-
JaM
-
-
Offline
-
Uživatel
-
-
Příspěvky: 1726
-
Karma: 6
-
Obdržená poděkování 53
-
-
-
|
jarek napsal: igo D:_)stačí ťuknout do páčky blinkru a ten 3x blikne. Na předjíždění a výjezdy z kruháče bezva věc na kterou se rychle zvyká OK!
/quote]
Jezdím několikrát týdně Praha-Teplice a dál. Většina řidičů blinkry používá, ale pokud chce dát ostatním na vědomí, že bude předjíždět, tedy přejíždět z pravého do levého pruhu třemi bliknutími v okamžiku, když už je levými koly za dělicí čárou, je to celkem bezpředmětné. Je potřeba dát ostatním vědět, že se k tomuto manévru chystám, tedy že BUDU předjíždět. Zvyknul jsem si zahájit manévr až po třetím bliknutí, dávám tedy střelcům kilometr za mnou rozjetým na 160km/h a více prostor k úpravě rychlosti...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
|
|
Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.
|
Vygenerováno za 0.100 sekund