Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!!

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 14. srp 2012 18:42 #102329

  • Fuxxo
  • Avatar uživatele Fuxxo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 111KW - Služobné
AUDI S3 8L Quattro, 1,8T 154KW, HDS, KAT OFF - pomaly opravujem po predchádzajucom majiteľovi
Praga V3S M2 - kamoška na všetko :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 22. srp 2012 11:21 #102668

ahoj vsichni mam mesi problem s ridici jednotkou abs...zatim mi nejde sehnat jednotku s cilsem 7D0614111c je mozne ji zamenit s nejakou dalsi?mam tam ted 7D0614111B ale abs stale nekomunikuje ani nefunguje predem dekuji za jakoukoliv pomoc...
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 26. lis 2012 11:13 #107953

T4 caravelle,2,5Tdi 75Kw,r.v.2001
Příspěvek Co dělat když zlobí ABS
Zdravím o víkendu jsem si kontroloval auto protože mi svítí kontrolka ABS a bliká na mě olej při každém startu,na diagnostice mi vyskočilo,2 závad nalezeno.
01201 - napajeci napeti ABS pumpy
35-00 - -
00301 - zpetna pumpa ABS (V39)
35-00 - -
a u oleje-2 závad nalezeno.
00562 - cidlo stavu oleje / teploty (G266)
30-10 - preruseni nebo zkrat na plus - Sporadická
00562 - cidlo stavu oleje / teploty (G266)
29-00 - zkrat na kostru
můžete mi prosím poradit jestli z tím má někdo zkušenost,protože jestli je to jen elektryka tak na to jsem úplně levej

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 26. lis 2012 19:17 #107976

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Neřádí ti tam kuna? Páč to máš docela pěknej román! :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 26. lis 2012 19:20 #107978

Pekne vykuněný :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 02. pro 2012 12:55 #108332

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
U ABS to bývá nejčastěji pojistka pro motor pumpy a u čidla oleje bych kouknul na konektor který je na snímači na olejové vaně, pořípadě,že by měl Maršoun pravdu, musí se proměřit vedení od čidel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 20. bře 2013 18:59 #116448

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj.

Kroužky ABS dodává firma ELIT od Mapca, objednací kód je MAP 76842, ale chtěj za ně nehorázný prachy.
1 228,15 Kč s DPH za 1ks je fakt rachot.


http://www.ecat.elit.cz/ArticleDetails. ... NzY4NDI%3d

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 25. bře 2013 20:03 #117019

  • bobr
  • Avatar uživatele bobr
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 18
Ahoj,

měl bych prosbu na ty kteří si dodělávali do svého D:_)1 ESP.
Zatím to jen plánuju a zjištuju co to všechno obnáší a v létě pokud to vyjde, bych se do toho chtěl pustit.
Zatím mám zjištěno, že budu muset sehnat a dodělat.Čidla na kolech, elektrika k nim,nové brzdové trubičky , jednotka ESP s vnitřním kabelovým svazkem na kterém jsou nějaká relátka a duosensor, který umístím na držák, který koupím ve vw a navařím přesně na místo, které tu už řešil marek.
Kroužek do volantu + volant, brzdový válec, řídící jednotka s ABS pumou a tlakovým čerrpadlem po ní.
Venkovní svazek elektriky do jednotky ABS a k jendotlivým čidlům na kolech, vypinač na palubní desku.
1) Budu potřebovat ještě něco podstatného krom toho na co jsem zapoměl ? :D
2) Je možné ABS kroužky nalisovat na stavající klouby, které pro ABS určeny nejsou ?
3) Je na těhlicích příprava pro ABS čidla na živo jsem se ještě nekoukal, v etce jsem to nenašel na předku a vzadu se to nijak nelišilo, jen psali, že je k dispozici záslepka pro vozy bez ABS.
4) Neřešil někdo, zda je možné vypnout v jednotce podporu ASR, aby zůstalo aktivní jen ABS a ESP ?
5) Četl jsem, že komunikace mezi jednotkami probíha pomocí CANBUSU, který se do T4 dával, až od roku 2000 a já mám říjen 99 jak je tedy řešené propojení ESP a ECU, přes co jsou propojeny canbusové sběrnice, bude to u staršího modelu vyžadovat nějaké další upravy, jako třeba canbusové budíky ?
6) Jak se bude ESP chovat u syncra jak jste to vyřešili u něj ? předpokládám že zadek se nebude schopnen přiradit, kvůli tomu, že díky ASR nedojde k prokluzu předního kola.
Kdyby se našel někdo u koho by se dalo stavit na cigáro a chvíli o tom poklábosit bylo by to super.

