Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 02. čen 2011 13:04 #74183

jj dik, na to jsem koukal a planzety maj i na starsi model
http://www.levnealarmy.cz/eshop/planzet ... model.html
__(O)________(O)______

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 02. čen 2011 14:48 #74185

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
no tak pokud máš opravdu jenom centrál na klíček, tak můžeš koupit to co jsem dal víše Ludanek. To by k tomu mělo jít připojit a získáš tím dva vystřelovací klíč s dálkovým ovládáním. Viděl jsem to takhle u jednoho kluka. Jenom najít šikovnýho klíčníka, který ti to vyřízne a usadí do vystřelováku.
Já mám bohužel Jablotron s dálkou a tak mám prý smůlu. budu holt dál nosit přívěšek :-(

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 10. čen 2011 08:22 #74530

• xciko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,

chci se zeptat - mám k T5 dva klíče. Jeden vystřelovací s dálkovým ovládáním, druhý normální klíč bez dálky. Chci si teď udělat Alarm od Jablotronu (verze bez dálkových ovladačů (CA-1803BT WRC + modul CAN BUS MCB-01), ovládání právě vystřelovacím klíčem. Potřeboval bych si tedy ale dokoupit ještě jeden vystřelovák s dálkou, protože normální klíč mi bude v tomhle případě asi k ničemu. Jde to a nevíte kde? Díky
T5 Caravelle Long, 75kW, 2006[/color]

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 10. čen 2011 08:52 #74532

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
zkus se zeptat na levnelarmy.cz, chlapík je ochotný

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. čec 2011 10:35 #76023

ahoj,
já jsem se informoval u nás v Hradci a tam mi nabídli dva vystřelovací klíče za 2500 ale aby to fungovalo tak by mi museli vyštípat Jablotron a nahradit to jiným centrálem a alarmem a celková cenovka se vším všudy včetně práce je okolo 5000 d:_(

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 15. srp 2011 21:33 #77884

tišťák z RC-80 se dá při troše snahy nacpat do vystřelováku, ale je to pěkná pakárna - obrousit okraje kolem antény, aby se tam ten tišťák vecpal, předělat kontakty baterky, pohrát si s čudlama, aby fungovaly aspoň ty dva - jako v mym případě - a hlavně vyřešit umístění baterky samotný - já vybrousil v tom vystřelováku díru a pak vyformoval podle baterky tekutym kovem a ze strany tišťáku zaplácl plastem z tavný pistole, aby se ta baterka neopírala přímo o něj - vystřelovák má sice teď trochu "bouli", ale funguje to ;) ... ale znova bych se do toho nejspíš nepouštěl :P

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 16. srp 2011 07:35 #77893

• Pukous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

xciko napsal: Ahoj,

chci se zeptat - mám k T5 dva klíče. Jeden vystřelovací s dálkovým ovládáním, druhý normální klíč bez dálky. Chci si teď udělat Alarm od Jablotronu (verze bez dálkových ovladačů (CA-1803BT WRC + modul CAN BUS MCB-01), ovládání právě vystřelovacím klíčem. Potřeboval bych si tedy ale dokoupit ještě jeden vystřelovák s dálkou, protože normální klíč mi bude v tomhle případě asi k ničemu. Jde to a nevíte kde? Díky

Určitě to půjde obědnat ve D:_)1
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 06. lis 2011 11:05 #82681

• James7
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Baterka v klíči se sama dobíjí nebo jí je třeba vyměnit? Dík

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 06. lis 2011 19:26 #82804

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Baterka v dálce se nedobíjí.Když doslouží tak se protě dá nová.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 18. led 2012 12:07 #88386

ahoj mám dotaz, mám Caravellu r.v. 97 2,5Tdi 75kw a chtěl bych do ní dát spínací skřínku s vystřelovacím klíčem, imobilizérem a novou dálku, ale dočetl jsem se že to nespolupracuje s jablotronem, má s tím někdo nějakou zkušenost? díky

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 19. led 2012 20:19 #88628

• James7
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Při výměně baterky v dálce u T4 02 se to potom musí podle tohoto návodu opět spárovat nebo to půjde automaticky nebo přes diagnostiku? Dík

1. Klíček dát do zapalování – zapnout a okamžitě vypnout (nestartovat pouze zapnout a vypnout zapalování (do 3sec.))

2. Vyndat klíček ze zapalování a okamžitě zmáčknout zavírací tlačítko na klíči a držet….

3. 3x stisknout otevírací tlačítko (to zavírací je pořád zmáčknuté!!)

