Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 15:48 #19433

• Marek MINDL
  • Avatar uživatele Marek MINDL Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jistě se už někteří z vás setkali s problémem, kdy po čase přestanou svítit některé řádky a sloupky na informačním displeji. Já už jsem s touto vadou budíky koupil (co bych taky chtěl za 1000,-), ale ten problém se zhoršuje a některé údaje začínají být opravdu špatně čitelné. Vím, že se tyhle displeje nechají vyměnit či opravit, ale rozhodně nejsem ochotný za takovou operaci dát 4-5 tisíc, jak mi již bylo několikrát nabízeno. Takže se vás ptám, jestli někdo nevíte, kde a za kolik by to šlo opravit. Já jsem to měl otevřené a vůbec žádný rozebiratelný spoj tam nebyl, plochý kabel pevně v displeji a pevně zaletovaný do tišťáku. Díky Marek :help :help :help
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 16:07 #19438

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
I já měl rozebraný velký a nic jsem nenašel, tudíž i mě by se rada hodila. Předem díky!
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 16:49 #19444

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ahoj kdysi jsem mnel audi a4 a v ni to blblo take ty mfa jsou uvnitr podobde ne vsak stejne a je to neopravitelne bohuzelm a tuto informaci mam s isr od kamarade mozna se mylim ale takto to bylo receno

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 19:38 #19466

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
Marku dej sem nějaké fotky rozebraného maxidotu a něco tu kolektivně vymyslíme ;)

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 19:50 #19476

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
kluk co mi dělá elektroniku,tak mi to jednou neúspěšně opravoval,musel sem vyměnit celé budíky,možná budu mít budíky s velkym dotem,musel bych se podívat kdyby si chtěl a sou cambus

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 21:11 #19504

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Velky maxidot se pry časem rozlepi displei a pak je nečitelny po přitlačeni prstem se to lepši. Frajer z FM to delal nejakou sekundarni žehličkou ale uspěšnost tak 50% cena 300kč Jinak na Aukru jsem videl ten displei cca 1400kč kus novy origo nebo že za 2000 vyměnym zpusobem cele budiky i s poštovnym a km dle přaní. Jinak Vas všechny zdraví EMMA D-:( mame 4,68 rostem rostem
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz
Poděkovali: Marek002

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 30. čen 2009 22:10 #19511

• chuan
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
tak mila emicko hodne zdravicka a nezlob maminku a tatinka chuan ja vim nepatri to sem to ti preje vaneska 4 mesice 6 kilo

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 01. čec 2009 09:27 #19546

• Marek MINDL
  • Avatar uživatele Marek MINDL Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
V německu je několik firem, které se prezentují na e-bay, displej řeší výměnou a účtují si cca 150-190 Eur, což si myslím, že vzhledem k ceně budíků na vrakli je nesmysl :cry:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 05. čec 2009 08:56 #19721

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Marku našel jsem toto-prý to opravuje :-k
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=44728
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 06. čec 2009 10:43 #19775

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 45
Chci se zeptat jestli jestli pujde namontovat maxidot z roku 2003 do Caravelly model 1999
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 21. kvě 2010 12:35 #42847

Ahoj. Chci se zeptat, jestli lze do T4 2002 dodělat uakaztel spotřeby, dojezdu apod. Díky

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 21. kvě 2010 21:57 #42881

Ahoj,jestli máš na mysli palubní PC tak to dodělat lze.Čeká tě výměna budíků,páčky,dotahání třech kabelů nebo výměna budíkového svazku a pak to vše nakódovat.Není to nic strašnýho.Ovšem neumí funkci ukazatele dojezdu v km :( Více se o tom dočteš ve vlákně : T4-výbava elektr.-tempomat a je to tuším od stránky 5 a dál. ;)

TDI racing myslel zřejmě ten dojezd.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 15. čec 2010 17:26 #46670

chlapi podla akeho kluča davali budiky z maxidotom do T4?
niektore 2001 ho maju niektore 2002 nie
a na mnohých fotkách to ani neni vidieť..

maxidot bol origo ked bola navi velká alebo to 2din origo radio či navi či čo to je

Da sa do T4 amxidotu dorobiť d-Dot aby budiky ukazovali tlak turba, teplotu oleja a podobne...
videl som to u pár ludí na maxidotoch

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 16. čec 2010 20:34 #46706

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Vetsinou to bylo spojene s velkou navigaci.
Ukazuje ti to jen okamzitou spotrebu, prumernou, kilometry, cas a stanice, vic ne...
Dodelat to samozdrejmne jde...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 16. čec 2010 23:51 #46708

šak ukazuje presne to čo maxidot u passatu 3BG nie? vrátane dojazdu

Vygenerováno za 0.218 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/