Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 27. lis 2016 16:23 #172074

Ahoj jsem tu nový a nevím jestli je tu nějaké podobně téma. Mám problém mám T5 RV 04 motor 77kw zacalo to když se asi utrnul nějaký kablik u radia neslo mi to zprovoznit ptz neslo ze spínací skříňky spínané plus do radia tak jsem radio zapojil na primo a spínané plus jsem odpojil radio vše OK ale motor když jsme ujeli cca 90km nechali pak stát nastartovane na ruční běžně po chvíli chciplo. Dnes odpor jsem normálně nastartoval ujeli jsme cca 80km a na parkovišti zase to samo chciplno po nějaké době na volnobeh, a pak to chciplo, a neslo nastartovat auto točilo a nic pak jsem musel zamknout odemknout otevřít dveře a pak nastartoval normálně. Napadá me spinaci skříňka ale nevím. Díky za radu může nezapojený kabel spínané plus z iso konektoru to nejak ovlivnit-,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Lord_Blade.

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 27. lis 2016 22:11 #172088

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
Několikrát jsem se setkal s tím , že někdo zapjil na šedo/bílý vodič v isu spínané napětí - tento vodič je K line !!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 28. lis 2016 06:39 #172091

prosim co je to K Line? kdyz jsem se snazil promerit ISO KONEKTOR tak jsem nameril jen stale plus a i kdyz jsem otocil klickem tak jsem vubec nezmeril spinane plus. ale prave vubec mi nejde do hlavy to chcípnutí auta na volnobeh po ujeti x km a pak zatahnu rucku a chcipne a nejde nastartovat a jen toci a nestartuje pka jak sem psal výš zamknu odemknu otevru dvera zavru a pak nastartuje ...jinak diky za pomoc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 28. lis 2016 07:47 #172092

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
K je diagnostika

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 28. lis 2016 09:09 #172094

takze je treba mozny ze kdyby na sedo bily vodic prislo stele plus ze by to zapricinilo?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Lord_Blade.

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 28. lis 2016 09:19 #172095

  • jimi_91
  • Avatar uživatele jimi_91
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 197
  • Karma: 7
  • Obdržená poděkování 19
Pokud jsi narušil vedení K-line, tak má jednotka nesprávné údaje. První co bych udělal, tak je diagnostika a hned uvidíš kde je problém.
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor chcipne po zastaveni a zatazeni rucni brzdy cca do 5 min 04. pro 2016 21:50 #172247

Ještě to začalo dělat ze se rozblika zbavení a nestartuje, když ho necháme třeba 5 min s chladnout motor tak to pak nastartuje jo a je hafo cejtit nafta

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.156 sekund

Login