Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 27. bře 2013 07:35 #117151

Tak ono to bylo i včera večer ve zprávách v telce...
Stačí si konrolovat jestli auto se opravdu zamklo a nezamykat auto při odchodu zády k autu. Je to jednoduchý vcelku. Aspoň já to tak vždy dělal.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 27. bře 2013 11:19 #117167

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Kontrola je bez debat,ale většina populace to nedělá a až vyberou auto a chytnou zloděje,tak řekne,že návod viděl ve zprávách a nebo na netu...KDE TO ŽIJEM?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 27. bře 2013 11:43 #117174

me auto blikne,pak houkne alarm a nakonec vemu za kliku a jdu... \:D/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 07. led 2018 21:12 #181574

  • johny99
  • Avatar uživatele johny99
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20

kusna napsal: Hmmm-dobré =D> ...když jsem měl mulťáka 92 rok a montoval jsem alarm,tak jsem se stím nedokázal poprat,tak mi přišlo nejrychlejší domontovat motorek za 200 Kč a bylo....


Nazdar taky chci dodelat dalkove s.alarmem.do.Multivanu 1993 ale stale tam je proud když tam.jde proud tak.zamkne a hned zase odemkne ty jsi tam daval mptorek s peti kablami?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. led 2018 07:13 #181584

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Reaguješ na příspěvek, který je 5 let starý. Obavám se, že dotázaný ti asi už neodpoví


Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. led 2018 07:14 #181585

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Reaguješ na příspěvek, který je 5 let starý. Obavám se, že dotázaný ti asi už neodpoví


Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. led 2018 07:15 #181586

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Reaguješ na příspěvek, který je 5 let starý. Obavám se, že dotázaný ti asi už neodpoví


Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. led 2018 09:41 #181587

  • purity190
  • Avatar uživatele purity190
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 5
Jak na telefonu člověk pozná 5 let starý příspěvek?
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 75kW 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. led 2018 10:59 #181589

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Když otočíš telefon "na šířku" tak se ti zobrazí i datum odeslání příspěvku.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(
Poděkovali: purity190

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 08. led 2018 20:54 #181600

  • johny99
  • Avatar uživatele johny99
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
no čekal jsem odpověď , k danemu problemu asi to necham na elektrikaře

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2018 18:59 #183065

Ahoj lidi mám problém s dálkovým ovládáním dokonce ani VW servis si neví rady údajně mají moc nové diagnostiky na T4. Dálka chodila občas sem musel zmáčknout několikrát aby se to zamklo až to nakonec přestalo chodit úplně několik diagnostik bylo již vyzkoušeno ale načetli snad všechno jen né jednotku která má právě dálku nastarosti. Nevím už kudy kam chci se proto zeptat zda to tu už někdo řešil případně jak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 20. bře 2018 19:10 #183066

  • johny99
  • Avatar uživatele johny99
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Tak ti selhala řidici jednotka dalkoveho ovladaní , možnost by byla vymontovat a dat kouknout neakemu elektrikáři co dělá autoradia a elektroniku ať to prohledne , může tam byt studený spoj.
Anebo druhou jednotku a nakodovat kliče.

Ja jsem si už s centralem na dalku pomohl sam když jsem mněl auto bez DO , koupil jsem sadu centralu na dalkové ovladaní s kopiemi kličů VW namotoval do řidičových dveří motorek na ovladaní původního centralu a frči to super , central je origo jen ovladaní je náhrada.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 31. bře 2018 20:09 #183313

Ok dám to někomu kdo by dokázal opravit tu jednotku no a koukal sem že se dělají sady jednotka + dva vystřelováky tím by se stávající jednotka snad dala taky nahradit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 31. bře 2018 22:10 #183318

  • johny99
  • Avatar uživatele johny99
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Ja jsem koupil podobný central na dalkove s vystřelovakmi jako VW ale musel jsem mit motorek a ridici jednotku z levneho centralu
nebo takoveto neco : www.lacnecentralnezamykanie.sk/Centralne...ladanim-Keys-d63.htm

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DÁLKOVÉ OVLADAČE ZAMYKÁNÍ / KLÍČKY - VÝMĚNA/PŘIDÁNÍ 28. bře 2020 20:55 #197001

Zdravím, rád bych přidělal ovladač ke svému Jablotronu v Multivanu r.v. 91. Domívám se, že se jedná o jablotron CA320 (za palubovkou jsem našel krabičku PG-4T , která se často připojuje k tomuto typu alarmu... Plus nahoře u skel mám ultrazvuky. Ovladač doma mám a co jsem studoval manuál, tak je třeba najít tlačítko VALET pro nouzové nastartování a pomocí něj ovladače nastavit... Potíž je, že auto jsem s tím již kupoval a tlačítko netuším, kde je. Neporadil by někdo, kam se takové tlačítko umisťuje? Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.204 sekund

Login