Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Euro 6

Euro 6 24. čen 2014 18:26 #141506

  • HonzicM
  • Avatar uživatele HonzicM Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Zdravíčko

Nemáte už náhodou někdo nějakou informaci ohledně toho jak se VW popasuje od podzimu s normou Euro 6 u T5?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Euro 6 25. čen 2014 11:15 #141525

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2839
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Kluci,

přesunul jsem to k Vám ze sekce clubové kanceláře. Prosím, zařaďte si to podle svého uvážení do příhodného šuplíku. Tady snad odpověď přijde snáze, než u mě. :-)

Díky
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.104 sekund

Login