Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Hlučný motor dunivy

Hlučný motor dunivy 23. dub 2022 18:14 #205932

Prosím o radu, začalo se ozivat dunění do sání, po sundání vika není vidět opotřebení váčky? Rozvody byli po 30 tis povolené tak se udělali nové a stejně to duní. Potřebuji poradit kde hledat příčinu. Vag píše špatně množství vzduchu. Duní ve všech otáčkach, při tahu je to horší. Menší výkon. Kde by mohl být problém? Je někdo z východních Čech kdo y poslechl zda se pouštět do váčky. Děkuji Kubík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlučný motor dunivy 15. kvě 2022 08:52 #206326

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Opotřebení váčky pouhým okem nepoznáš,zkus upřesnit jaký auto,motor,nájezd a hlavně olejovej servis,vacka se nejvíc vydírá při long life intervalu.
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Hlučný motor dunivy 16. kvě 2022 12:19 #206347

Bohužel nevím co to auto zažilo, mám ho 3 roky bez jaké koli historie, na tcháku má 420 tis 1.9 TDI 2003 . Před 2 lety jsem dělal novou spojku. Loni prevodovku. A letos motorek. Jediné co uvažuji dát motor po repas za 30 000 ať je klid. Potom co bylo na opravě, tak mi došlo že si T stejně nechám, na nové nemám! , jinak jsem koukal že motor třeba na mladš 2 /2,5l stojí kolem 50 ooo. Tak nevím zda opravovat nebo měnit. Není někdo kdo by do toho šel. Opravář mi udělá cokoli ale v motoru se hraat nechce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.134 sekund

Login