Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 17. čec 2010 10:46 #46711

Bohužel dojezd T4 neukazuje :( A zatím neznám nikoho,kdo by ho tam byl schopnej dohrát...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 17. čec 2010 13:50 #46713

hm a čo D Dot??
tlak turba, tlak oleja, teplota oleja a tak podobne?
da sa to do tých budikov dorobiť?

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 09. led 2011 10:45 #60690

Ahoj ve spolek, mám na Vás velkou prosbu:
Vyměnil jsem budíky za polodot a chtěl jsem vyměnit i celou kabeláž, ale když jsem to viděl kolik toho tam je, tak jsem to zatím neměnil, protože jsem neměl tolik času. Při jízdě jsem ale zjistil, že polodot ukazuje okamžitou spotřebu, ale páčka zatím nejde tak to nejde přepnout. Tak jsem chtěl vyměnit jen svazek co jde od páčky za pojistky, ale nemůžu najít kam to zapojit. Původní páčka měla 2 kabely jeden hnědý a druhý hnědožlutý, ten je přiveden dopředu přímo do relátka, ale ten druhý hnědý nemůžu najít. V novém svazku je celkem pět drátů a ten štekr je zelený. Poradíte prosím jak na to? Díky moc zdraví Trandák

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 09. led 2011 20:47 #60739

• vica
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
daj se zapojit dráty od páčky přímo na štekr k budíkum, mám to na svym a je to v pohodě, zkusim pohledat schéma zapojení a naskenuju ti to
Multivan 2.5 Tdi +chip 100Kw
Yamaha V-max 1200 -po 13ti letech prodáno
Bmw R 1200 GS

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 11. led 2011 09:55 #60924

vica napsal: daj se zapojit dráty od páčky přímo na štekr k budíkum, mám to na svym a je to v pohodě, zkusim pohledat schéma zapojení a naskenuju ti to

Kdyby jsi to našel, tak by to bylo úplně super. Díky moc Trandák

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 11. led 2011 18:43 #60946

• vica
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
hledám ale nenacházim, jestli bude o vikendu trocha času tak vyndám budíky a popíšu co kam a i nějakou fotku pošlu
Bmw R 1200 GS

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 18. led 2011 17:52 #61665

• vica
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
omlouvám se, ale ještě jsem se na to nedostal. :)
Bmw R 1200 GS

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 18. led 2011 18:39 #61669

pro trandaka :arrow: Sice mám tušení,že už jsem to tady někde popisoval ale dám to sem ještě jednou.Nátáhneš pouze 3 dráty do zelenýho konektoru přístrojů a to na pozice dle obrázků a jestli nemáš klimu tak musíš ještě zapojit snímač venkovní teploty G17 je to tam taky popsaný včetně obj.čísla.Tohle jsem řešil cca rok zpátky a funguje super.
PS: v tom zeleným konektoru máš už dokonce připravený prazdný piny a tak jen mikro pájkou stačí naletovat a d:_(
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 19. led 2011 00:10 #61739

• Valdi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Toto je platne len pre T4 alebo aj pre T5?????? :?: . Chcem si zohnat Maxidot + packy a hodit si to tam (mam Climatronic). Da sa podla tejto schemy tiez takto postupovat ?

Naposledy změněno: od Valdi.

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 19. led 2011 21:26 #61799

• vica
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
to je přesně tak jak to mám já, někam jsem zašantročil tohle schéma a jít do garáže to rozebrat nějak není čas :)
Bmw R 1200 GS

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 19. led 2011 22:27 #61813

Díky moc jak bude chvilka času tak to vyzkouším a napíšu. Ještě jednou moc díky. Trandák

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 21. led 2011 18:07 #61924

• Valdi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak poradte ako je to so zapojenim na T5 ?

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 21. led 2011 20:21 #61958

A co se takhle zeptat v sekci T5 :?: Tady ti asi těžko někdo bude vkládat dokumenty pro T5...
PS: jinak u T5 je to jinak,páč má uplně jinej konektor přístrojů.
Audi Wheel Man 8-)

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 22. led 2011 11:10 #62003

• kubo23
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak to je presne to čo som potreboval. Číslo toho čidla. Díky. \:D/
VW Caravelle T4 2,5TDi 75kW ACV 1996

T4 - PALUBNÍ PC / POLOdot / MAXIdot - MFA v T4 27. led 2011 15:25 #62712

tak jak to dopadlo ?resim uplne stejny problem zatim jsem se do toho nepustil...mam to rozebrany tak jestli to nedelam zbytecne:o) diky
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

Vygenerováno za 0.216 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/