Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BUDÍKY "přístrojovka"

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 24. dub 2018 22:39 #184145

• Honzis Caravelle
  • Avatar uživatele Honzis Caravelle
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 32
Bukowski:
Je to 5V stabilizátor, ten LM2576 by tam možá šel - nevím, jestli má stejně piny. Ale musel by to být LM2576-5. Jinak dal bych tam v dnešní době Traco TSR1 2450, 3 drátky a jede se...
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 20. zář 2018 21:29 #188513

• FandaTDI
  • Uživatel
Zdravím, mám problém u T4 98 ACV se staršíma/hranatejma budíkama a to "padlý ručičky"... Budíky 7D0919862G a nejdřív zlobily tak, že po zapnutí zapalování s sebou ručičky(hlavně tacho a otáčkoměr) škubaly a nevrátily se na 0, ale pomohlo je rozebrat, dát ručky zpátky, očistit konektor (mírný známky oxidace jevil...) a zase vše fungovalo do tý doby, než přestaly fungovat všechny... Napájení budíků zatím zběžně proměřený a i v zátěži a ok, víte někdo na co přesně se připravit/co přesně v těchhle budíkách proměřit? Díky

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 06. říj 2018 10:13 #188764

• FandaTDI
  • Uživatel
Nikdo neví/neopravoval/neopravuje?
Sháním budíky 7D0919862G , díky

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 02. lis 2018 10:24 #189109

• dins.
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 39
Ahoj , menil jsem palubku kamaradovi z maxidotu nas obyc budiky (modre podsviceni dvoustekrova jednotka) Maxidot byl na tom spatne...... a chtel bych ho dat do meho auta uz kvuli otackomeru (roxdil v cervenem poli ACV - AXG)
Chtel bych si ho opravit a dat na moji jednostekrovou jednotku mam uz modre podsviceni rv 98 model 99
Umel by to nekdo predelat vim ze se tam nejam musi dat prevadec scan-BUS?

A druhy dotaz ty budiky co jsem namontoval do auta maji mene km a rad bych tam mel to co maji ty co jsem vyndal. da se to nastavit nejak lehce ve Vagu? tam myslim byla volba nastaveni KM po vymene ale pouze jednou.

Diky
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 28. kvě 2019 15:04 #192595

• TOM80
  • Uživatel
Tak mi taky přestaly svítit budíky...jedná se o Transporter T4, modré podsvícení, model. rok 2000, bez PC. Pojistky jsou v pořádku, zapojení kabel. svazku u modulu (zapínání/vypínání osvětlení, regulátor jasu, regulátor výškové nast. světel) taky..takže zbývá jen zapojení svazku za budíky..? Nebo má někdo jiný tip? Třeba ten regulátor jasu??

Budíky se po zapnutí osvětlení normálně rozsvítily a pak to zničehonic zhaslo... :(

T4 - BUDÍKY "přístrojovka" 24. čec 2019 20:59 #193533

• TOM80
  • Uživatel
TOM80 napsal:
Tak mi taky přestaly svítit budíky...jedná se o Transporter T4, modré podsvícení, model. rok 2000, bez PC. Pojistky jsou v pořádku, zapojení kabel. svazku u modulu (zapínání/vypínání osvětlení, regulátor jasu, regulátor výškové nast. světel) taky..takže zbývá jen zapojení svazku za budíky..? Nebo má někdo jiný tip? Třeba ten regulátor jasu??

Budíky se po zapnutí osvětlení normálně rozsvítily a pak to zničehonic zhaslo... :(

Tak to bylo v modulu zapínání/vypínání osvětlení, regulátor jasu, regulátor výškové nast. světel...

Díky mašlo !
Poslední úprava: 24. čec 2019 21:00 od TOM80.
Vygenerováno za 0.392 sekund

Login