Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Při zátěži padá do nouzového režimu

Při zátěži padá do nouzového režimu 23. říj 2012 23:35 #105726

  • Freeda
  • Avatar uživatele Freeda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,

při výkonu, který se rovná cca 120km/h na 6rychl.stupen spadne do nouzaku a musi se resetovat vypnutím a zapnutím kliče.

na VAGu to píše: 16618 překročen limit plnícího tlaku - regulační mez překročena

Nevíte někdo čím to je, jestli nejaká hadička k podtlakům či neco jiného?

Díky FREEDA
VW T5,5 California 2.0 BiTDi 132kW, Comfortline
VW T5 Caravelle 2.5 TDi 96kW, AXD, long, 9míst
VW T5 Transporter 1.9 TDi 77kW, 6míst
VW Touareg 3.2i V6 162kW
VW Passat B5,5 V6 TDi 4motion 110kW,AKN, chip na 132kW
VW T5 DOKA 1.9TDi, 77kw, 6míst
VW T4 DOKA, 1.9TD 50kw, ABL 3x - úspěšně prodány

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 23. říj 2012 23:45 #105727

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
Napiš ještě rok výroby a kW motoru ...
Standardní mapy, nebo máš chipnuté?
Jak jsi na tom s turbem?
Něco mi to hodně připomíná :-"
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 24. říj 2012 00:48 #105728

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Může to být jenom "špinavé" turbo, jako jsem měl já. Postačilo rozebrat a vyčistit.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 24. říj 2012 12:47 #105741

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 22
A špinavé turbo poznáš tak,že jde špatně tahat za táhlo regulace lopatek,je to zanesené a nechce se to naklápět.
Když jde naklápění,tak to může být elmagventil nebo hadičky
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Auto1.

Při zátěži padá do nouzového režimu 24. říj 2012 19:19 #105794

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
nejsem odborník, ale překročen limit je evidentně turbo, vyčistit, zkontrolovat, otázka je jak dál .. kolik má turbo nalítáno .. a ještě je tam nějaký ten regulační ventil ... ale TDIchip by Ti řekl víc .. nedávno jsme se o tom bavili v souvislosti s Motorkou .. já mám opačný problém ale stejné příznaky :) ... já zas nemám dosažený tlak ... a to může být daleko víc věcí ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 24. říj 2012 19:34 #105802

To dela od doby cos auto koupil nebo zaclo najednou?
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 24. říj 2012 20:26 #105808

tohle může být spousta věcí, osobně tipuju zasekávající se ovládání WG
Transporter T4 1,9TD 50kW 1995
Transporter T5 GP 2.0 TDI 75kW 2010
BMW F20 118d 103kW 2013
Fiat Coupé 2.0 16V turbo 166kW 1994
Maserati Quattroporte 3,2 V8 turbo 247kW 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 27. říj 2012 20:57 #106010

  • Freeda
  • Avatar uživatele Freeda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Právě, že to dělá od doby, po opravě motoru, když se utrhl ventil a spadnul do válce. dělala se komplet GO.

jinak r.v.2005 a 96kw, dle mého názoru je T5ka čipnutá, páč jede trochu víc než ostatní 96ky se kterými jsem se vezl.

jeste, nemohl by to delat, vybrakovanej katalyzátor?

neměl by někdo schéma zapojení podtlakových hadicek?

Díky za rady.
VW T5,5 California 2.0 BiTDi 132kW, Comfortline
VW T5 Caravelle 2.5 TDi 96kW, AXD, long, 9míst
VW T5 Transporter 1.9 TDi 77kW, 6míst
VW Touareg 3.2i V6 162kW
VW Passat B5,5 V6 TDi 4motion 110kW,AKN, chip na 132kW
VW T5 DOKA 1.9TDi, 77kw, 6míst
VW T4 DOKA, 1.9TD 50kw, ABL 3x - úspěšně prodány

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 27. říj 2012 21:07 #106013

  • kawa
  • Avatar uživatele kawa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 710
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 5
Tak v tomhle případě to může být ještě více důvodů :) Upadnutý ventil mohl třeba poškodit turbo, můžete mít špatně zapojené hadičky - schéma nemám, může to dělat čistě teoreticky i ten KAT - spaliny lépe odchází, turbo se lépe točí a tlačí více :-k , může to být shoda náhod a může být zaseklá ta regulace, může to být snímač plnícího tlaku, může to být N75, může to být nepovedený chip, který byl hodnotama na hraně a teď třeba po tom vykuchaném KATu už je to přes limit, i když se tlak zvedl třeba jen malinko... A asi těch důvodů může být i víc, ale na druhou stranu to může být naprostá blbost #-o Přeji ať na to brzy přijdete =D> ;)
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm) (ex)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft na full
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 29. říj 2012 14:16 #106142

Tak to vidim na ten KAT a navic chip - chtelo by na to kouknout a kdyztak zvednout protitlak za turbem aby se vykompenzoval ten vykuchany kat ... ;)
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Při zátěži padá do nouzového režimu 03. pro 2012 23:32 #108429

  • Freeda
  • Avatar uživatele Freeda Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Tak závada odstraněna, bylo to zaseknuté ovládání naklápění lopatek na turbu mezi teplou a studenou částí. Nahrazeno turbem, které bylo skladem ze 128kW, ted jede jak z praku a od 1200ot./min. max. 195 km/h. Jen ta spotřeba je kolem 8-10l. Ale jestě jsem nezkoušel dálku, jen kombinovanou a pořad pod plným plynem, protože se toho zátahu od spodu nemohu nabažit:-)
VW T5,5 California 2.0 BiTDi 132kW, Comfortline
VW T5 Caravelle 2.5 TDi 96kW, AXD, long, 9míst
VW T5 Transporter 1.9 TDi 77kW, 6míst
VW Touareg 3.2i V6 162kW
VW Passat B5,5 V6 TDi 4motion 110kW,AKN, chip na 132kW
VW T5 DOKA 1.9TDi, 77kw, 6míst
VW T4 DOKA, 1.9TD 50kw, ABL 3x - úspěšně prodány

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.179 sekund

Login