Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT:

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 25. čec 2010 13:39 #47063

Zdravím pánové přestaly fungovat 12V zásuvky v Multivanu 1997. Nevíte která je jich pojistka? Pod předníma sedačkama nejsou. Taky přestal fungovat ventilátor předního skla. Je to 97 2,5TDI, klimatizace. Máte s tím někdo zkušenosti??? Díky za každou radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 26. čec 2010 08:06 #47092

• lupo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Zásuvka pro zapalovač by měla být pojistka 22 a ventilátor je pojistka 6.

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 14. kvě 2011 13:39 #73082

Ahoj,

obracím se na Vás s prosbou o radu, zda jste už někdo neměl následující problém, přestala mi svítit přední obrysová světla, potkávačky jdou, ale jakmile přecvaknu kolébkový vypínač na polohu obrysových světel nerozsvítí a ještě jsem si všiml že mi přestali jít současně stěrače, nevím jestli to může mít nějakou spojitost, prošel jsem příslušné pojistky ,ale ty jsou v pořádku, přiznám se že už si nevím moc rady, je možné nějaké relátko???Děkuju moc za radu a přeji všem pěkný víkend

ahoj Šroubek

PS: je to T4 rv.93 motor 2.4D AAB

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 14. kvě 2011 16:33 #73084

když otočíš spínačem na obrysový-tak ti svítí i zadní světla a interiér? jestli ne tak bych šel po kabelech a hlavně spínačce.
potom samozřejmě bych prolezl jestli na žárovku jde napětí a hlavně jestli jsou žárovky v pořádku.
D:_)9
VW Caravelle 2,5 TDI
VOLVO S60 D5
VW T4 1,9TD 2x
VW transporter 2,5 TDI
octavia TDI 2x
tigra 1,4
opel corsa 1,2

zákony života na této planetě nám umožnují vyzkoušet všechny možnosti,abychom se nakonec vrátili k té první...VW...

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 14. kvě 2011 23:06 #73098

Ahoj,

tak jsem opět zkoumal a vymýšlel čím by to mohlo být, lae jsem na mrtvém bodě. Když dám klíček do spínčky a otočím do první polohy na kolébkovém vypínači rozvítím parkovací světla ( tedy vypínač v prní poloze ) rozsvítí se mi interiér, a parkovací světla, jakmile přecvaknu vypínač světel na obrysová světla nic se neděje svítí stále parkovací, zkoušel jsem když probliknu páčkou na dálková světla tak to problikonou, tudíš žárovky jsou pod napětím, ale dílkové nejdou zapnout natrvalo páčka nejde zacvakonut aby držela zapnutá, pravděpodobně je to tím, že při parkovacích nejde rozsvítit dálkové. Myslel jsem si že by to mohlo být v přepínači světel, tak jsme ho rozebral vyčistil a opět sestavil, ale beze změn, stále to nefunguje. Do toho mi ještě nedjou stěrače a cyklovač stěračů, tak nevím jestli to může být nějak propojené, lovil jsem pomoc v knize jak na to, ale jediné na co jsem přišel by mohlo být relé č. 8, (19), které přísluší právě ke stěračům, ale pořád mi nejde do hlavy co ta světla, že z ničeho nic takhle přestala jít?Prosím Vás pokud by sjte měli kdokoliv jakoukoliv radu budu moc rád, už si nevím moc rady:-(

děkuji a přeji hezký zbytek víkendu

ahoj Šroubek

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 15. kvě 2011 11:13 #73110

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Mám zhruba stejně staré D:_)1 a problémy začaly na kontaktech relátek. Nešly mi blinkry a občas žhavení. Problém dočasně odstraněn rozepřením dotyčných relátek kusem gumy od sebe, aby měly lepší kontakt. Taky vyčistit a nakonzervovat kontaktolem.... :-k
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 15. kvě 2011 12:11 #73117

já práve včera zkoušel rozebrat kompletně přepínač světel, přestože uvnitř byl hrozný hnůj, stejně to po sestavení a vyčištění lihem nefunguje, ale jelikož brzo ráno když sem jel z práce lilo a musel jsem stírat, přišel jsem an zajímavou věc, obrysová světla mi stále nesvítí, ale když probliknu páčkou u volantu jakoby dálkovými, pak mi začnou fungovat i stěrače, takže musím při setření probliknout dálkovými:-) moc praktické to není, protože mi děkovala auta, že myslela že je upozorňuju na policejní hlídku:-)zkusím na tvou radu vše vyčistit,třeba to pomůže, děkuju moc za radu

hezký zbytek víkendu

ahoj Šroubek

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 16. led 2016 18:30 #162105

Zdravím, mám T4 syncro benzin 2,5i 85kW. Auto mě dva roky stálo a nejde elektrika do vstřiků, nevíte čím by to mohlo být ? palivo tam jde, motor naskočí na zhruba 10vteřin a potom se sám vypne. Myslel jsem že je to slabou baterií=dal jsem tam VARTA 100Ah, ale dělá to pořád. Zkusili jsme i imobilizer=ten taky ne. Řídící jednotka se zdá v pořádku. Auto má druhou baterii pod sedadlem ridiče, jestli není něco napájeno z této druhé baterie ?

T4 - NÁHLE PŘESTALO FUNGOVAT: 16. led 2016 19:51 #162109

Mě přestala fungovat také potkávací světla, když jsem páčkou blikl dálkovými tak potkávací začala jít. Teď mě nesvítí vůbec. Nevíte čím to je ? Relé ?

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.177 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/