Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 12. úno 2021 09:59 #201117

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 26. úno 2021 17:30 #201305

Dobrý večer, poradil by někdo?
Nesvítí signalizace uzávěrky resp. komplet podsvícení panelu pro pohon kol (takové to schematko, uprostřed palubní desky pod ovladačema na topeni, ventilatory atd.)
Do konektoru nejde napajeni...
Btw podsviceni ovladačů topeni je taky "tma".
Děkuji za odpovědi, snad muj dotaz někdo pochopi a poradi.
T4 syncro 97
M.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 05. bře 2021 20:55 #201399

Těsně vedle :) . 102 nebo 104
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 19. srp 2022 12:43 #207129

  • Lerry
  • Avatar uživatele Lerry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj borci. chcem si zapojiť druhú baterku cez 70amp. relátko a viem, že na ovládanie relé sa má použiť modrý kábel z alternátora (info mám z reimo múdrej brožúri) Pozrel som sa na alternátor a skutočne z neho ide modrý kábel.
Vie mi niekto poradiť kde ide do poistkovej skrinky? Prosím o radu takzvane "polopate" najlepšie s foto - nie sme až taký kamaráti z elektrikou :)
Ďakujem pekne. Lerry

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 19. srp 2022 13:41 #207130

Hele mělo by to být tady (viz přiložený screenshot) . Já to měl taky standartně přez d+ , jenže když někde kempíš 2 dny , tak ti kapacita autobaterie prostě nestačí , a jelikož ještě nemám solár , tak jsem to v kempu řešil nabíječkou , a druhou baterii spínám normálně tlačítkem . Už jsem na to i párkrát zapomněl , a startoval s propojenými bateriemi . Vyzkoušeno i v zimě , je to znát :-) . Ale tohle si můžeš dovolit jen v případě opravdu silných kabelů . Já mám průřez 25mm2 . A silnější relé . Ale d+ je jistota , nemusíš na to myslet a hlídat zapnutí/vypnutí . Ještě doporučuji budík na stav/kapacitu baterie. Snad ti obrázek pomůže
Jinak kdyby jsi chtěl , tady je návod jak nacpat 2 baterie do motorového prostoru :-) www.1946vw.co.uk/vwbooks/new_camper/auxillary_battery.htm
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 19. srp 2022 15:15 #207131

  • Lerry
  • Avatar uživatele Lerry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Ďakujem - to je pohľad zo zadnej strany poistkovej skrinky a dole hlavou? Sú tam tri šípky a to znamená, že na ktorúkoľvek? V tých číslach sa neorientujem - tak dúfam, že sa trafím. Mal by tam byť prúd až keď začne altík dávať šťavu. L.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 19. srp 2022 16:37 #207133

Všechny ty piny a konektory jsou popsaný , až vyndáš pojistkovku , tak už ti to bude jasný ;-) . Jinak prodávají přímo jednotlivé kablíky - asi 50cm- rovnou s pinem , který jen strčíš do volné zdířky
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 19. srp 2022 20:41 #207134

  • Lerry
  • Avatar uživatele Lerry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Ďakujem. Už je to udeláno, už je to hotovo. Fakt jednoduché. Dal som za sedadlo trakčnú 95Ah tak uvidím čo dokáže.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 28. led 2023 14:39 #208301

Prosím kam / na jakou pozici zapojit "relé" pro can bus konektory ? Viz foto . Pokud je to důležité, je to z 2.5tdi 65kw , rv. 2000 . Předem moc děkuji
Tak jsem to nakonec dohledal přez wiki :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mickey1.9td.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 14. pro 2023 12:28 #210487

Náhodou někdo schéma pojistek a rele na T4 2,5 benzin??
Nemůžu za boha nikde sehnat
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 14. pro 2023 12:38 #210488

Stačí hledat :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 14. pro 2023 13:16 #210489

Na to jsem už koukal,ale moc mi právě to osazení hlavně rele nesedí...nevím jestli je to kvůli tomu,že mám benzín

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 14. pro 2023 13:33 #210490

Jde mi o to ze přestaly svítit přední světla,ale dálkové jdou a pojistky jsou všechny v pořádku...tak jsem chtěl ještě zkusit zjistit podle osazení rele

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 15. pro 2023 06:21 #210493

Schéma pojistek je stejné pro benzín i naftu . Taky ti mohla odejít páčka na přepínání světel (levá) , nebo vypínač . Co máš za r.v? Do 95 ,nebo 96+
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SCHÉMA POJISTEK A RELÁTEK 15. pro 2023 08:17 #210494

Mam do roku 95.Na přepínači svítí to svetilko když ho zapnu,že by to byla ta páčka??Tou zapinam jen dálkové a blinkry,ale je pravda ,že dálkové nedrží,musím držet packu,aby to svítilo.Takze myslíte že to bude ta páčka??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od DavidT4.
Vygenerováno za 0.285 sekund

Login