Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 20. bře 2017 19:39 #174995

Mozem sa opytat kde presne najdem rele č.174? mam 1,9 tdi 93...tiez mi nefunuge zadny stierac. Je niekde pri motore ci v kabine? dik za odpoved

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 15. čec 2018 19:59 #186138

  • selba
  • Avatar uživatele selba
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, chci se zeptat, jestli se dá sehnat guma kolem ostřikovačů na mulťáka 98. Je to jeden kus s Té rozvodem. Obe jsou zpuchřelé a sříká to jako fontána. Našel jsem jen v jednom obchodě origo a je to dost drahý. Tak jestli se dělá nějaká druhovýroba, bych si nechal poradit. Dík.
bazar.automedik.cz/AMD3553059147/volkswagen/transporter-t4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 16. čec 2018 14:25 #186147

  • selba
  • Avatar uživatele selba
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
A joko vždy, chce to jen hledat a hledat. 1kus-150Kč. Tak jestli to někomu pomůže, tady je odkaz: cs.realoem.me/Volkswagen/RDW/TR/1998/220/R/9/955/955025#16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od selba.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 14. úno 2019 09:55 #190623

Taky nemohu sehnat tu gumu s Té kusem co je pod ostřikovačem.
Odkaz je nefunkční.
Někdo nějaký tip????? B)
T4 1.9TD ABL 1995 bedňáček (prodáno)
T4 1.9TD ABL 1994 dlouhej poloplech (prodáno)
T4 2.5TDI ACV 2001 dlouhej skleník (po 3 letech konenčně doma)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 14. úno 2019 10:27 #190624

Tak sem pohledal a kdo by měl podobný problém.
volkswagen.7zap.com/cz/za/transporter/tr...230/9/955-955010/#16
Na českých eshopech nikde k mání nejsou.
Zkusím VW Cheb
T4 1.9TD ABL 1995 bedňáček (prodáno)
T4 1.9TD ABL 1994 dlouhej poloplech (prodáno)
T4 2.5TDI ACV 2001 dlouhej skleník (po 3 letech konenčně doma)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 15. úno 2019 10:57 #190652

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 735
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Co takhle original nedavno jsem to kupoval
www.autokelly.cz/Product/VAG-7D1955997/10055649
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N
Poděkovali: MilanoBL

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dins..

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 16. úno 2019 08:29 #190667

Super mockrát děkuji. Já to hledal pod špatném názvem.
T4 1.9TD ABL 1995 bedňáček (prodáno)
T4 1.9TD ABL 1994 dlouhej poloplech (prodáno)
T4 2.5TDI ACV 2001 dlouhej skleník (po 3 letech konenčně doma)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 16. říj 2020 17:57 #199541

zdravím,
chtěl bych se zeptat na cyklovač stěračů. Mám T4 1995 motor x1. Napozici relé 8 je relé s číslem 19 navrchu natištěným. Vše funguje, jen cykolvač má jediný čas asi 3 sec. Chtěl bych nastavitelný. Klidně si ovládání dodělám,. Můj dotaz: je možno osadit nějaké jiné relé s proměnnou dobou cyklování? Děkuji moc za odpověď

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 30. pro 2020 14:11 #200494

Mám asi nějak divně zapojené stěrače. Pomalý cyklovač nefuguje (páčka dolů?), když přitáhnu páčku k sobě, ozve se ostřikovač, ale kapalina nikde nestříká, když odtlačím páčku od sebe, tak stříká na přední sklo, ale stěrače při tom nesepnou. Relé 99 mám snad ve správné pozici. Setkal se někdo s něčím takovým?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 02. led 2021 20:45 #200524

...přehozený dráty na čerpadle (ano, jsou tam jen 2,prohodit). Máš přehozený stříkání na přední a zadní okno.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 04. led 2021 00:19 #200577

Podivam se dik, co ten pomaly cyklovac? Ten me trapi teda vic...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STĚRAČE / OSTŘIKOVAČE 14. říj 2023 16:07 #210248

Zdravím všechny, chci se zeptat řešil někdo již výměnu motorku předních stěračů? Chtěl jsem řešit, že mi teče kolem levého stěrače asi kolem hřídelky pod kapotu. Vyndal jsem kompletně mechanismus ven, repasoval jsem to včetně těsnících gumiček, složil do původního stavu a stěrače sice naprázdno když nejsou na skle tak krásně fungují, ale když je položím na sklo jako by motor nemá sílu je utáhnout. Při skládání šlo vše krásně hladce složit, nemyslím si že tam by byl problém. Ale už před demontáží jsem měl pocit jako by měli stěrače problém stírat. ale repase nepomohla bych řekl. Dá se sehnat nějaká dobrá náhrada motorku? nebo raději koukat po vrakáči? Děkuji za jakoukoliv radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.214 sekund

Login