Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Motor 2,5 TDI AXE 128 problém

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 25. zář 2018 00:02 #188579

  • PatasekP
  • Avatar uživatele PatasekP Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Dobrý den prosím nenašel by se někdo kdo dobře rozumí motoru AXE 128 Kw ???Měl jsem problém jasný.Koupil jsem auto nedávno dovoz ze SNR.Prasklá hlava auto ráno nestartovalo vstřikovače seřízený prý jsou v pořádku.Nové gumičky nová hlava AMC komplet udělaná v motorárně Nové olejové čerpadlo bylo mi doporučeno aly byla jistota dobrého mazání.když jsem vyjel ze servisu auto se zdálo že je vše v pohodé.Jenže jsem najel cca 1000 Km a motor začal mít cca 1100 otáčkách divný zvuk(přirovnávám to k tichýmu traktoru cca do 2000 otáček než tento divný zvuk přeřve celkově motor.Auto normálně jede ale tento zvuk tichý traktor je slyšet pouze nad 1100 otáček pouze když přišlápnu plyn.Vačka je prý dobrá mi řekly v motorárně.Prosím o pomoc je někdo najde se kdo dobře rozumí motorům AXE 128 kW někde Praha Praha východ prosím.Už jsem bezradný co jsem auto dovezl narval jsem se do něj už cca 100 000 ale neustále řeším závadu za závadou. Pokavaď se někdo rozumný najde kdo rozumí 2.5 AXE prosím kontaktujte mě Díky moc Hezký večer.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 25. zář 2018 00:07 #188580

  • PatasekP
  • Avatar uživatele PatasekP Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Pochopte mě prosím nechci tento divný zvuk podcenit dělá to i na volnoběh když šlapu na plyn když s autem stojím ještě nově udělaná spojka kompletní

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 25. zář 2018 00:14 #188581

  • PatasekP
  • Avatar uživatele PatasekP Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Moje tel číslo 733699460 mockrát děkuji...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 25. zář 2018 06:31 #188583

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227

PatasekP napsal: Dobrý den prosím nenašel by se někdo kdo dobře rozumí motoru AXE 128 Kw ???Měl jsem problém jasný.Koupil jsem auto nedávno dovoz ze SNR.Prasklá hlava auto ráno nestartovalo vstřikovače seřízený prý jsou v pořádku.Nové gumičky nová hlava AMC komplet udělaná v motorárně Nové olejové čerpadlo bylo mi doporučeno aly byla jistota dobrého mazání.když jsem vyjel ze servisu auto se zdálo že je vše v pohodé.Jenže jsem najel cca 1000 Km a motor začal mít cca 1100 otáčkách divný zvuk(přirovnávám to k tichýmu traktoru cca do 2000 otáček než tento divný zvuk přeřve celkově motor.Auto normálně jede ale tento zvuk tichý traktor je slyšet pouze nad 1100 otáček pouze když přišlápnu plyn.Vačka je prý dobrá mi řekly v motorárně.Prosím o pomoc je někdo najde se kdo dobře rozumí motorům AXE 128 kW někde Praha Praha východ prosím.Už jsem bezradný co jsem auto dovezl narval jsem se do něj už cca 100 000 ale neustále řeším závadu za závadou. Pokavaď se někdo rozumný najde kdo rozumí 2.5 AXE prosím kontaktujte mě Díky moc Hezký večer.

Co zkusit Auto Jarov?
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 25. zář 2018 09:24 #188591

  • mape33
  • Avatar uživatele mape33
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 30
Jsem teda Praha západ ale klidně se můžeme domluvit.
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW prodáno
Citroen jumper 2,2hdi 88kw obytný speciál
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Superb 2.0 tdi-cr
125kw
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG(darována)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 25. zář 2018 20:58 #188610

  • PatasekP
  • Avatar uživatele PatasekP Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
To bych byl rád máte na sebe prosím nějaký kontakt ??? Dnes to slyšel jeden známý co děla motory a tipuje to na špatně nastavenou vačku nebo v háji hydra zdvihátko to mi učtovaly nový že daly.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 26. zář 2018 08:30 #188615

  • mape33
  • Avatar uživatele mape33
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 30
Kontakt ti pošlu... Pokud ti známý řekl že to může být špatně nastavená Vacka tak proč to nezkontroloval diagnostikou. Není nic jednoduššího. Ten motor přesto že je zlobivej tak je velmi dobře diagnostikovatelnej.
Mechanici dělají ze všeho vědu a přitom připojení a kontrola nastavení rozvodů vagem je asi minuta.
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW prodáno
Citroen jumper 2,2hdi 88kw obytný speciál
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Superb 2.0 tdi-cr
125kw
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG(darována)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mape33.

Motor 2,5 TDI AXE 128 problém 15. lis 2018 12:36 #189242

Mám taky něco k tomuto motoru, už mi dvakrát dělali vstřiky, poprvé byli úplně v háji, kdy se auto celé třáslo, ráno špatné starty. Uznali ač neradi chybu a udělali je znovu nicméně hodnoty viz příloha co jsem dnes naměřil, je to ok ?? Myslel jsem, že vstřiky mají dávat všechny tak nějak stejně ?? Hlava vačka čerpadla vše je nové.

Díky

T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotky do příspěvku .
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.237 sekund

Login