Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5-2,0 TDI 75 Kw-občas kouří z turba do motorového prostoru

T5-2,0 TDI 75 Kw-občas kouří z turba do motorového prostoru 09. pro 2016 19:46 #172319

Řeším zákaznické GP r.v 2013-2,0 TDI 75 Kw- auto jednou za cca. 5 nastartování začne kouřit od turbíny do motorového prostoru / né do výfuku/ a přes topení jde kouř do kabiny. Prvně ukázala diagnostika EGR-dal se nový, ale je to stejné, nesetkal se tím někdo???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5-2,0 TDI 75 Kw-občas kouří z turba do motorového prostoru 04. dub 2017 12:18 #175340

  • vk
  • Avatar uživatele vk
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
ja resim na prvni pohled uplne stejny problem na svem T5 2.5 128kW BPC. Po nastartovani to trochu zakouri jakoby ze spoje turba a DPF filtru. Potom na volnobeh pri pridani plynu to pokazde zakouri z druhe strany, tam kde je hadice k intercooleru. A obcas hlavne na krizovatkach je to citit v kabine spalenou naftou. Puvodne (nez jsem si vsimnul odkud ten kour jde) jsem si myslel, ze to jsou vyfukove svody, ale prebrousil jsem je a vymenil pod nima tesneni. Potom jsem vymenil tesneni mezi turbem a DPF, zkousel jsem dat i dve tesneni a tesneni podlepit, vymenit i sponu, ktera ty trubky drzi k sobe, ale vechno bez vysledku. Pri poslednim ohledani to tesneni ani nebylo nikde cerne, takze si zacinam myslet, ze to tamtudy nejde. Nakonec, kdyz jsem ted zaznamenal i kour z te hadice od intercooleru, tak si rikam, ze je to problem toho turba jako takoveho. Jestli treba neni mozne, ze by se kour z vyfukove casti dostaval do te nasavaci - treba kolem hridele (?!). Nevim, uz mi dochazi fantazie :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.133 sekund

Login