Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - IMOBILIZÉR

Re:T4 - IMOBILIZÉR 16. čen 2015 04:43 #156414

  • mazec
  • Avatar uživatele mazec
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj ja kdyz jsem predelaval AJT na ACV tak jsem nechal prehrat soft a ktomu rovnou imo off.Takze se to da udelat v ridici jednotce motoru.Dneska je to stejne asi jedno auto ukradnou tak i tak.Lepsi je udelat par tajnech vypinacu a je klid.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mazec.

T4 - IMOBILIZÉR 25. srp 2015 21:16 #158394

  • jerrykx
  • Avatar uživatele jerrykx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 146
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
prosím o radu. Mám 2.5tdi 75kw u kterého mám vyřezaný imobilizér....vyřazeno v jednotce a přivedený +kabel od spínačky na stop ventil. Auto bez problému startuje, ovšem už už od koupi mám nízký výkon.
V Boschi v Plzni, ke mi repasovali čerpadlo mi řekli, že chyba na diagnostice "ventil přerušení dodávky paliva - N109 přerušený obvod, nebo zkrat na kostru" způsobuje že motor padá no nouzového řežimu a proto nejede jak má. Originál kabel je připojený na stop ventil, ale zřejmě je prý někde na cestě k jednotce přerušený. Není celé to kravina? když mám vyřezaný imobilizér a auto normálně funguje, tak to přeci nemůže mít už na nic vliv ne? Teoreticky by nemusel být kabel ani připojený, protože do stop ventilu stejně nic nepouští.
Případně nevíte kde sehnat el. schéma svazku, v kterém kabel k stop ventilu vede? abych mohl kabel prozvonit a zkontrolovat cestu?


Díky moc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - IMOBILIZÉR 04. čen 2021 14:33 #202429

Ahoj,

měnil jsem vložku spínačky, nedokázala nastartovat. Teď už startuje bez problémů ale mám problém s imobilizérem. Z origo klíčů jsem vydloubal čip, koupil jsem klíč na vyřezání s dírkou na čip imobilizéru. Nechal jsem vyřezat klíč podle těch do spínačky, vložil jsem imo čip do těla klíčku a bohužel auto čip nenačte :/ Když vezmu samotný čip a dám ho do blízkosti čtecího kroužku na spínačce, frčí to bez problému. Dočasný řešení je přidělat čip ke čtecímu klíčku izolačkou... Ale radši bych, aby to normálně fungovalo. Nevíte, v čem by mobl být problém? :) Díky za rady!
T4 Multivan 1998, 2.5tdi 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - IMOBILIZÉR 29. kvě 2022 20:48 #206475

Mám tuto jednotku imo a chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo schéma jejího zapojení. Auto krásně chytne,ale hned zdechne, jednotka imo nejde načíst a v paměti závad motoru je napsané jednotka blokována, tak mám podezření že do jednotky imo nejde napájení, mám tam dva hnědé kabely- podle měření kostry, pak dva bílo šedé- jeden jde do diag zásuvky druhý bych typl řj motoru a pak jeden černý- tam sem nenaměřil ani kostru ani plus.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Kostrbaty.

T4 - IMOBILIZÉR 06. čen 2022 16:13 #206598

Zdarec chapy. Mám problém s imo. Občas mi to udělá, že nestartuje. Nejde nafta.
(při normálním startu se problikne zhaveni a nastartuji v pohodě na brnk a někdy se stane že se zhaveni nerosviti a točím naprázdno)
Třeba po 10min nastartuji normálně. Uz se mi stalo, že to nešlo vůbec a musel jsem přes diagnostiku vymazat chyby.
Nejde imo vypnout přes ŘJ?
VW Caravelle t4 2.5tdi 75kW 1999 + menší chip
Škoda Scala 1.0 TSI 85kW 2020

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - IMOBILIZÉR 22. čen 2022 21:18 #206751

Ano , jde "deaktivovat" , jenže pak je vozidlo snadno (respektive snadněji) odcizitelné . 100% to umí dobrý chiptuning (o tomhle jsme se už bavili v jiném vlákně ) . Jen vem v potaz to , že tyto stránky jsou veřejně přístupné , a když máš jako profilovku vlastní auto s viditelnou spz , a k tomu napíšeš, že si necháš odstranit immo , tak o auto můžeš lehce přijít . To jen taková malá rada....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - IMOBILIZÉR 23. čen 2022 08:11 #206755

Děkuji za komentář a radu Mickey.
Jen zjišťuji možný varianty, co s tím udělat
VW Caravelle t4 2.5tdi 75kW 1999 + menší chip
Škoda Scala 1.0 TSI 85kW 2020

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.223 sekund

Login