Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Po nastartování jde na 4 válce. POMOC

Po nastartování jde na 4 válce. POMOC 18. čec 2017 09:08 #178407

Zdravím, nevím jak to tu funguje jsem tu 3 minuty. Mám problém. Koupil jsem si vysněné auto T5 2,5 128 Kw AXE ujel jsem s ním 550 km na jeden zátah. Dojedu před garáž nechám ho vydechnout a vypnu. Vše šlo jak by mělo. Po třech dnech jsem nastartoval a rovnou šel na čtyři válce. Udělal jsem hydroštely, novou vačku, šály, repas vstřiků, nová kabeláž ke vstřiků ( pod víkem). Složili jsme to a jde to furt na čtyři. na počítači je to auto absolutně bez závad. Co to může být? Potřebuju nutně odjed. Určitě to bude nějaká kravina

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Po nastartování jde na 4 válce. POMOC 24. čec 2017 09:20 #178549

  • Klimke
  • Avatar uživatele Klimke
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 29
  • Obdržená poděkování 0
Tak mě tak napadá, jestli nemáte třeba překousané kabely k té liště co vede do motoru.. poslední měsíc se ve svým AXEčku taky hrabu a zjistil jsem, že když třeba odpojíš všechny vstřiky a necháš zapojený jen jeden tak motor blafe, nechytne samozřejmě, ale na diag to nic neukáže. Takže může být problém v kabeláži co vede do té lišty, například. Jinak co myslíte repasí vstřiků? odborná repase, nebo jste jen vyměnil gumičky a šup ho tam? B)
Transporter T5 2.5 TDI 4motion (AXE) 1/05

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Po nastartování jde na 4 válce. POMOC 26. čec 2017 20:49 #178625

  • Ronov
  • Avatar uživatele Ronov
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Vstriky byly odborne repasovane :) kde najdu tu listu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Po nastartování jde na 4 válce. POMOC 26. čec 2017 22:15 #178633

Dobře dekuju za tip už jsem na ne koukal ale nic jsem neviděl. Ještě je promerim. Vstriky jsou dělane komplet gumičky i trysky a jsou i odzkoušene.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.152 sekund

Login