Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Spotreba

T5 - Spotreba 21. pro 2010 14:03 #58571

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
včera večer jsem jel z LBC do Brna.Styl jízdy jsem zvolil tempem LáďiT5..kochal jsem se noční krajinou,ono to ale díky ledovatce na D1 stejně jinak nešlo...
Mno..a spotřeba 7,9 :)

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 14:49 #58573

jednou jsem se kochal v Raichu cca 5Okm jel jsem sám, v autě jen 2sedačky nulový provoz ale pak jsem si všiml že se mne pokouší předjet traktor D:_)11
po přijetí dom koukám a spotřeba 4,7 :shock: dlouhodobá 6.0 :shock:
je to asi rok a bylo to poprvé co jsem natankoval v Rakousku ....bylo to palivo BP za 1,002 ojro
ted tam stojí tuším 1,12 ale od nového roku se jim také mění daň :x
to auto na to fakt jede úplně jinak dle mě ale i dle cz řidiček :shock: a to je co říct :lol: okamžitě klesá i spotřeba o cca 1,5litrů!!!!!
po natankování u nás třeba Aralu nebo Omv žádný rozdíl nikdy nepozorován :snoty: :snoty:
teda pouze v ceně D:_)7 D:_)7
jinak Lucka VW když jede dálku např.ze srazu D:_)1 (což musí často 8-) D:_)10 ) tak s Kačawellou běžně za 6l OK!
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 14:58 #58575

To máš pravdu, já do Rakouska jezdím pravidelně a na Santa Fe rozdíl 2 litrů a to D:_)11 a nenechal jsem se předjet traktorem-))
VW T6 Beervan HL 2,0 TDI 4MOT 150kw DSG objednáno- prý už vyrobeno dodáno se zpožděním pouhých 3měsíců
VW T5 Juiceivan 2.0 BiTDi 132kw,DSG, 4motion prodán
Citröen C4 Grand Picaoso EXC 2.0 BHDi automat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 15:39 #58582

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

karlosVW napsal: včera večer jsem jel z LBC do Brna.Styl jízdy jsem zvolil tempem LáďiT5..kochal jsem se noční krajinou,ono to ale díky ledovatce na D1 stejně jinak nešlo...
Mno..a spotřeba 7,9 :)

Hele nesměj se mi. Jezdím stejně rychle, jako myslím.................. :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 15:50 #58584

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Když to bereš takhle, tak to já občas nejedu snad vůbec.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 16:03 #58586

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Neboj, já taky spoustu času prostojím........ :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 19:40 #58595

11.5l/100Km :roll: :roll: :roll: město/dálka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 21. pro 2010 21:11 #58612

  • Dušan
  • Avatar uživatele Dušan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 0
V neděli cesta na HELLOWEEN D:_)5 Cesta tam a zpět 550km v autě 7 rockerů spotřeba dle PC 8,1
Nejzajímavější bylo když jsem vyjížděl tak psal dojezd 860km a v Praze dojezd 970km asi mi chlapi cvrkali cestou do nádrže :drunken:

Cestáři cesty měli v pohodě až na úsek mezi Ždárem n/S a Beranovem.Tam letos nesolí a cesta samý led,to jsme jeli krokem. Kdo tohle vymyslel nesolit přivaděč k dálnici. #-o
2.5TDI 128kw 4motion
polo 1.4 Tdi
http://www.fiala-truhlarstvi.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 05. led 2011 12:04 #60220

Taky trochu přispěju.Průměrná spotřeba za rok 2010 je 9,02 l/100 má to cca 90 000km a jezdím okresky spíš naložený.Nato že v létě jede klima a v zimě příhřev tak je to slušný ne?! \:D/
Transporter T5 2,5 TDI 96kW r.08

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 05. led 2011 17:26 #60261

Mno nevím jak ostatní GP,ale já mám tedkon v zimě dlouhodobou s cukačkama po městě a furt běží přihřev 8,8 - 9l,auto ráno nechávám na cígo běžet atak.Když jedu ráno v kuse do Kolbenky cca 25km tak jedu za 7l 110-120km/h
VW T5 GP 132kw , Polaris XP 850 ,Yamaha MT-01 SP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 05. led 2011 18:19 #60268

  • cross
  • Avatar uživatele cross
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
:lol: :roll: #-o 13L na 100 a nejedeto :-AD(A
Dálnic tempomat 130km/hod +-13.6 náklad do 200kg, nad 130
15 - 16l, měsdo hodně s citem tak klolen 11.5l plyn brzda 15l, okrsky v "D" do 10.8L
v "S" 13 a víc V-MAX zatím 180km/hod.
Máme ještě 103kw celoplech jízdní výkony jsou srovnatelné na stejné trase stejnou rychlostí je rozdí oproti 132kw DSG 4M až 5 L a to je krutý trasa 46 km prostě nám to nedalo srovnat. Plech spotřeba podle "1" pc 7.6 a DSG 12.4. Jelo se hodně svižne. Váha celoplechu je 1860kg a DSG 2260kg +- váženo na váze ve fabrice.
Pružnost je zhruba stejná, ale DSG 4M je v zatáčkách mnohem jistější a na dálnici pri bočním větru stabilnější než plech. Oba mají najeto zhruba stejně +- 6000km. Takže rozdíl je akorát v konfortu "+ pro DSG" ve spotřebě 5 l na 100km a 300tis v ceně.
Jo a ješte multivan 132kw manual průměr 10.2l stroj mého známého, který má styl d:_( plyn - brzda a furt plná palba d:_(
132 kw DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 05. led 2011 20:46 #60313

Já mám jen transportera 5míst Long, předohrab a po dálnici v 200-215.Teď mám najeto 33000tis,jediný co mě tedkon v zimě s.re je věčná regenerace PDF,jak to probíhá tak to netáhne,vždy se mi zvýší otáčky na volnoběh a zvedne spotřeba na volnoběh s 0,6 na 1,00-1,2l/h.Nevím jak u jiných 132kw ale ukrutně mě to žere přední gumy.Na letních 25tis origo s fabriky 235/17 zustatek 3mm a na zimákách 7tis a 6mm v pryč :-k #-o .Když jezdím plyn brzda tak max 10l/100 na klidek lehká noha do 6l,ale max do 90km/h.
VW T5 GP 132kw , Polaris XP 850 ,Yamaha MT-01 SP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 24. úno 2011 20:50 #66490

Tak dneska cesta s T5 do Práglu z Brna kolem 125km/hod tam 10,6l cesta zpátky z Práglu do Brna 9,2l
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 24. úno 2011 21:24 #66494

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Tak to já dnes trasa HK-Praha a zpět, stále 160-170 km/hod. spotřeba 10,7l \:D/
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Spotreba 24. úno 2011 22:14 #66509

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
po městě mezi 8-9 lehká noha. ale zdá se mi, že v létě to bylo tak o litr míň. že by topení?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.173 sekund

Login