Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Škubaní pří jizdě.

Škubaní pří jizdě. 10. dub 2014 09:17 #138430

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Dobrý den. Mám takový problém: mám T-5 2.5 (96 kw). Při jízdě na jakýkoliv kvált při prudkým ubráni nebo přidáni plynu auto hrozně škubne, jako by motor chtěl vyskočit ven, jako kdyby byla nějaká vůle v převodovce. Napřed mí bylo řečeno že jsou to selen bloky, tak jsem je nechal vyměnit všechny (origo), práva poloosa taky nova. Pří jízdě na výši kválty se škubni zmenšuje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Slava77.

Škubaní pří jizdě. 10. dub 2014 11:33 #138437

  • HANZTD
  • Avatar uživatele HANZTD
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 342
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
pokud už maš vyměněny VŠECHNY silenbloky , a osu VČETNĚ 1000hranu , tak bych pátrání zaměřil TŘEBA na utrženou dvouhmotu na setrváku .. .. ..

JINAK ZÁHADA :whistle:
OI 66 AGR rv 97 SEDAN 4x4 NESERIE 290HP 510NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 LO0NG 2x4 NESERIE 172HP 387NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 SHORT 2x4 ---SERIE 105HP 250NM . TAHOUN KONÍ
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz
Poděkovali: Slava77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. led 2015 21:38 #149653

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Se škubanim jsem se smířil, ale přišla výměna motoru, zaroven spojky a dvouhmoty, pak po 10 tis i převodovka....nové poloosy.... a škubaní pořad zůstalo. ZÁHADA.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. úno 2015 13:51 #151209

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Škubání je odstraněno..... prkotina.. díl za 500 Kč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. úno 2015 13:58 #151210

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
A ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. úno 2015 14:24 #151212

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Také jsem zvědavý................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. úno 2015 14:24 #151213

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
nechtěli mi to říct, prý jeto velké tajemství VW, ale stalo to 500 kč. Osobně si myslím že jeto něco s elektrikou i když se to tvářilo jak mechanická závada, je pravda že se hodně uškrtil motor. Nejspíš to bude nějaký snímač který nevidí diagnostika .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. úno 2015 15:16 #151215

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Pokud to bylo v autorizáku tak by mělo být na DD číslo dílu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 12. úno 2015 20:27 #151227

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Jo je to snímač otáček
Ten když se poděla tak to skube jak když tě někdo nakopava

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 24. úno 2015 10:35 #151716

Tak od neděle mám problém, že auto škube při jízdě. T5 1.9TDI 63KW. Ale je to jako kdyby to jelo na tři válce. Když nastartuju a motor je studený, tak jede v pohodě. Ale jak se ohřeje, tak začne poškubávat, když má jít do tahu.
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 01. bře 2015 15:32 #151933

Tak dnes připojeno
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 18. bře 2015 19:25 #152606

Nakonec to byl kabelový svazek ke vstřikům co je v hlavě.
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 19. bře 2015 00:08 #152630

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Jo jo, elektrická lišta...................
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 15. čec 2015 22:20 #157285

Mám stejný problém jako slava 77 auto sem tak za jízdy skubne ale fest, diagnostika nic neříká. Nevíte nekdo co stim. Diky ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od tomik4321.

Škubaní pří jizdě. 16. čec 2015 10:41 #157292

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
je to snímač otáček

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.183 sekund

Login