Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 06. lis 2012 20:59 #106650

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
akorát u číňana stojí třetinu a poštovný zdarma :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 06. lis 2012 21:01 #106651

A kolik ma sulfidka na delku 34mm?

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 06. lis 2012 21:03 #106652

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
z hlavy to není, raději to změř, já objednal na pac blind a byli o chlup kratší, ale plýšky jsou uhnout. jo a bacha na polaritu...ledky svítí jenom když je dáš správně, když je dáš obráceně, tak nesvítí, ale nic ji neuděláš

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 06. lis 2012 21:06 #106653

Ja nasel nejake u kterych pisou nezavisle na polarite,ale to je jen detail :lol: kazdopadne je koupim,protoze tam mam takove bludicky a stve me ze se to nerosviti po shasnuti motoru.

Tak maj podle vseho 28mm

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 02. dub 2017 08:39 #175271

• spaja
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

pichal napsal: Ahoj vsem,
stal jsem se cerstvym majitelem T4 a koukam, ze me nesviti osvetleni, kdyz otevru soupacky a nebo dvere spolujezdce. Ridic i viko vzadu spolehlive rozsveceji. Rozmontoval jsem ty dverni spinace a koukal, ze spinaji kostru proti zarovkam. Muze byt preruseny kabel? Tusi nekdo zakopaneho psa?
A jeste jedna malickost- vzdy kdyz chcipnu a opet nastartuji, vynuluje se pocitadlo denich kilometru a hodiny. (baterie merena-ok,dobijeni-ok)

T4 75kw prodlouzena.
rok 2002.
Dekuji vsem za odpovedi.
Pavel

Ahoj Pavle taky mi nulují hodiny a počítadlo při startu, už jsi na to přišel?

Naposledy změněno: od spaja.

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 02. dub 2017 13:10 #175276

Nemáš spálenou pojistku? Přístojovka (r 97, zelená) má dvojí napájení. Jedno z trvalýho +, jedno z asi modrýho drátu od altíku. Pro relativně normální činnost stačí jedno, ale dělá to divný věci. Třeba cukání ručiček při zapnutí zapalování, restarty přístrojů....

Jinak co se osvětlení týče, do každýho světla jsem napáchal 2x2 kousky nějakýho led pásku, co mi zbyl z kuchyně. Normálně jsem je nalepil na ten zadní plech, napájení vytáhnul z píšků na sufitku. Světlo jak ve dne, spotřeba kolem 1W na světýlko.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Naposledy změněno: od Honzis Caravelle.

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 02. dub 2017 18:58 #175277

• spaja
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Všechny pojistky jsem zkontroloval a jsou OK, i ta která má na starosti hodiny (15A v horní řadě na pozici 21) Multivan 1998 75kw

Hodiny a kilometry se při startu pořad nulují
Přílohy:

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 10. dub 2017 23:31 #175513

• spaja
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Čau pánové a dámy, nemáte prosím schéma elektriky T4 1998? Nesviti mi podsvícení palubní desky, svítí pouze displeje hodin a kilometrů. Předem děkuji

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 11. dub 2017 06:54 #175516

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 50
A nemáš jen popraskaný žárovičky?jsou tam tři kousky,když sundáš ten plast kolem budíků a vyklopíš je jsou tam patice,když nic tak si změříš jestli ti tam jde elektrika
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 12. dub 2017 19:56 #175577

• spaja
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Díky, je to žárovkama, ještě mi nesviti climatronic - ani tlačítka, ani displej - displej funguje, jen není podsvícený
Přílohy:

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 18. dub 2017 19:23 #175693

• spaja
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Přátelé kde sehnat žárovičky do climatronicu? Jsou vyjímatelné ze zelené objímky a mají dva drátky které se na objímku na dvou stranách namotají.

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 18. dub 2017 20:58 #175696

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 50
No zkusil si nějaký autodoplňky?Některý žárovky mají tu paticí jako součást a ty drátky jsou přivařený,nejlepší přímo s žárovkou aby viděli co po nich chceš
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

T4 - OSVĚTLENÍ INTERIÉRU 24. dub 2017 15:42 #175912

Také mi u T4 přestaly svítit budíky, ale vykašlal jsem se na žárovičky a dal tam kus led pásku. Ledky svítí lépe a neprasknou znovu, jako žárovky. Možná mám někde i fotky, jak to vypadá vevnitř.

Naposledy změněno: od LadislavK.
Vygenerováno za 0.237 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/