a dálková světla se zlepšila myslím o víc než oněch 150% hlavně šíře osvětlení a v dálce za mezí vidět jsou daleko dál vidět reflexní prvky (značky, lidi, apod.) Takže teď už jen aby to vydrželo :blink:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.083 sekund

Login