Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - STARTÉR

T4 - STARTÉR 18. lis 2011 17:50 #83528

Ahoj kluci ,prosím Vás dá se vyměnit starter s osičkou za starter bez osičky ?Mám transportera 1.9td r.v94 Diky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STARTÉR 19. lis 2011 15:03 #83570

U pár aut z Německa jsem to měl.
vrakovistet4@seznam.cz

T4 - STARTÉR 21. úno 2012 23:52 #92058

Ahoj krabičkáři

mám problém na mém TDI 75kw, nová autobaterie, nové uhlíky a cívka na startéru (pri startovani obcas jen cvaklo a nic,po vymene OK) vše očištěné startér rozebrán a namazán, a ranní start je takovej že otočim klíčkem a jak kdybych měl 200kg setrvák, otočí se to jak když se tomu nechce, další otáčka je rychlejší a jde, předvstřík ok chytá bez problemu, jen při ranním startu to dělá tohle, všechny další ok, i při těch mrazech co byli jsem vždy natočil na 2 škytnutí startéru jen mě štve že to neroztočí ráno s takovou razancí jako po tom, spínačka nová, nevíte čím by to mohlo být? přijde mi to jako zatuhlý ale jakmile otočím klíčem a překoná to ten "odpor" a malinko zatočí motorem tak hned chytne.
Nerad bych aby mě to někde pak vypeklo. popřípadě dá se samostatně koupit 11zubý pastorek? sem si zuby nespočítal když jsem to dělal tak jestli to nemůže být tím nechápu to ráno to dělá pak to 8 hodin stojí u práce a potom už to neudělá..

Díky za názory
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

T4 - STARTÉR 23. úno 2012 21:29 #92217

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Viděl bych to na špatné ukostření motoru a nebo vyběhaná pouzdra ve startéru(točí se pomalu,protože když zabere a jsou vyběhaná pouzdra,tak jde v podstatě do zkratu)...

T4 - STARTÉR 16. bře 2012 08:47 #94179

• ingi10
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec všichni.Pomalu mi odcházel startér,až opravdu ASI odešel!!Dřív vše v pohodě,pak občas (za 10 startů) přeskočil,potom za nějaký čas jen cvaknul,ale pak normálně šel.ale včera mě kleknul a už jsem nenatočil.Ted´už jen cvaká a vůbec neotočí!!!Tak co vaše rady a porady?Dnes se ho zkusím vyndat,podívám se na kabely a vyndám ho.Má to cenu ho rozebrat a podívat se do něj?Co bych mohl zvládnout sám,než ho dám proměřit,nebo na repas?děkuji všem

tak starter venku,rozebrany!je to bosh a ve vnitr super,promazany,vycisteny,nic se mi nezdalo!Porad jen cvaka! A nic.Co spinacka,nebo?
T5 Transporter 2,5 96 kw
T4 Caravelle 2,5 tdi prodáno

Kladno

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 11:33 #94406

• JardaL
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Myslíš, že když se budeš rozčilovat, tak Ti někdo dříve poradí ? To bude mít opačný efekt. Nejspíš to bude tím, že buď někdo neví a nebo tuto závadu nepovažuje za až tak strašnou, aby jsi na to nepřišel sám.
Nejdřív zkus proud na startér, jestli tam jde, spoj to do konektoru na startéru a když to otočí se startérem, tak to není v něm.
Pak hledej v přívodu - vedení a spínačka.

Na konektor na cívku startéru si dej drát s konektorem, vyřaď rychlost, zapni klíčky a brnkni na plus aku. To si měl udělat jako první a ne dolovat a rozebírat startér.
VW T4 Caravelle VR6 103kW, 1997, LPG Tartarini, komplet Projekt Zwo (PRODÁNO)
VW T5 Caravelle V6 3,2i 4Motion 173kW Long, 2006 + interiér Multivan + LPG Landi Renzo Omegas (PRODÁNO)

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 12:02 #94407

• ingi10
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
děkuji ti,alespon jsem ho vyndal a podíval se do něj a vyčistil.Ve vnitř vypadá jako nový,opravdu luxusně!A když cvaká,tak cívka dává,né?To spíš nejde do startéru.
T5 Transporter 2,5 96 kw

Kladno

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 12:29 #94410

když cvaká, tak je nejspíš právě ta cívka v :-AD(A .
Ta slouží právě jako spínač pro napětí, které ti teprve točí startérem.
Vyzkoušet to můžeš propojením kabelů na cívce startéru. (třeba šroubovákem) D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 13:08 #94414

• ingi10
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A to mám propijit jak?+ z cívky na konektor cívky?
T5 Transporter 2,5 96 kw

Kladno

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 13:29 #94415

• JardaL
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Přesně tak a nebo jsem Ti psal, aby jsi použil drát a dal ho na plus.
Musíš na ten konektor přivést + a je jedno jestli z cívky (pod 8 matkou) nebo z aku.
VW T4 Caravelle VR6 103kW, 1997, LPG Tartarini, komplet Projekt Zwo (PRODÁNO)
VW T5 Caravelle V6 3,2i 4Motion 173kW Long, 2006 + interiér Multivan + LPG Landi Renzo Omegas (PRODÁNO)

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 13:45 #94418

• ingi10
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A když to nepůjde,tak je cívka v řiti.A když to půjde,tak je problém v propojení s spínačkou?

tak to nic nedela,kdyz se dotknu a propojim,tak to jen zajiskri! A ted uz vubec nic,tak nevim
T5 Transporter 2,5 96 kw

Kladno

T4 - STARTÉR 19. bře 2012 19:03 #94454

jestli máš startér venku, tak ho odvez třeba sem: http://www.autodrab.cz/Autoelektrika-a- ... a/359.html
a máš klid. Kdyby jsi to udělal už ráno, tak už máš třeba hotovo D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - STARTÉR 20. bře 2012 09:55 #94539

• ingi10
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to mas pravdu,hlavne to mam z prace 300m a davame tam sl.auta.Ale je dobry si to zkusit udelat sam pokud to jde!Tak pokud civka jen cvaka,tak neprevede proud do starteru a je v riti?Po vyzkouseni a propojeni uz ani necvaka!Kdyz jsem skrtl kabelem,tak jen zablesk a starter nic.

jde nejak sundat vicko z civky?pootocit,nebo jak?diky
T5 Transporter 2,5 96 kw

Kladno

T4 - STARTÉR 21. bře 2012 11:15 #94636

• ingi10
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
nevite nekdo jestli muzu pouzit starter z benzinu 2,5i na mou T4?Diky
T5 Transporter 2,5 96 kw

Kladno

T4 - STARTÉR 03. zář 2012 21:51 #103277

Zdravím všechny , sháním cívku ke startéru na T4 2,5 TDI 75Kw rv.96 . Nevíte kde ji sehnat nebo nemá někdo použitou(dobrou , kterou by prodal?
Mám popraskaný plast na konci cívky u kontaktů a cívka nevysouvá. Jinak chodí jako blázen.
Předem moc díky

Vygenerováno za 0.229 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/