Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 12. led 2017 19:54 #172951

  • -JT-
  • Avatar uživatele -JT-
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 LONG 75 kw 2002
  • Příspěvky: 80
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 12
Možná ti to pomůže :)



"Každej nemůže bejt chytrej. To by pak bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej"
T4 LONG CAMPER 75 kw 2002
Přílohy:
Poděkovali: kubrt39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 12. led 2017 21:03 #172953

Neco podobneho jsem vyguglil a je poskladano.diky.uz to maka.vse jsem rozebral a promazal i zamek.zas to pekne funguje

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 26. lis 2017 09:39 #181025

Ahoj mám Caravellu 2000 kde je anténa k dálce vyměnil sem baterky v obou klíčích diody na klíčích blikají ale stejně to musím několikrát mačkat než se auto odemkne nebo zamkne a to i když stojím u dveří

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 27. lis 2017 19:49 #181052

  • bobr
  • Avatar uživatele bobr
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 18
Nikdo nic, tak ti to reknu aspon obecne.
Resil jsem to same na svem aute, ten samy problem je na dalsich passatech B5.5 co jsou v rodine.
Prolezl jsem hodne clanku na ruznych forech, ve zkratce kazdej meni baterky, vsichni radi lihem ocistit kontakty na baterku, pak dost lidi taky pise o spadle antene prijimace , ja jsem zkusil vsechno a nic. Nehlede na to ze T4 nema ani tu prijimaci antenu vytazenou ven. Je to jen dipol primo na plosnaku v jednotce.
Nikde jsem nenasel jednoznacnou odpoved, sem tam se objevi nenkdo komu predesle pomohlo, ale vetsinou ne.
Muj nazor je ten ze problem je ve vysokofrekvencni casti prijimace, starim uz hnuta o kus frekvence at.. , takze jedine novou jednotku, kdyz k tomu prictu ceny origo dalek, vubec se to nevyplati. Ja osobne jsem sel cestou vymeny celeho centralu s dalkou , za GSM GPS alarm od jablotronu, mam o aute prehled , knihu jizd , muzu zamykat ,odemykat, zapinat bufiky pres telefon i z pocitace a dalka ma dosah pres 100metru.
Jedina nevyhoda je ztrata komfortu dalky a klice v jednom, ale to jsem hold ozelel....
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 27. lis 2017 21:08 #181057

Aha no moc si mě nepotěšil ale i tak díky v tom případě to asi nechám být na blízko to celkem už funguje měnit celej centrál sem mi moc nechce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 27. lis 2017 22:23 #181063

  • bobr
  • Avatar uživatele bobr
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 18
No za zkousku nic nedas, jednotka je kdyztak na drzaku primo za budikama.
A kdyz ji rozloupnes na plosnaku je takovej stribrnej musetek, coz je antena. Ale jak rikam myslim si ze tam stim moc nevymyslis.
Pokud bys to menil za nejakou jednodhuchou dalku, tak je to prace celkem v pohode vsechny kabely co potrebujes uz jsou v konektoru jednotky vyvedeny.
Kdybys na neco prisel dej vedet, ale moc moznosti neni....
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 08. pro 2017 09:30 #181196

Ahoj,snažil jsem se hledat ale nepodařilo se mi nic najít tak né kdyztak presmerujte na jiný příspěvek.mám ve své t4 centrál s dalkou a přestalo mi zamykat na do auto .dělají to ridicovy dveře.pokud zamknu dalkou tak nemá vůbec snahu zajet cudlik do dveri a auto si mysli ze jsou dvere otevrene.pokud ho zatlacim rukou zevnitr nebo zamknu klicem z venku tak se vše zamkne a funguje.dalkou to ale nejde.všechny dveře se zamknou a odemknou,pouze ridicovy na dálku nereagují.poradi někdo prosím :) ?
T4 Caravelle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 08. pro 2017 19:18 #181206

  • bobr
  • Avatar uživatele bobr
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 18
No podle tveho popisu je nejasne zda vubec funguje servomotorek ve dverich ? Kdyz zamknes od spolujezdce, tak predpokladam, ze se dvere taky nezamknou.
Takze sundat tapecirunk od dveri a proverit konektory, kabely, rozebrat servomotorek a opravit pripadne koupit novy.
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 08. pro 2017 19:23 #181207

  • bobr
  • Avatar uživatele bobr
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 18
Vsechny informace najdes tady :
t4-wiki.de/wiki/Zentralverriegelung
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999
Poděkovali: kubrt39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 17. pro 2017 15:45 #181288

