Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 96Kw Divné zvuky z motoru a práce turba

T5 96Kw Divné zvuky z motoru a práce turba 28. říj 2019 08:25 #195016

  • tandres
  • Avatar uživatele tandres Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím a ptám se. Nesetkal jste se někdo se zvuky z motoru, které se ozývají při sešlápnutí plynu v podtočeném stavu. Když se začne vzpamatovávat, začne jakoby skuhrat, kvílet, nevím jak ten zvuk popsat. A při přeřazování padání otáček se zase ozve. Při volnoběhu ani na neutrál to nikdy neudělá v žádných otáčkách. Dělá to, jako by při velké akceleraci a padání z ní.. Něco prostě skřípe, dře a tak. Jede normálně výkon dobrý, ale je bídnější od spodu, než si to veme turbo. dělá to dlouho a zvuk se zvyšuje poslední dobou. Turbo mne začalo pískat. Myslíte, že by ten zvuk mohl být z turba? volnobježky klima, nebo altíku? Nová vačka, nová spojka, nová dvouhmota, nové hydroštely, GO vstřikovačů, PDF venku i sowtwerově odstraněn, Dělalo před i po těchto všech výměnách. Vždy šlo bídně od spoda, ale když se roztočí tahá i s vlekem, jak ďábel. Nyní se začal házet do nouzáku a nepíše žádnou závadu. Dále jsem měřil chod turba a ve 2400ot. vždy spadne tlak. Je to takhle normální? Viz video diagnostiky. Díky moc za použitelné rady.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.159 sekund

Login