4. Zavírací tlačítko pustit..… kontrolka na klíči by měla 5x bliknout, potom se auto zavře a otevře. Tím by měl být klíček nakódovaný.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 27. úno 2012 13:37 #92491

• James7
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Tak výměna baterky v klíči proběhla kus za kus a vše funguje tak jak má, takže návod viz výše nebyl třeba:-)

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 29. úno 2012 16:09 #92713

Zdravim,
ztratil jsem klíč a náhradní mam klon, proto bych se chtěl zeptat, jak zjistit PIN - na dieselschrauber fóru jsem se dočetl, že u těchhle imo jednotek (měl by to bejt 8-pinovej Siemens) se to po kabelu nedá (mam jen kkl a elm327), nevíte kolik za to chtěj u VW, příp. je tu někdo, kdo by mi ho vyčetl, abych si mohl přizpůsobit ten klon(+novej chip) nanovo (a tim "vyřadil" ten ztracenej původní)?
Chystam se tam dát aspoň jednoduchej alarm s dálkou, kterej aspoň upozorní, když to někdo bude otvírat klíčem (a rovnou opravit samozamykání - už jsem našel návod na T4wiki) a taky nějak zabezpečit nádrž - např. nějakou západkou, která se dá vyndat jen s otevřenejma dveřma řidiče - nedělal jste někdo něco podobnýho? Nebo máte jinej tip?
Další věc je náhr. klíč(-e), resp. transponder(-y), koukal jsem, že v tom klonu je ten plastovej PCF7935AS, ale id uvádí každej jiný (vygůglil jsem 40,41,42,44 i 45 :? ), tak nevim, podle čeho ho shánět (na tom transponderu od NXP je ještě "VHN5X0 09" a "Dn11041") a hlavně kde za rozumnej peníz krom číny, odkud mi ho sice třeba i pošlou zadarmo, ale je to na minimálně na měsíc ...
Díky,
Fanda
edit: tak transponder jsem možná (ještě čekam na odpověď na dotaz) sehnal u nás i pod dvě stovky a zkoušel jsem volat do VW, kde mi operátorka našla asi 3 servisy v okolí, který ale údajně nedělaj dodávky, tak mi nakonec dala číslo do Porsche Praha :? :? v Košířích ... no pro zajímavost jsem tam zkusil zavolat a PIN zjistit prej neuměj, max. mi uměj objednat novej klíč za cca 3500,- a za údajný přizpůsobení (nevim jak bez pinu :? - řekl jsem, že nechci další klon) dalších 1000,- (vzhledem k tolika vočím už jsem nerozebíral jak to budou přizpůsobovat, když neuměj zjistit pin) - to je fakt dobrej úlet =D> ... někde jsem četl, že třeba k rádiím zjišťujou piny za dvě stovky, tak jsem si řikal, že by to třeba i za pětikilo mohli "umět" (ačkoliv bych to skoro považoval za techhelp, kterej by mohli poskytovat za symbolickou částku - samozřejmě po ověření údajů o majiteli)
edit2: Já věděl, že jsem si fotil i ten z origo klíče - tam byl tenhle:
PCF79935S
470380 08
DnD9750 V1 Y
Thailand
ale na ten nxp vyplivl google více druhů výsledků ... :(

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 29. úno 2012 21:01 #92759

No úlet u VW to opravdu není. Ono totiž ve D:_)1 servisu se klíček přizpůsobuje on-line přes jeden moc chytrej server co je někde v D u výrobce a tak ani pin znát nemusí. Žádnej klon apod. Prostě tvoje auto připojí a pouze postupně nakódujou každej klíč zvlášť. Jestli si chceš udělat výlet do Chebu do D:_)1 , rád ti to ukážu jak to krásně funguje ;)

Jinak k tý nádrži. Je to zbytečný zabezpečovat víčko nádrže. Tady u nás když kradou paliva, tak měla skoro celá ulice provrtaný nádrže zespodu (asi 14mm díra) :(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 29. úno 2012 21:37 #92766

Díky za odpověď, zrovna Tobě jsem chtěl napsat sz, ale řeklo mi to, že máš zakázaný přijímání sz. Pak jsem si ještě vzpomněl, že mam známýho co dělá na Proseku, tak jsem mu volal a řekl mi to samý :(
Což je docela problém, protože
za a) pochybuju, že mi budou chtít přizpůsobit přinesenej transponder (a oni mi samotnej neprodaj)
za b) litr za přizpůsobení je fakt pálka ...
a za c) nechci klon ani orig.typ klíče (mam tu alarm s vystřelovákama a potřebuju najít někoho, kdo mi do nich vybrousí planžetu - nevim, jestli půjde ta, co je u těch vystřelováků, protože by se tam musely vyfrézovat i drážky, ale ty ani nejsou moc hluboký a se správnym vybavením by to neměl bejt problém - jinak bych musel řešit naopak zasazení planžety do toho kloubu)

Prodejce auta (v DE) si o tom asi taky nevede záznamy, co? (43770)
Už přemejšlim i o zjištění kontaktu na prvního majitele, ale asi ani tim bych si nepomohl :(

Zajímalo by mě, jak je to s tim vyčtením - údajně ani Abritus si s tim neporadí, jestli jsem to pochopil ... možná by to zvládl nějak napřímo (napadlo mě, jestli W vedení neruší čtení dumpu jako např. u vyčítání obsahu některejch starších EEPROMek přes nějakej adaptér místo pájení švába), ale nějakym způsobem to určitě půjde - našel jsem podle č. jednotky i link na nějakou (západo- :roll: )německou firmu, která se chlubí tim, že to umí "ermitteln" ... help D-:(

Vygenerováno za 0.225 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/