Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 2,0i 85kw

T5 2,0i 85kw 22. úno 2017 12:52 #174175

  • lrmaty
  • Avatar uživatele lrmaty Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, má ještě někdo zde na foru dvoulitr v benzínu?
Moc nás nebude, ale nebudeme muset řešit čerpadla, padlá turba :P Budem řešit jiné věci... :cheer:
Tento motor myslím používá koncern cca dvě desetiletí tak by to mohl být slabej, ale nerozbitnej benzínek.
Kolik km by měla vydržet spojka při normálním stylu ježdění?
Myslím, že cca 200 tis, nebo se pletu?


Děkuji a všechny zdravím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 2,0i 85kw 23. úno 2017 16:10 #174225

ty brďo to jsem ani nevěděl, že ho tam dávali ;) v T4 je 2,5i 85kW, Já mám 3,2i V6 a 173kW v T5 takže jsem trošičku jinde :D
VW T6 Multivan / 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 GP, Long 2,0i 103kW/ 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 Long 3,2i / V6 / manuál / 4motion / 173kW

Ducati 999R
Ducati 900SS
Moto Morini 500S
Benelli Tornado 650 SP
Yamaha XS500

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 2,0i 85kw 23. úno 2017 17:31 #174230

  • lrmaty
  • Avatar uživatele lrmaty Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1
JJ dávali ale v Čechách jsem asi jedinnej :cheer:
do T4 dvoulitr, dvaapůl a verunu VR6 vše v benzinu. Není to rychlík ale cestovní rychlost 110-120 Km 3500ot.
Spotřebu spočítám časem. Je to celkem zbytečně složitej motor, ale ještě z poctivého materiálu.
Auto jsem kupoval na možnost pohodlného spaní a cestování za lezením. Na blbnutí jsou motorky :-D
Tak jsem zvědav. Jsem tu nový tak až budu mít pěkné foto hodím je sem.

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

T5 2,0i 85kw 24. úno 2017 08:03 #174250

ne, ne, na blbnutí je i auto ;) :) víš jaká je sranda dostávat Ochcávky, Pašíky a jinou verbež :) Když se snaží držet dodávky a ono to fakt nejde, miluju to auto :lol:
VW T6 Multivan / 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 GP, Long 2,0i 103kW/ 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 Long 3,2i / V6 / manuál / 4motion / 173kW

Ducati 999R
Ducati 900SS
Moto Morini 500S
Benelli Tornado 650 SP
Yamaha XS500

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 2,0i 85kw 01. bře 2017 20:50 #174448

  • lrmaty
  • Avatar uživatele lrmaty Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1
Něco podobného jsem zažil ve svých 23 když jsem žil tuningem a stavěl jsem VW Jetta 1,6TD na motor 1,9tdi, a pak mi známej ve 190 zamával z Jeep Grand Cherokee 5,9 V 8 a ujel mi.
No téčko bude na cestování za lezením a horama...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 2,0i 85kw 25. dub 2019 17:23 #191822

Zdravím, chtěl bych se zeptat autora vlákna (nebo vlastně kohokoliv, kdo k tomu má co říct) na zkušenosti s tímto motorem.

Jak je na tom se spolehlivostí a životností, vyskytly se nějaké problémy? Má nějaké známé bolesti?
Jak se s tím jezdí, jaká je spotřeba? Co případná přestavba na LPG?
Je správná moje úvaha, že pořízením T5 s tímto motorem bych se za cenu nižšího výkonu vyhl většině problémů a poruch, které Transporter trápí?

Má smysl uvažovat o něčem podobném tomuto?
www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/ca...18217625?goFrom=list
suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=275988467
suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=277522065

Díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 2,0i 85kw 26. dub 2019 11:41 #191841

  • mape33
  • Avatar uživatele mape33
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 30
Já jsem v inzerci našel s tímhle motorem valník s dvojkabinou a chtěl jsem do něho jít. Trochu mě drtila cena která byla kolem 150 tisíc.
Já mám tento motor v Octavii... Dost jsem to zkoumal jestli je to on a skutečně je.
Mám to na LPG se sekvenčním vstřikováním prins a teda musím říct že jsem neměl nikdy lepší auto.
V té Octavii se to chová famózně. Koupil jsem to s 220 tisíci na tachometru . Dnes to má 370 tisíc spotřeba oleje tak cca měrka a jinak vuuubec nic,žádnej problém. Dokonce jsem takovej barbar že když jsem to koupil tak jsem vyměnil svíčky a od té doby na ně jezdím.ten můj motor je navíc v LPG téměř od novoty... Dle dokumentace tam byl LPG systém montován v 15 tisících km . A žádné známky toho že by to tomu motoru škodilo... Ba naopak. Olej při výměně je skoro stejnej jako tam leju. Krásné čistěj. Spotřeba furt stejná,startuje jak víno . Na pėtku v té Octavii to jede 50 nebo 200 ... Motor neskutecnej. Proto jsem hledal to Técko s tímto motorem.
Ta Octavie je pořád plná nářadí takže taky není žádnej drobek.
Navíc 75 litrová koaxiální nádrž vzadu místo rezervy taky něco váží a přesto je to super. Jinak tyto motory mi složité nepřipadají.... Žádné blbosti .. u té octy je akorát variabilní délka sacího potrubí ale to nikdy nezazlobilo. Klapky se pořád hýbou ...
Tyhle motory obecně měli prej problémy s elektronikou a byly vyhlášené jako zrouti což je pravda protože bohužel třeba v ty Octavii jsou osazené zbytečně krátkou převodovkou a tak při jízdě po dálnici je spotřeba 8 litrů běžná věc. U LPG cca o dva litry více... Já jezdím mezi 8-12 litry LPG . Ale taham často vlek, zahrádka celoročně , často rakev na střeše, většinou město nebo dálnice takže na spotřebu celkem narocnej provoz.
Paradoxně u mě nebyl s ničím nikdy problém. Kontrolku elektroniky motoru jsem nikdy neviděl svítit a na emisích je čistá.
Soudě podle inzerce budou T5 s tímto motorem dost v ceně.
Já jsem velký příznivce tohoto motoru a troufám si říct že je to jeden z těch co se povedl.
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW prodáno
Citroen jumper 2,2hdi 88kw obytný speciál
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Superb 2.0 tdi-cr
125kw
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG(darována)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mape33.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.215 sekund

Login