Díky za odkaz. Hele od spolujezdce nezamkne.jedině od řidiče.no teď to chvíli fungovalo ale už zas ne takže to budu muset rozebrat.
T4 Caravelle

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 29. kvě 2018 11:46 #185142

  • Naset4
  • Avatar uživatele Naset4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, chtel bych se prosim zeptat kde by h ten motorek mohl sehnat. Zaviraji mi dvere spolujezdce cely auto:-(
T4 111kw
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 29. kvě 2018 13:09 #185145

  • Naset4
  • Avatar uživatele Naset4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak se dostanu k D:_)1. Myslím, že bych potřeboval taky takový motorek serva...
Díky
T4 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 02. čec 2018 19:12 #185935

Ahoj, prosim Vas mohl by jste nekdo poradit? Koupil jsem T4 r.v. 94, má to originální centrál bez DO ( asi teda, podle vzhledu motůrků) je tam dodělávaný DO ale občas jen zamknul ale nikdy neodemknul, netuším jestli je funkční ale rele v řídíci jednotce rele svakají blinkry jdou, a podle mulimetru to do kabelu na co jsou napojeny na zluty a bili dava podle odemceny a zamceny +12v, ale co me mate je ze na original 4stekru je treba pri odemceni stale 12v , teda aby jste mi rozumeli, do dratu na odemceni se pusti 12v, zamky se odemknou, ale stale podle meraku do toho jede 12v, takze kdyz dam signal pomoci DO pro zamknuti tak jde defackto do moturku 12v stalych na odemceni a 12v z DO na zamceni? Takze moturek neudela nic, kdyz dam centralem pres klic zamknout dvere, tak se 12V prepne do dratu na zamknuti, zamky zamknou, v odemikacim dratu 0v, ale v zamykacim stale 12v takze se opakuje jev ze pokud chci odemknout pomoci DO jde 12V defacto do obou. Tak a nevedel by nekdo co s tim? Nejsem elektrikar, jen takovy brouk pytlik co se se*e do vseho, takze pokud mozno polopate, jo jeste doplnim po precteni fora jsem dodal diody a stejne nepomuze protoze vlaste neodepne tech 12v

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 08. čec 2018 17:41 #186014

  • bobr
  • Avatar uživatele bobr
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 134
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 18
Takhle na dalku ti stim tezko nekdo poradi, o par prispevku vyse jsem posilal odkaz na T4 wiki s centralnim zamykanim. Je tam vsechno rozepsane a popsane vcetne schematu zapojeni celeho okruhu motorku. Nejdriv odpoj ovladaci draty od dodelavane dalky, zmer a zprovozni centralni zamykani jako takove a az bude chodit pak teprv laboruj s pripojenim ovladacich vystupu dalky.
Problem bude pravdepodobne v prepinaci v nekterem ze serv.
VW T4 Multivan 2.5TDI Generation 111kw AXG 2002
VW T4 Transporter 2.5TDI ACV 75kw Syncro 1999
Poděkovali: Tomitank

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 13. led 2019 15:18 #190030

Ahoj, mal by som na vas prosbu ,prečítal som celé vlákno ale uspokojivú odpoveď som nenašiel. Takže mám v aute origo centrál zelené motorčeky a dvoj tlačítkový kľúč s DO. Centrál aj DO funguje , ale , ale tak všeliako musím dávať pozor či sa auto naozaj zamkne , niekedy neodomkne kufor , niekedy sa nezamknú šupačky niekedy vodičove dvere. No proste ten centrál si žije svoj život. Skontroloval som vodiče , v jednom zámku som vymenil pružinku , očistil kontakty v šupačkách ( mám dvoje) a stále to nie je ono. Dospel som k záveru , že pravdepodobne to majú už motorčeky za sebou , 19 rokov je 19 rokov. Mám dve možnosti
1- vymeniť všetky motory v dverách 5ks. + dať si urobiť druhý kľúč (mám len jeden) cena aj kľúčom bez DO cca 200eur.
2- kúpiť neorigo komplet sadu aj s dvomi sklápacími klúčmi , riadiačkou a motormi. cena cca 80 eur + frezovanie klúčov a nakodovanie jedného transpordera , jeden použijem z origo klúča .
Moja otázka , čo odporúčate ,opraviť origo neviem aký bude výsledok , alebo namontovať inú sadu, ale novú. máte niekto skúsenosti s neorigo centrálom? Výdrž , spolahlivosť ?
Uvažujem o niečom takomto : www.autogood.sk/www-autocool-sk/eshop/2-...i//description#anch1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Syncrotdi.
Vygenerováno za 0.197 sekund

Login