Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: EGR ventil

EGR ventil 02. srp 2010 06:49 #47480

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
Jinak je to rekuperace výfukových plynů

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

EGR ventil 19. bře 2017 16:55 #174972

Čau chlapi zaslepoval někdo na 1,9tdi 77kw EGR ventil ? A jestli stačí jen mechanický nebo musí být zásah do RJ.dik

Ps. Příště raději hledej a pak vytvářej nové vlákno . Stačilo napsat na googlu EGR ventil vw T5 a jako první vyskočil odkaz do tohoto vlákna. Díky Vašek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

EGR ventil 22. bře 2017 11:14 #175024

Nedávno děláno na 63kw verzi a po mechanickém zaslepení uděláno základní nastavení přes ŘJ a vse v pohode funguje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

EGR ventil 22. bře 2017 13:29 #175026

Díky to bude u mě asi stejný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

EGR ventil 26. zář 2017 09:34 #180092

  • Mi
  • Avatar uživatele Mi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 137
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 1
Je tu někdo, kdo je schopen udělat záslepku za nějaký ten groš?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

EGR ventil 27. zář 2017 09:29 #180125

  • Mi
  • Avatar uživatele Mi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 137
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 1
Několik lidí má zaslepeno, zajímalo by mě, jestli jste byli s autem během posledního půl roku na poctivých emisích. Konkrétně se dnes napíchne jednotka a zkontrolují se readiness kódy. Bylo auto čisté? Prý se tam zobrazí něco jako "chyba při načtení" a pokud není test hotový, tak nepouští ani na měření ME. Za půl roku mě čeká STK tak abych věděl, jestli před STK egr zase zapojit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

EGR ventil 28. zář 2017 12:21 #180147

  • mape33
  • Avatar uživatele mape33
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Dělám co mě baví.
  • Příspěvky: 415
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 30
Já byl na emisích někdy před prázdninami. Auto tehdy mělo děravé svody, pootevrenej EGR, rozsypanej kat, pricpany výfuk, špatné čidlo paliva a zatuhlou regulaci turba.
Na readnees kódech všude v nulách, výpis diagnostiky bez chyb, kouřivost asi na 70 procentech normy, takže v pohodě.
Když jsem se ho ptal jak do budoucna tak mi řekl že tohle auto bez dpf bude ještě minimálně 10 let bez problémů pokud splní kouřivost. Tam je podmínka aby to bylo všechno v pořádku.... V pořádku to všechno nebylo a přesto bez problémů.
Byl jsem druhý z osmi co ten den od rána prošel emise. A první kdo prošel STK.
Toť moje zkušenost.
VW T5 Multivan 2.5 TDI 128 kW prodáno
Citroen jumper 2,2hdi 88kw obytný speciál
Škoda Octavia I 2.0 MPI +LPG
Škoda Superb 2.0 tdi-cr
125kw
Škoda Fabia I 1.4 MPI+LPG(darována)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

EGR ventil 28. zář 2017 20:29 #180154

  • Mi
  • Avatar uživatele Mi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 137
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 1
pěkně B)

Kdyz das readiness kody přes vagínu, más tam samý nuly určitě. A co máš napsáno v kolonce EGR prosim?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.138 sekund

Login