Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: ELSA - Schemata na starý téčko

ELSA - Schemata na starý téčko 11. říj 2011 00:14 #80696

• JDo
  • Avatar uživatele JDo Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Pánové,

nainstaloval jsem elsu 3.6 kvůli el. schematům, stálo mě to mnoho úsilí se stahováním a instalací a dokonce i s použitím (hlavně ta první zrádná tabulka, kde se musí kliknout ok jinak to nejede).

ALE!!! :

Na můj kus tam prostě schemata nejsou, což mě štve - je to T4 2.4D s motorem AAB + klima + ABS... Nemyslím si ale, že by v tomhle případě byl tak zásadní konkrétní typ, jako spíš přílišné stáří. Pokud jsem to dobře vypozoroval, tak jsou v else schemata tak od roku řekněme 98 a to ještě jen v angličtině a němčině (což by možná až tak neva, ale..)

Navíc, což už je trochu mimo, nevím jakej typ mám zadat do výběru auta. V techničáku mám zapsán typ 7DBX0AJAKR2KNT, vin VW2ZZZ70ZRH019596, motor je zapsán AJA, ale je AAB, datum první registrace v SRN je 93, ale to se eště prý AJA neosazovala. Na přístrojovce mám displej z automatu, ale je to manuál. Klima i ABS bude origo.

Těšil jsem se, že si zjistím, co kterej čudlůík, kerá páčka a vono houby. Například mám v autě dva přepínače cirkulace vzduchu, třípojlohovej spínač mlhovek a co já vím co eště...

Neustále mi bliká kontrolka vody - tedy po nějaké době od nastartování. Myslel jsem, že čidlo hladiny v expanzce, ale houby, to jsem propojil drátem a nic.

Na ovládací páčce topení - rozvodu vzduchu a klimatizace mám úplně v pravo symbol (předpokálám ofuku) čelního skla, ale když to tam dám, nejenže se s ofukem nic nezmění, ale navíc se cosi periodicky spíná a přez alternátor žere koně, asi tak jak když spíná klimakompresor a já nevím, jestli je to normální stav či ne.

Kurňa, tak já to snad budu muset řešit drát po drátu, lanko po lanku, šroub za šroubem, pokus omyl! Nemá někdo lepší dokumentaci na tento kus?
VW Transporter T4, 2.4D AAB, rv '93
5x dítě + 1x manželka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

ELSA - Schemata na starý téčko 26. pro 2016 22:24 #172613

• kremex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj,
jsem na klubu novej, před pár dny jsem dvezl svoje první téčko, takže teď budu asi hodně pročítat fórum :-)

Kdyby někdo chtěl, tak mám taky nainstalovanej ELSA program, takže můžu posílat schémata ;-)
T4 Multivan 2,5TDI 111kW

Re:ELSA - Schemata na starý téčko 27. pro 2016 22:37 #172642

• Wesni
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29

kremex napsal: Ahoj,
jsem na klubu novej, před pár dny jsem dvezl svoje první téčko, takže teď budu asi hodně pročítat fórum :-)

Kdyby někdo chtěl, tak mám taky nainstalovanej ELSA program, takže můžu posílat schémata ;-)

Ahoj... Libi se mi Tva nabidka na schemata. A neporadil bys mi kde sehnat funkcni elau? Uz jsem stahnul asi 3 verze kazda kolem 60GB a ani jednu jsem nerozchodil :-(

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
VW T5 Multivan 2,5TDI r.v. 04 128kW AXE
VW T4 Transporter 2,4D synco r.v. 94 - prodáno
VW Passat variant B5.5 r.v. 02 96kW AVF

Re:ELSA - Schemata na starý téčko 28. pro 2016 07:23 #172647

• kremex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Já mám tuto verzi:
ElsaWin 3.90 with 3.91 update ( AUDI and VOLKSWAGEN)

A máš problém s instalací nebo to co stáhneš je nějak špatný? Já třeba jedu pod Win XP, nepokouším se to instalovat na novější.
T4 Multivan 2,5TDI 111kW

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.169 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/