Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Škubaní pří jizdě.

Škubaní pří jizdě. 16. čec 2015 10:45 #157293

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Nech na sebe tel.č. nebo zavolej 773 006 533 poradím
Poděkovali: indoch

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 09. zář 2015 18:33 #158821

  • indoch
  • Avatar uživatele indoch
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
kde ten snímač otáček je namontovanej.mám ten samej problém
Díky Jirka
T6 Carawelle 2,0 long 110
Kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 13. říj 2015 23:36 #159527

  • pajos77
  • Avatar uživatele pajos77
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivitamín byl od jakživa můj sen
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj a neviš který snímač otáček přesně myslíš, a kde je umístěna a případně kod toho snimače, taky mi to škube jako hovado a nikde žádná vůle a taky bych to tipoval na převodovku... dá se objednat třeba v AutoKelly ? díky za info, neni to nahodou toto: www.autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp...jSgK8N0m6u3vM19ZhBc=
VW Multivan T5 128kw 6st. manual, kod motoru BPC (Béčková řada), comfortline edition

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 14. říj 2015 14:19 #159536

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj. Bohužel nevím jaký to je snímač, do dnes mi to nechtějí říct. Ale vím kdo to v Brně umí opravit. Nech na sebe tel. č. nebo zavolej 773 006 533.
Poděkovali: pajos77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 04. led 2016 16:29 #161678

Zdravím,
o jaký snímač otáček se jedná? Mám stejný problém.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 04. led 2016 16:48 #161679

  • Slava77
  • Avatar uživatele Slava77 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 2
773 006 533 Poradím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 05. led 2016 09:26 #161691

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
A proč ne veřejně??
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 05. led 2016 16:02 #161704

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Tak se domnívám že než to vypisovat tak mu to řekne a poradí do ucha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 05. led 2016 17:42 #161710

  • BLADE 2
  • Avatar uživatele BLADE 2
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 367
  • Obdržená poděkování 14
Mozno je to Statne tajomstvo ;)
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od BLADE 2.

Škubaní pří jizdě. 06. led 2016 09:26 #161723

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
No, a co když by se to třeba hodilo i ostatním??
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 06. led 2016 13:51 #161755

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Tak je tam to číslo přece

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 23. říj 2016 14:11 #171210

Dobrý den
mám stejný problém při jízdě mě někdy ale né moc výrazně auto škubne.Stalo se mě že jsem musel zastavit zůstal jen na volnoběžných otáčkách a při přidání plynu nereagoval a nezvýšily se otáčky.Po chvíli se zase rozběhl.Mechoš zjistil závadu na čidlu otáček vačky.Nevím však kde je toto čidlo umístěno.Mám T5ku 96kw 2,5 TDi.Prosím poradte.tel 734635195 email revize.kroupa@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 29. pro 2018 17:28 #189771

Ahoj sláva 77 prosím tě nemohu se ti dovolat.číslo neexistuje mám stejný problém škube.Stačí vyměnit čidlo vačka nebo kliky.Pod servem.Nebo jiné?prosím tě dej vědět 603919875 momentálně mi blbne internet tak nemohu kdykoliv na email dík Mates

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Škubaní pří jizdě. 29. pro 2018 23:26 #189775

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 70
Mělo by to být čidlo na klice - tady je umístění - je to pod servočerpadlem řízení

Poděkovali: Macků

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Škubaní pří jizdě. 30. pro 2018 18:44 #189781

Ahoj Jirka dík za info..Ale napsal jsem vám velký příspěvek ale z ničeho nic zmizel.Tak to zkrátím opraveno vyčistil jsem štekry od vstřiků a snímače vačky.Měnil jsem žhaviče.Příště napíšu víc Hezké svátky a Nový rok Mates.1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.113 sekund

Login