Díky moc
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 22. čen 2013 05:47 #123476

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Ahoj lidičky, tak jsem se stal majitelem T4, 2,5 Tdi 75Kw syncro r.v.2000. Je jasné, že nějáké mouchy to má, tak jsem se pustli s kamarádem do práce a začal odstranovat závady, jedna znich je prasklý kroužek ABS na zadní poloose. Nicméně byl jsem překvapen když jsem zašel do prodejny a oni mi ho bezproblémů objednali. Tak jsem na to zvědavej, dnes v osm bych si ho měl vyzvednout a hned to půjdu namontovat. Doufám, že to bude ten správný kroužek a bude to fungovat :lol: Dám vám vědět jak jsem dopadl:-)
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 22. čen 2013 12:58 #123485

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Ahoj, tak vše dopadlo dobře kroužky seděli a nic nám neprasklo:-)
Nakonec jsem vzal zrovna dva kroužky a vyměnil jsem oba na zadní nápravě. Doufám, že to chvilku vydrží:-)
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 22. čen 2013 15:05 #123489

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Parádní práce! D:_)18
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 22. čen 2013 18:17 #123495

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Díky, dělali jsme komplet výfuk, poloosy, zadní brzdy, lanovody atd :D ale ještě mám jednu věc, ale to patří do jiného vlákna. Snad to tady najdu a zeptám se tam a to vinko už řešit nemusíš, nechal jsem to proklepnout a chyba byla na mojí straně. Ale i tak moc díky za podporu a pomoc.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 05. zář 2013 23:12 #126300

  • Fuxxo
  • Avatar uživatele Fuxxo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim vas pani. Mam taky problem, ze mechanici na nasej firme vyberali z mojej sluzobnej T4 servo na repas, ale pretocili podvolantovku. Podvolantovku som za pomoci kamarata vymenil, ale nevieme ju nakodovat. Vedel by mi v tomto niekto pomoct? Dakujem za vas drahocenny cas a ochotu
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 111KW - Služobné
AUDI S3 8L Quattro, 1,8T 154KW, HDS, KAT OFF - pomaly opravujem po predchádzajucom majiteľovi
Praga V3S M2 - kamoška na všetko :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 15. zář 2013 22:40 #126670

  • rxe
  • Avatar uživatele rxe
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 54
  • Obdržená poděkování 0
caute ,lidi chcel by som vas poprosit, rozmyslam nad domntovanim ABS mam caravellu r.v. 99 - ACV-čko. je v peknej el. vybave no ABS tam neni.na poloosach su kruzky a aj uchyty na cidla abs.je to problem tam dat domontovat ? ESP to je uz ina liga. diik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ABS / EDS / ESP + ABS kroužky !!! 12. říj 2013 17:37 #127984

Zdravím Téčkaře!
Chlapi, mám problém...
Dneska jsem v Caravellce dával novou vrtuli na chladič a když jsem měl hotovo, tak jsem si všimnul, že v té pojistkové skříni před baterií je prasklá pojistka třetí zleva.
Tak jsem tam dal novou, nastartoval a začalo to pískat a rozvítila se kontrolka ABS a bliká kontrolka ruční brzdy.
Zapojil jsem VAG kabel a k jednotce ABS se prostě nemůžu připojit..
Mohl jsem si nějak zničit jednotku ABS, nebo jsem mohl jen něco rozpojit?
Díky, Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.135 sekund

Login