Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Kontrolka hladiny brzdové kapaliny

Kontrolka hladiny brzdové kapaliny 30. lis 2022 11:49 #207866

  • Wolfi
  • Avatar uživatele Wolfi Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 0
Nemá někdo tip jak opravit funkci kontrolky hladiny brzdové kapaliny.
Při propojení drátkem na konektoru se rozsvítí. Ovšem při poklesu kapaliny ne, jiná (jetá) zakoupená nádobka opět po připojení do konektoru nic, i když je prázdná, předpokládám že je tam plováček který kontakt spojí právě při poklesu. Jde to nějak opravit, Je asi nádobce pod tím gumovýč čudlem, kterej jsem teda zatím nesundal bo drží fest, tak se obávám že to zk.rvím, tak jestli má smysl se do toho vlamovat a nějak to uvitř čistit.
Multivan T4 syncro AXL 2,5 TDI 96kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Wolfi.

Kontrolka hladiny brzdové kapaliny 30. lis 2022 19:25 #207869

Pokud se nepletu , tak čidlo je v uzávěru baňky . Jestli chceš , mám 2 posilovače ( 2 baňky a 2 víčka) , tak mohu kdyžtak zaslat , aby jsi vyzkoušel jiné . To jete co jsi koupil , taky není záruka funkčnosti . Hlavně bych ale vyřešil únik kapaliny , nebude tě pak štvát nefunkční čidlo :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kontrolka hladiny brzdové kapaliny 01. pro 2022 12:37 #207873

Asi jsem napsal blbost :-) , ty máš asi 2000 a novější . Kdyžtak mám obě :-) :-) aj s abs :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.225 sekund

Login