Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 13. led 2019 16:53 #190032

• johny99
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 19
no ak si myslíš že je chyba v jednotlivých motorčekoch vo dverách tak ich vymeň aj staršie z neakého vrakáča , chyba môže byť aj v kábloch , ťažko povedať . V iných autách som mal aj lacné sady centrál+alarm s vystrelovacími kľučami a fungovali dobre a spoľahlivo tak je to na tebe , chcelo by to premerať odpor v kábloch to ti napovie či je niektorý prelámaný .
Takže buď skontroluj káble a vymeň problémové motorčeky alebo daj nové motorčeky aj s centralom dával som to aj do T3 všetko išlo okrem zadných dverí tam to bolo na ďaleko , tak veľa zdaru
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 13. led 2019 17:21 #190033

• Syncrotdi
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
Najradšej by som dal celú sadu novú a mal by som aj dva vystrelovacie kľúče , len ma zaujíma spoľahlivosť takejto sady keď náhradný motorček stojí 4eurá !!! Píšu tam , že to má plávajúci kód tak mi snáď neotvorí auto každý kto má rovnakú sadu :) A napadlo ma že by som mohol niečo použiť aj s origo káblovania keď je to tam naťahané a všetko to končí za budíkmi v riadiacej jednotke.
Poslední úprava: 13. led 2019 18:41 od Syncrotdi.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 13. led 2019 20:13 #190035

• johny99
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 19
ano ak sú káble v poriadku môžeš použiť aj pôvodné , najhoršíe je ťahať káble do zadných dverí , tam by som použil pôvodné .
na staršej verzií T4 som mal v kábloch stale napätie a čínský alarm dáva impulz len krátko .
Servo motorčeky sú lacné ale na Porsche 944 ani na T3 po dobu 3 rokov išli perfektne nikdy sa nezasekli len ich musíš namontovať do všetkých dverí a pripojiť na tiahla pôvodné . výhoda je že T4 má na posuvných dvrách prechodový kontakt , tak nech sa ti dobre darí ;)

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 14. led 2019 16:50 #190040

• Syncrotdi
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
Tak dnes som telefonoval s pánom z e-shopu , povedal mi to isté ako ty , že motorčeky sú spolahlivé len kablovanie keď robý montáž dáva kvalitnejšie . Na inom e-shope som dnes objednal dve planžety do sklápacích klúčov typ HU49 cena 3eurá za 1ks , tie si dám vyfrézovať podľa môjho a potom ich namontujem do kľúčov ktoré sú k objednanému centrálu tam sú totiž už planžety nového typu. Budem referovať ako pokračujem , možno to niekomu pomôže.
Tak central dosiel , vyzerá to fain aj prevedenie kľúčov je pohode viď foto.
IMG_20190124_154822.jpg

IMG_20190124_154646_2019-01-24.jpg
Poslední úprava: 24. led 2019 16:27 od Syncrotdi.

T4 - CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ 08. úno 2019 18:59 #190505

• David97
  • člen clubu
Ahoj chtěl bych se zeptat přestalo mě fungovat centrální zamykání nefunguje ani dálkové a s tím jsem to už koupil ale teď přestal fungovat centrál sám o sobě. Nevíte čím by to mohlo být? Díky za pomoct
Vygenerováno za 0.173 sekund

Login