Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 29. říj 2021 19:55 #204051

  • Mirac
  • Avatar uživatele Mirac Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Dobry den,trosku se rozepisu o svem problemu.Auto jezdilo normalne,vstriky korekce k nule,takze perfektni,jen byl problem s dlouhym studenym startem.Rozdelal jsem vstriky a menil tesneni,na jednom vstriku bylo vadne,ze se samo rozletelo.Po skladani se zalomil srouby vstriku,ze jsem ho uz nedokazal nijak vytahnout,tak auto putovalo do servisu kde se srouby podaril vyjiskrit a rovnou se udelala cela hlava jako je vacka,loziska vacky,hydrosteli,guferka,ulozeni vstriku je vyvlozkovane.Auto se slozilo a servis mi ho predal,ze auto cukalo a nemelo vykon.Diagnostika vypsala ,ze treti valec vynechava.Korekce vstriku je uplne rozhozena,ze treti vstrik je pres 3 a tusim druhy taky 3,tak jsem rikal,ze nejspis bude problem v rozvodech,ale servis si prej stoji za tim,ze je vse jak ma byt,prej podle pripravku to sedi.Otazka jestli neni otocena vacka nebo fakt jestli to nemaji nastavene blbe.Bylo mi recene,ze treti valec ma maly tlak a proto vynechava a nejspis jsou pripecene krouzky.Valec podrity prej neni.Neni to kravina kdyz auto pred zasahem normalne jelo a korekce byla pekna a ted po oprave auto cuka,korekce rozhozena a prej treti valec bez tlaku diky pripecenym krouzkum kdyz to predtim nebylo?jinak na vagu synchronizace vacky kanal 4 policko 4 jsem mel hodnotu -4,9.Prosim poradte nekdo kdo aspon trosku vite kde by mohl byt problem.Servis ceka na me rozhodnuti rozdelat cely motor a udelat krouzky.
Najete 320tkm rok 2006 bez dpf.Na volnobeh nepravidelny chod,ale jede a do dvou tisic cuka a nad 2 tisice prestane cukat.
Multivan t5 2.5 tdi 4x4 2006

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Mirac.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 29. říj 2021 22:23 #204052

Nechápu jak je možné předat auto po opravě v tomto stavu a ještě to zkasírovat. Já bych auto nepřevzal a nebo nezaplatil. Takhle jen podporuješ šlendrián. Evidentně je tam něco špatně, pokud to jelo před opravou . Kroužky takřka neodcházej , spíš se oloupe nikasil ve válci. Podle mě problém v uloženích vstřikovačů. Bude tam utíkat tlak paliva a proto je tam vysoká korekce.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 29. říj 2021 22:27 #204053

To nastavení vačky se dá zkontrolovat zvenku, stačí nasadit přípravky a hned bude jasno. Tím bych začal.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 30. říj 2021 07:29 #204054

  • Mirac
  • Avatar uživatele Mirac Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Bylo mi predane, ze nevi co s tim, tak jsem ho prevzal, abych ziskal aspon nejake hodnoty a rekl kde je problem. Trvaji si na tom, ze rozvody jsou presne na pripravky. Jak se pozna otocena vacka? V tom si prej jisti nejsou a nez ji otocit, tak hledaji problem jinde. Je mozne, ze maji treba spatne nastaveny vstrik, myslim na doraz a povolit o nekolik stupnu, ze by to delalo takovou neplechu? Ja uz fakt nevim co by to mohlo byt a bojim se, at tam neco nedojebou vic jak je
Multivan t5 2.5 tdi 4x4 2006

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 30. říj 2021 07:57 #204055

Už je konec s automechanikama. Uměj vyměnit destičky, ale motor je pro ně většinou tragédie. Poslední dobou dělám jen opravy oprav.Někdo to rozvrtá a zaklopí a dál neví. Přesně tvůj případ. Tragedie. Budeš muset začít znova. Kontrola nastavení vačky na přípravky. Jeden je dole vllevo na kliku a druhej vpravo na vačku pod tandemem. Pokud bude ok, bude problém se vstřiky. Vyndat zkontrolovat, nový gumičky, šrouby a dát to zpět.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 30. říj 2021 09:38 #204056

  • Mirac
  • Avatar uživatele Mirac Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Taky bych to tak videl jak pises. Ja jsem se na ne spolehal, protoze delaji motory, ale nejspis ne tenhle.rozhodne se to bude muset cele rozdelat a udelat poradne. U tech vstriku vim jak se co dela, tak na to budu chtet osobne dohlednout. Ale u te vacky jak je otocena, to fakt nevim jak poznat jestli je nebo neni o 180 stupnu
Multivan t5 2.5 tdi 4x4 2006

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 30. říj 2021 20:43 #204059

Otočená o 180 asi nebude, to by se potkalo a nešlo natočit. Přípravky to ukážou. Já bych to vyděl spíše na uložení vstřiků či gumičky.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 20. pro 2021 21:18 #204595

Můžu mít taky dotaz?mě zacal taky obcas cukat při nízsich otáčkách,korekce v normalu,když jsme to projížděli,tak při cukání byl 5ty válec už nad limitem-2,9.navic jsme zjistili,že je nafta v oleji,takže asi vstriky.jaky postup,stačí pretesnit,nebo musí se výstřiky prevlozkovat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 20. pro 2021 21:54 #204596

Zalezi jak servis skladoval vstrikovace kdyz je mel vyndane take uz muze byt vstrik ko pokud hi nechali jen tak valet na vzduchu nebo v bordelu. Zitra zavolej 607475747 muzem to probrat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 21. pro 2021 05:47 #204599

Ok ozvu se.go hlavy před cca 4 lety,55tis.km zpět.muze být problém i někde jinde?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 22. pro 2021 07:04 #204611

Pokud je vstřik v mínusu, dorovnàvà ty špatný co jsou v plusu, tam je potřeba koukat. Vždy je chyba u těch vstřiků s vysokými plusovými korekcemi , to jest 2 a více už je špatně. Do 1 je to ok. Nový motor má max 0, 6 všechny.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 26. pro 2021 08:32 #204653

Korekce jsou plusove u dvou vstřiků nad 2...teď bych potřeboval někoho kdo to má v malíčku a pořeší to, ideál Zlín a okolí.a aby to něco vydrzelo,hlava byla v repasu cca 50 tis.km zpět předchozím majitelem..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 AXD po slozeni cuka,vynechava 3. valec 26. pro 2021 15:46 #204660

Hlavu na vyvložkování jedině u engitec.cz . Top práce s doživotní zárukou. Ostatni bohužel tragédie. Vstřiky komplet na repas a musí to fungovat jak hodinky.
Všechny pomsty od VW
T5 multa pan amerikános - weg
New T5 -25 edition s 210k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Есть предложение по реальному заработку. 26. pro 2021 23:54 #204669

  • RonaldViz
  • Avatar uživatele RonaldViz
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Работа. Ищутся целеустремленные парни от 18 лет. Доход очень высокий. От вас требуется только адекватность и желание работать. Если интересно, пишите в телеграмм @vbv91. На форуме писать не надо

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.159 sekund

Login