Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 01. bře 2012 20:53 #92847

• Idefix
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj, prosím o radu. Potřeboval bych koupit vystřelovací klíček s dálkou dvoutlačítko. Staré klíče jsem už oba na konci ulomil a znáček odřel. Originál je strašně drahý a já chci pouze kosmetickou úpravu. Je možné koupit nějakou tu náhradu a vnitřnosti přendat z originál klíče. Už jsem žádal o radu několik prodejců a nic. Jak poznám, kterou planžetu a s jakým drážkováním potřebuji? Číslo na klíčku je 7D0 959 753 C 434MHz. V příloze posílám nabídku prodejce za 299Kč komplet klíč VW. Je v nabídce vhodný klíč pro T4???
Díky za každou radu či odkaz.
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 02. bře 2012 10:10 #92897

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Ja jsem kupoval z Nemecka obal s vystrelovakem bez planzety novy a dal jsi tam jen svoje vnitrnosti a planzetu
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 03. bře 2012 11:12 #92960

Tak nejdřív jsem se dočetl, že bude muset box ven, ale údajně by to měl zvládat např. Motordiag imobox1 pin reader (ale někomu ze SAG se stalo, že novější vícepinovej immobox nevyčetl - na stránkách Motordiagu ho doporučujou pro 6-pin jednotky - Felda,ap., ale jestli to zvládá i 8-pin nevim a zkoušet to za dvanáct stovek kvůli jednomu pinu de facto bez jakýkoliv záruky - tim spíš, že nemam kábl od nich - se mi fakt nechce)
nebo i VAGTacho 2.5 by to snad mohl zvládat, ale k tomu zas nemam kábl ...

jo a transponder z toho klonu se hlásí jako id42, ale vypadá to, že větší problém budu mít s (-e samotnou planžetou s ) podélnejma drážkama - nikde je nechtěj vybrousit (přitom nejen ta mašinka, kterou se dělat ty novější klíče - s jednou klikatou drážkou - by to snad mohla umět i rovně ... no mam 3 plonkový planžety, tak asi zkusim oprášit Dremelku, jen ještě nevim, jak to uchytit, aby to bylo přesně a jak moc to chladit/dělat pomalu) - samotný planžety s těma drážkama se asi blbě sháněj, co? Plonkovej klíč bych tak do dvou stovek koupil, ale raději bych samotnou planžetu

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 05. bře 2012 23:32 #93127

Na klíčích už se pracuje, ale co se pinu týče, musí se to pájet, takže nejdřív se zkoušim poohlédnout po jednotce s pinem - nemá někdo?
Na kolik vyjde nová třeba u D:_)1 v Chebu? ;) (dodává se doufam klasicky s pinem? :-k )

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. bře 2012 21:29 #93430

• Doubi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Nechci to tvrdit se 100% jistotou je pravda, že už je to docela doba co jsem si hrál s elektrikou u T4, ale mám pocit, že přes tachosoft, resp. tachokabel, je možné vyčíst pin a na základě toho pinu naučit nové klíče..říkám nevím to na 100% a možná se mi do toho motá jiné auto, ale pochybuju o tom, že by jsi musel pájet nějakého švába v jednotce.. :) zkus se ještě poptat lidi co v tomhle hraboší.. :)
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2012 21:12 #94577

• zmijon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
zdravim potrebuju udelat nahradni klic s cipem na 2,5 tdi 2001 bohuzel mam jen jeden (vic jich k autu nebylo,ani ten nouzovej s kodem na visacce)na klicu je oznaceni W3 a je bez dalk.ovladani zamecnik mi rekl ze se to neda tak jednoduse udelat ze se ten klic musi obednavat atd.presne to jsem nechtel slyset takze prosim o nejakou radu kde se dar novy klic udelat a taky at to nestoji majlant diky moc zmijon

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2012 21:20 #94578

mě je udělaly na počkáni včetně čipu 2 klíče 500kč OK!
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2012 21:25 #94580

• zmijon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
no jo ale zamecnik prej podle znaceni na klicu se odviji cena me podle cisla rekl ze jedine obednat podle vin ,tak nevim,nerozumim tomu, cenu bych predstavoval presne co popisujes nemas nejakej kontakt na ty klice ?

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2012 21:29 #94582

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
doplň si do profilu bydliště, aby ti mohl poradit někdo kdo v tvém kraji. Zámečník z Poličky, pokud jsi třeba z Chebu ti bude k ničemu......

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2012 21:37 #94583

• zmijon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
:-k :-" OK! pravda je to tam hlavne by me zajimalo jak to teda je cena jednotna nebo starsiklic =lacinejsi,rad si necham poradit

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2012 22:41 #94607

já to mám předělné na vystřelovací s dálkou a zámečníka zajímalo jen jestly se mu podaří skopírovat čipy a podle toho byla i cena jaká je střelka mu bylo jedno tu pry umý vyrobyt.jo a jeto malý živnostníček žadná dilna v obchodáku kde za to chtěj majlant #-o
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 22. bře 2012 17:54 #94741

• zmijon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
:-" nikdo nic :?:

2 ruzne klice k T4 21. dub 2012 17:08 #96453

Ahoj stal jsem se novým majitelem T4 Multivan.
Koupil jsem ho po druhem majiteli a mám první problémek. K autu jsou dva klíče jeden s DO a druhý normalní. S DO se otevirá auto a jde do dvernich zamku, ale nenastartuji s nim (nepasuje) a druhým klíčkem (vypadá jak na T5) se dá jen startovat. Chtěl bych to minimalizovat na jeden klíč.

Napadly mě varianty:

1) kolik by stála výměna zámků a klíču s DO ?

2)pokud by to bylo příliš drahé tak si udělat kopie od obou klíčů(pokud to jde)
Druhá nic neřeší, ale měl bych aspoň reservní klíče

Díky za odpověd, nápady a postřehy

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 26. zář 2012 18:51 #104331

• Idefix
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Tak jsem konečně vyřešil nové klíče s dálkou za 311Kč.
Protože jsem nesehnal klíč podle orig. kódu, koupil jsem náhradu na VW
1J0 959 753 N http://www.stualarm.cz/produkt/48vw104- ... lacitkovy/
Pak jen úprava vnitřku asi čtyři hodiny pilování a dlabání a je hotovo OK!
Vše jsem nafotil a tak kdo si chce udělat jako já radost s nepoškrábaného klíče může začít.
Ideální nástroj pro úpravu je skalpel prosím!
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Přílohy:

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 26. zář 2012 18:54 #104332

• Idefix
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Ještě přidám foto
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Přílohy:

Vygenerováno za 0.235 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/