Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 20. úno 2010 18:48 #37056

multiblack napsal: takže vyzkoušej to takle :
Ahoj,
1. Klíček dát do zapalování – zapnout a okamžitě vypnout (nestartovat pouze zapnout a vypnout zapalování (do 3sec.))

2. Vyndat klíček ze zapalování a okamžitě zmáčknout zavírací tlačítko na klíči a držet….

3. 3x stisknout otevírací tlačítko (to zavírací je pořád zmáčknuté!!)

4. Zavírací tlačítko pustit..… kontrolka na klíči by měla 5x bliknout, potom se auto zavře a otevře. Tím by měl být klíček nakódovaný.

Mě to takle funguje a jěště pohledám měl jsem někde jěště další způsoby a písnu sem
Pro ty co umí německy --- já neumím ale asi to bude přeložený to co jsi napsal ty Karle

Tak takhle to opravdu funguje, ale stejně mě to neodemiká ani nezamiká. Sice na mě po té procedůře klíček pětkrát blikne, ale stejně pak nic nedělá. Dá se nějak zjistit, jestli ten klíček něco vysílá. Nebo jestli je ta jednotka funkční? Centrál normálně funguje, korát ne na dálku. Díky Karel
tel 608333403
VW 2,5tdi T4 multivan syncro 99, VW Caddy MK1 1,9TD 86, VW Golf IV kombi 4monition 00, a hodně moc Land Roverů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 20. úno 2010 20:57 #37066

zkoušel jsi vyměnit v dálce baterku?? zkus to. a pak jěště jedna rada kdayž to nejde ted tak to zkus znovu třeba zítra ráno nech tomu nějaký čas. Já to taky tak měl.
A když ani to tak se mi taky stalo že v gumové průchodce mezi panty u dveří byly kabílky zlámaný zajel jsem za kámošem elektrikářem půl hodky vše popropojoval a vše jde jak hodinky. Jinak už nevím držím palce a pak písni výsledek ahoj

jěště něco k té škodovce
když jsem tenhle problém řešil -spárování, tak jsem zašel taky do auto škoda a tam mi řekli že objednat přijet -počítač a to vše minimum za 1200kč. tak jsem pohledal na netu a našel tenhle postup a 1200 ušetřeno jsou to ale kuuucccíííí že jo??
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 21. dub 2010 11:18 #40751

Tak jsem se stal hrdým majitelem citrónového mulťáku. Zatím se s nim seznamuju a sbírám informace, tohle forum mi objasnilo dost věcí, tak sem si řek že tohle třeba taky někomu pomůže.
Když sem ráno před prací zamykal klíčem, auto se zamklo ale v zápětí zase odemklo všechny dveře. To samý to dělalo i od spolujezdce. Prostě nešlo zamknout.
Tady na foru (tušim"kabelový svazky") sem se dočet že by to moh bejt špatnej kabel ve dveřích. Tak sem kouk a ejhle, vypadá to že to už někdo spravoval, z čokolády byl ulomenej žlutej a hnědej kablík, ostatní maj na mále.
Centrál už fachá jak má ale asi ne na dlouho, budu to muset asi vyměnit za zdravý kably...
Přílohy:

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 21. dub 2010 20:49 #40773

jj,častá závada.Ty kabely se přelámou časem vlivem ztvrdnutí jejich bužírky.Vyndat ven,vystříhat a postupně nahradit novými vodiči.Nebo zakoupit zcela nový svazek tuším kolem 3500,-Kč.Jinak vítej mezi námi :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 21. dub 2010 23:24 #40846

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 292
Jo jo, díky téhle závadě jsem si naopak zase zamknul ve Vitu v autě malou, tenkrát dvouletou, na parkovišti před Makrem. Moc príma situace.............
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 23. dub 2010 10:04 #40970

Hehe tak zamknout si v autě malou je taky dobry D-:( ty kabely na tom sou asi hůř než sem čekal, sice sem zprovoznil centrál, ale asi tim jak sem za ně tahal abych je spojil, tak přestalo fungovat okno spolujezdce a občas se vypne radio (asi zkrat od repráku) :-k výměna je teda nutná ale kupovat pár drátů za 3k se mi moc nechce. Někde splašim barevný dráty a napojim nad pojistkovou skříní a ve dveřích, to by neměl bejt problém.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 07. srp 2010 11:58 #47829

Ahoj.Mám mulťase s centrálem na DO.V autě jsem nocoval a zamknul ho zevnitř.Druhej den jsem musel všechny dveře odemknout zvlášť kličem,protože přestal fungovat centrál.Do tý doby chodil centrál bez problémů.Jak na DO,tak klíčem.Kabely ve dveřích jsou ok!Poradí někdo kde mám hledat závadu?

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 07. srp 2010 15:27 #47844

• kubis
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Měl sem vybitou baterku v dákáču,dal sem novou a je klid. jo a jinak bez dálkáču sem musel taky odemknout všechny dveře zvlášt,centrál to nebral...
T4 2,4D Caravelle r.v. 98

722 528 780

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 07. srp 2010 17:53 #47853

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 71
Co pojistka??
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 07. srp 2010 18:50 #47859

Pojistka je ok.Baterka v klíči je nová.Po výměně baterky centrál fungoval jak na dálku,tak přes zámek ve dveřích.Ze dne na den to přestalo chodit.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 07. srp 2010 22:19 #47874

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 71
Videl bych to bud na kabelaz nebo na motorek ve dverich...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 08. srp 2010 00:55 #47887

S elektrikou nejsem zrovna kamarád,tak zkusim někoho sehnat.Snad něco zjistí.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 10. srp 2010 09:58 #48061

• Possum
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zaslal: út 10 srpen 2010 07:07 Předmět:

Ahoj, mám problém s otevíráním dveří u spolujezdce. Na autě je centrál kterej normálně chodí, zámky sou zaslepený. Stává se, že při otevření dveří rukou za páčku, buď zevnitř nebo z venku, něco v tom mechanizmu vevnitř způsobí, že kolíček u dveří pomalu zaleze dolů, spustí se centrál a celý auto se zamkne. Když přitom otevírání dveří lehce kolíček přidržím, tak je to ok. Takže sebou paranoidně furt nosím klíče a hlídám spolujezdce, aby si při vystupování držel kolíček zevnitř a při nastupování přez otevřený šoupačky, což je dost vopruz. Nevíte někdo co s tím? Asi servat tapec a prolýzt táhla a motůrky?

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 10. srp 2010 12:33 #48075

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 3
ve vnitřním zámku ti praskla přužina,já to měním za nový celý vnitřní zámek cena je tuším kolem 1200 kč,někdo to opravuje samodomo což se tu jistě někde dočteš.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 10. srp 2010 17:21 #48098

• Possum
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak a mám to z krku, opraveno :drunken:

Vygenerováno za 0.241 sekund

Login