Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 03. dub 2013 22:03 #117960

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Dej čidlo tam kde má být... pod nárazníkem se točí teplo od chladičů.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 06. dub 2013 11:51 #118117

  • s.mara
  • Avatar uživatele s.mara
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
díky za radu, ale tady jsem se kdesi dočetl, že patří doprostřed pod nárazník. A jestli je to pravda, tak i tam mi ta teplota postupně vzrůstá. Etku nemám, abych se podíval kam patří, a kámoš, co mi to zjišťoval, říkal, že to z ní nevyčetl. Tak nevím. Kam to čidlo podle tebe patří?
díky
D:_)1 caravelle, 2,5 TDi, 75 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 06. dub 2013 12:28 #118120

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Čidlo není pod nárazníkem, ale spíš v něm! Čidlo "čučí" ven pod SPZtkou. Tj.při pohledu na spz je v dírce pod jejím levým spodním okrajem v žlábku nárazníku. Pro montáž musí nárazník dolů. Pod nárazníkem být nemůže, jednak hned za stěnou deklu jsou hadice chladiče, tak i samotná příčka nárazníku odvádí dírama teplo od chladičů, když jsou žaluzky zavřené!

http://t4-wiki.de/wiki/Geber_G17_%28Au% ... peratur%29


B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 06. dub 2013 19:40 #118148

  • s.mara
  • Avatar uživatele s.mara
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
moc díky! zítra se do toho pustím
D:_)1 caravelle, 2,5 TDi, 75 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 03. kvě 2013 11:22 #119983

  • s.mara
  • Avatar uživatele s.mara
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
tak čidlo mám tam, jak jsi mi napsal. a ukazuje bez problémů :-) jen když stojím nárazníkem tak, že na něj svítí slunce, tak teplota je vyšší, ale při jízdě se to rychle srovná. Nechtělo se mi věřit, že kvůli takové "volovině" musel dolů celý nárazník, ale když jsem to sundal, tak jsem v tom tvrzeném polystyrenu (nebo co to je vložené jako výstuha do nárazníku) viděl přímo pod spz otvor, pravděpodobně pro to čidlo. Drát mi tam dosáhl, tak to bylo asi to správné místo.
Takže velká spokojenost. Moc díky za radu!
D:_)1 caravelle, 2,5 TDi, 75 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 15. led 2014 09:04 #133253

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Poradí mi tady někdo jak domontovat teplotní čidlo do mého transportéra když nemám klimatronik? Pochopil jsem tady, že musím dojít do vw koupit teplotní čidlo, jsou tři druhy podle roku výroby na T4 wiki http://www.t4-wiki.de/wiki/G17 jsem si našel, že od roku 1999 potřebuju "1J0 919 379" + dvoupin konektor a kus káblu 0,5. A teď to co jsem se nikde nedočetl, je tam prosím někde příprava kam to napojit? Pokud ne, kam natáhnout dráty a kde to zapojit?
Předem moc :thx:
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ČIDLO VENKOVNÍ TEPLOTY 04. kvě 2015 12:35 #154643

Dobrý den, mám problém, když jsem před zimou opravoval D5wz, tak jsem odstranil ten snímač co je v podběhu, jen jsem ho proklemoval, ale ted je problém v tom, že mi nejde climatronic, nebo jde, ale nespustí se kompresor klimošky, climatronik normálně ukazuje teplotu, nápl je kontrolovaná a na diagnostice háže chybu snímač venkovní teploty, můžete prosím poradit, jestli to vyřazené čidlo nemá s tím něco společného?

mám VW Caravelle 96, 2,5TDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.207 sekund

Login