Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 27. zář 2010 20:17 #50822

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6

jarek napsal:

Jasoň napsal: nebo dá se sehnat světlo s bílým sklíčkem?

Dělala se nebo možná se ještě dělá čirá lehce kouřová.Výrobce netuším ale myslím že jsem ji viděl prodávat na Ebay.Teť se mi jí tam ale najít nepodařilo.

:arrow: http://cgi.ebay.de/VW-Bus-T4-Nebelschlu ... 2a0570d21d
:arrow: http://cgi.ebay.de/SCHWARZE-Ruckleuchte ... 5633830f7b [attachment=1:22i29rzs]<!-- ia1 -->de40_12.jpg<!-- ia1 -->[/attachment:22i29rzs][attachment=0:22i29rzs]<!-- ia0 -->Mlhovka T4.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:22i29rzs]
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. lis 2011 19:39 #82354

Ahojda všichni,
potřebuju helpnout. Mám T4 a přestali mi svítit potkávací světla. Jsou zapojená přes relé na denní svícení. Relé fungovalo a funguje dál. Při nastartování se vše rozsvítí, kromě těch potkávacích světel. Dálková světla jdou jen když držím páčku (vůbec nesepne přes relé). Pojistky v pojistkové skříňce jsou dobré a žárovky také. Sehnal jsem i celou pojistkovou skříň a celé to přeházel a stejně to nejde. Už nevím co dál, tak jestli někoho něco napadne, tak budu moc rád. Díkec
T4 - Multivan - 2,5 benzin (LPG) pracant

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. lis 2011 19:45 #82355

No, většinou na T4 odcházel hlavní spínač světel. Napálený kontakty v něm. To ale teď nevím, jestli to právě nevylučuje to relé pro denní svícení. Nevím jak to máš napojené. Ale asi bych ho zkusil prohodit jestli máš možnost...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. lis 2011 19:47 #82357

To mi právě odešlo už předtím než jsem tam dával denní svícení a tím pádem je úplně vyrušený tím relé. Dík za tip.

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 02. lis 2011 18:52 #82408

Tak už to mám spravené. Kdyby to náhodou někomu dělalo něco podobného, tak u mě to bylo páčkou na přepínání dálkových světel.
Mějte se

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 11. pro 2011 09:04 #84831

dnes v noci mě potkal problém co tu popisuje Flashkralove tak jsem zvědavý co bude v háji. Jen se optám zda jsi s tím byl u autoelektrikáře nebo si zjistil bolístku tak že si měnil součástky, kde jsi koupil novou páčku a kolik stála a kolik asi stojí nový hlavní vypínač světel díkec
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 11. pro 2011 21:54 #84914

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Světla jsem už asi čtrnát dnů rosvítil až na třetí až osmé otočení vypínačem, parkovačky, zadek, mlhovky, palubka se rosvítila jen tlumený ne. Dneska v půl osmý když jsem chtěl jet z práce domu se nerosvítily ani na podvacáté, sockou jsem jet nechtěl tak jsem si udělal nový vypínač :-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Přílohy:

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 30. pro 2011 10:02 #86681

rozenej autoelektrikář :lol: :lol: :lol: . A bude to jen dočasná oprava napořád co, jak to tak už bývá ? :-" :-" :-"
DAS AUTO

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 10:59 #86765

tak mám v háji hlavní vypínač světel Teď mám dilema zda koupit nový či starší na inzerát. Co kdo doporučíte????? Nevíte někdo jaká je asi cena nového či nemáte někdo vypínač na prodej??? dík za pomoc
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 12:21 #86767

Novej origo D:_)1 lehce přes 2 tis. Jakej máš rok resp. podsvit spínačů? Zelenou a nebo červenou? Máš i přední mlhovky?
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 15:33 #86781

No to jsem ale blb já to nenapsal. Mám r.v. 97 zelenej podsvit a přední a samo i zadní mlhovky dík
Píšeš nový origo ... ale v náhradě se asi nedělá protože jsem nikde nic nenašel nebo se pletu??
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 15:40 #86782

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Takovýhle věci se v náhradě nedělají.

Sent from my iPad using Tapatalk

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 15:56 #86784

No tak jestli zelenej podsvit máš vyhráno. Na vw-clubu kup z Golfa III a máš to stejný. Koupíš ho tam za pár kaček, je tam spousta inzerátů na díly z GIII
Jinak jestli jsi aspoň trochu zručnej, jde rozebrat- vycvaknout kolem pár zobáčků a na sto pro jsou jen napálený kontakty. Ty jehlovým pilníčkem vyčistíš pak to celé zase složíš a bude fachat dál. Už jsem si ten svůj starej takhle taky spravoval, bohužel fotky nemám...
Pak jsem dodělal mlhovky a ten starej musel vyměnit za novej. Ten starej tu mám ale bohužel bez mlhovek. Kup ten z GIII a máš to OK!
Audi Wheel Man 8-)

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 15:58 #86785

Hmmm tak buď novej a nebo s rizikem koupit starší jetej tak teď babo raď :?
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw

T4 - SPÍNAČ A PŘEPÍNAČ SVĚTEL 01. led 2012 16:01 #86786

To je na tobě. Novej 2t a jetej max 400,- Kup jetej a pak si zrepasuj ten tvůj původní a máš do rezervy ;)
Audi Wheel Man 8-)

Vygenerováno za 0.217 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/