Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Nestartuje T5 2.5 96kw

Nestartuje T5 2.5 96kw 02. kvě 2020 14:02 #197414

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
K tomu starteru se dostaneš i z vrchu , ale blbě a musiš si dát expanzku bokem . Relé má jen automat , manuály mají od spin. skříňky přímo na starter - ještě je po cestě pojistka č 23 v horní pojistkovnici SB ( záleží na konkrétní verzi výb. auta ) pojistka by měla být 25A ( čirá ) - tady to můžeš odzkoušet obyč. žárovkovou zkoušečkou - tím si ověříš spin. skř. . pak je ještě po cestě propojka v E boxu ( pouze konektorová propojka ) .
Žhaviče nemají žádný vliv a nic neblokují , pokud je motor v pořádku jde nastartovat bez žhavení i v minus deseti .
Já sázím na ten starter .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nestartuje T5 2.5 96kw 07. kvě 2020 21:10 #197530

  • jj_sm1th
  • Avatar uživatele jj_sm1th Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 1
Diky za vytrvalost. Starter je cajk, ale uhnil kostrici kabel v buzirce, zjisteno kdyz jsem se konecne dostal pod auto.
T5 Caravelle Long 2,5l 96kw
Poděkovali: JK76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nestartuje T5 2.5 96kw 19. srp 2022 16:25 #207132

  • JK76
  • Avatar uživatele JK76
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Tahle diskuze mě teď zachránila. Mazlik si postavil hlavu v Hradci u mekáče. Po několikadenním obvolávání a přemlouvání místních mechošů, mně stačilo dát bokem expanzku, nahmatal uhnilej kábl, trochu jím pohejbat a voalá - natočil. Díky všem za příspěvky.
T5 Multivan 2,5 128kW Highline

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Nestartuje T5 2.5 96kw 31. srp 2022 16:12 #207222

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1992
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
Vcera mi auto pri startovani najednou prestalo startovat. Napodruhe jsem ho ale natocil. Dneska rano ale nic, po otoceni klicku ani tuk, jen se rozsvitili kontrolky, zhaveni pak to co ma zhasnou zhaslo, ale starter netocil. Po premereni napeti, jsem se jal hledat kde je kabel ke starteru. No nasel jsem ho zahy (jak pise JK76) pod expanzkou, je na starteru tlusty kabel + od baterky pod sroubem a vedle ovladaci kabel s konektorem. Kabel byl ulomeny hned za konektorem a nebylo to tim, ze by uhnil, ale asi se ulomil pri nejakych predchozich opravach..
Na starteru je zase nejaky jiny konektor nez klasicke VW - je na nem cervena zapadka, tu je potreba posunnout co nejvic dozadu smerem ke kabelu. Pristup tam je ale velmi spatny. Je potreba oddelat expanzku a hadici od sani smerem k intercooleru. Konektor jsem rozebral a na zbytek kabelu nakrimpoval faston. Horsi to bylo v aute, odizolovat ocistit a nakrimpovat ten ten 10cm cancour hluboko v motoru bylo narocne. Jak to opravit lip nevim, rozdelavat svazek, nebo tahat novy kabel od spinacky?!
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od covex.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.154 sekund

Login