Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - AIRBAG

T4 - AIRBAG 26. bře 2014 12:18 #137618

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Deaktivovat v ridici jednotce

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 26. bře 2014 14:49 #137626

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 210
  • Obdržená poděkování 3
Po deaktivaci asi bude svítit signálka airbagu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 26. bře 2014 19:15 #137643

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Proc by svitila kdyz prekodujes na jeden airbag

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 26. bře 2014 21:13 #137656

  • Tom4s
  • Avatar uživatele Tom4s
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 100
  • Obdržená poděkování 0
Díky moc :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

deaktivace airbagu 07. čec 2014 07:58 #141821

Ahoj chtěl bych se zeptat, zdali jde nějakým způsobem vyřadit z provozu airbag spolujezdce, popř. i řidiče u VW Multivan T4 rv.98 a kde by se dal sehnat motorek k cent. zamykání do dveří řidiče.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od jarin1.8t.

deaktivace airbagu 07. čec 2014 08:01 #141822

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
U spolujezdce Vagem, řidičův airbag " formálně" nejde
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Poděkovali: jarin1.8t

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:deaktivace airbagu 07. čec 2014 08:46 #141823

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Odpojis jednotku airbagu a je to
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 15. čen 2015 20:46 #156406

  • Tlama
  • Avatar uživatele Tlama
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 1
ahoj všem, prosím o radu....o víkendu jsem zapojoval alarm a potřeboval jsem ho odzkoušet bez volantu s odpojeným airbagem, od té doby mi svítí kontrolka airbagu, je to tím že jsem nastartoval s odpojeným vagem?? Chyba je pernamentní a musí se vymazat vagem?? Nebo by se po připojení airbagu když je vše ok měly kontrolky normálně pozhasínat a v tom případě by byl problém někde jinde.... Dík Jirka
VW T4 syncro allsperre 2,5i 85kw LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Tlama.

T4 - AIRBAG 15. čen 2015 23:31 #156412

Je to jak píšeš chyba tam zůstane, musí se to smazat z diagnostiky. Zvládneš to i s čínským kabelem za 300..
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 16. čen 2015 22:33 #156440

  • Tlama
  • Avatar uživatele Tlama
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 1
jo díky....musím někde sehnat ten vag nebo jak se to jmenuje.......at nemusím kvuli každé kravině jezdit do servisu...s autem se pomalu seznamuji a koukám že na plno servisních zásahu je potřeba :cheer:
VW T4 syncro allsperre 2,5i 85kw LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 16. říj 2015 19:10 #159564

Ahoj. Mám problém s airbegem a to ten že se mi rosvítila kontrolka a nejde to vypnout. Při každým startu blikne a už nezhasne. Diagnostika mi píše chybu 65535 chyba v paměti. Jakmile jí vymáznu skočí zpět. Chtěl jsem vyměnit jednotku, ale nemůžu jí nikde sehnat - mám žlutej velkej konektor. Jedná se o T4 syncro 2002 75Kw.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 19. říj 2015 07:47 #159584

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
napis cislo katalogove z jendotky, inac tie riadiacky su rovnake pre cely koncern, ja mam RJ s oranzovym konektorom, pouzil som riadiacku z feldy, vo felde je aj RJ so zltym konektorom, byva tam ked je 1 airbag, ale je tam aj konektor pre druhy, takze urcite sa to da nejak nakodovat ci ma byt pre jeden alebo dva, podla kodu hladaj zo skodoviek, toho je plno, nemusis mat rj prave z T4 lebo za tu das 10x viac korun
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 20. lis 2015 10:02 #160426

Omlouvám se že sem neodpověděl, ale nezapnul jsem si upozornění.
Nicméně sem zkusil hledat ale nic sem nenašel - možná neumím hledat.
řídící jednotka 1J0 909 603 BK
Airbag: VW3 - V04

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Dušan offroad.

T4 - AIRBAG 14. pro 2015 16:40 #161011

Nikdo neví co stím nebo kde sehnat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - AIRBAG 14. pro 2015 22:58 #161024

vyfot jednotku, mozna je fakt stejna ve felde. Tu bych mozna i mel - pro 1 pytel, ale uz si nejsem jisty. Co vim jiste, ze jsou stejne bezpecnostni pasy ridice a spolujezdce. Ve svym T4 (97) mam jednotku uplne stejnou, jak kamos ve fabii. Kdyz jsem dodelaval airbagy do svy feldy, tak jsem tech veci mel vic, jen si nepamatuju, co tam nakonec pristalo. Neco bylo fakt stejny..
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Honzis Caravelle.
Vygenerováno za 0.205 sekund

Login