Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!!

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 03. říj 2010 21:04 #51394

• Robertxx
  • Avatar uživatele Robertxx Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdravim při zapnutem vystražnem trojuhelniku se mi začalo z něho kouřit zkratka se zapekl..nechapu :o ..stalo se Vam něco podobneho?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 03. říj 2010 21:09 #51398

přerušovače blinkrů sem tam od času jdou do kytek ale kouř ještě v práci nikdo nehlásil...většinou pak nesmyslně cvakaj i při vypnuté páčce...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 17. led 2011 23:33 #61630

Zdravim... Mě při zapnutí "trojúhelníku" praskala pojistka čerpadla paliva :) Autoelektrikář jen kroutil hlavou, vše proměřil - o.k., vyměnil nějakej kablík. Bez záruky co to bude dělat a nevzal si ani korunu. Raději se už trojúhelníku nedotýkám :)
V létě sem vezl kamaráda do polska na nákup levných dveří do celýho baráku. Po cestě nazpátek, ještě v polsku, sem vzal nečekanej hup a moje nepřipevněná baterie udělala taky hup, zkrat, karamela okamžitě přestala jet, čoud a smrad z motoru a vevnitř od pojistek, honem ven, otevřít kapotu, dráty u baterie vyloženě v plamenech :) No strašný. Zkratovanej přívodní drát k čerpadlu paliva rozžhavenej přeťal na x místech přívodní hadice paliva (ABL - dráty + palivo v jednom krku - nevim jestli to tak je originál..). Každopádně cca 300 km od domova to nebyla zrovna zábavná situace. Naštěstí sebou vozim bednu s nářadim a i nějaký odpady za ty léta, takže drát byl, hadice pospojovány tak různě i hadičkou od stěračů. To vše za asistence asi 20ti lidí z vesnice:) Ale patří jim velký dík za pomoc v podobě spon na hadice (pán si ji vymontoval doma z funkčního kompresoru.

Takže NEPŘIPEVNĚNÁ AUTOBATERIE...!

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 18. led 2011 10:08 #61636

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
rele vystražnych světel odchazi docela často. jinak pačku od blinkru jsem měl ja osobně v zelenych plaminkach a kouř a smrad po celem aute. je to prach a tuk klery se usazuje na přepinacim mechanicmu u kontaktu.jeden nejmenovany tečkař z klubu dokonce při prvim zakořeni se z pačky nevahal celou 2l cocacolu použil uhašení. Timto ho pokud to bude někdy čist zdravim D:_)12
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 18. led 2011 17:15 #61658

• f900
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar jen se chci zeptat mam problem s blinkrama zustava mne svitit kontrolka vedle airbagu a abs nekdy to jde a nekdy to zustane svitit a neblika to nemate zkušenost ??? d:_(

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 25. říj 2012 23:34 #105901

Zdravím chtěl bych se zeptat zakouřilo se mi z přístrojovky u volantu celkem dost mě to vyděsilo po zapnutí spinačky, podruhe už se to neopakovalo! Mám čekat že něco odejde? :roll:

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 26. říj 2012 06:52 #105904

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Ořech na spínačce, ten plastovy dole
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 26. říj 2012 14:14 #105917

Ahoj. Srala se mi elektrika, pořád něco, elektrikář nechápal. Až odešel vořerch ve spínací skříňce. Výměna za nový všechny záhady a problémy vyřešila...

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 26. říj 2012 14:43 #105920

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
takhle mi cca týden blblo ABS,občas zapískalo a nebo se rozsvítila kontrolka....po týdnu odešel spodek spínačky a po výměně vše o.k...

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 26. říj 2012 19:01 #105928

Ano, při záhadných problémech - blinkry, kouř, startování a jiné nepravidelné vtipné kousky, koukněte na konektor spínačky. Já osobně v něm měnil jeden vyhřátej kontakt, ten uprostřed. Stejně, jako se mi vyhřál ovladač větráku topení (sháním v inzerci) tím, že se vyhřál nejprv faston s přívodem +12V, tak soudím že se pak přeneseným teplem vyhřeje a zničí i celý přepínač, spínačka aj.
Sanitka T4 Long 1.9 D 1Y poloplech.
Ford Aerostar 3.0i E85+Benzin a Ford Windstar 3.0i E85+Benzin+LPG

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 27. říj 2012 08:46 #105951

• frtan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Mě se občas zakouří od páček pod volantem , když nechám déle klíček v poloze 1, ale už to ignoruji trvá to už 5 rok a cca 95 000 km a nic se ještě nestalo
. 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle potřeby, někdy i s kuchyní

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 27. říj 2012 09:51 #105959

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tuto závadu jsem měl před lety na transporteru a jedné krásné noci za jízdy mi světla zhasly a bylo po prde.i....ještě,že jsem s sebou měl nářadí a nějaké kabely.... d:_(

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 27. čec 2020 07:31 #198555

Zdravím mám podobný problém při jízdě se rosvítí kontrolka ABS ruční brzdy slabě prosviti kontrolka nlhovky do toho to pipne zablika airbeg pak zase vše zhasne a nic se neděje při poslední jízde se zakouřilo s pod volantu mam T4 rok 2000 2,5TDI muže to být tím ořechem spínačky

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 29. čec 2020 09:41 #198568

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 45
Vycisti si prepinace smerovek a steracu z tech se obcas zakouri kdyz je hodne prachu
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - KOUŘ Z PŘÍSTROJOVKY !!! 30. čec 2020 08:12 #198576

Díky ale to neřeší rozvecovaní kontrolek

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.214 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/