Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Špatně chytá

špatně chytá 23. úno 2011 10:08 #66332

• Tifone
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
U mě to bylo omačkanýma a totálně stvrdlýma O kroužkama na vstřikách = padala nafta.
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

špatně chytá 24. úno 2011 20:46 #66489

ahoj všem mám dotázek dnes na naší T5 96kw 4x4 2006 po cca 5 dením stání v techto cca -15 ráno sme startovali jak traktór točill točil až během cca 10 sekund chytl. Jinak vše ok až do posud. máte nekdo myšlenku co nám táím chce básník říct že se loučí či kde je závada. Naftu beru na OMW. Diky
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

špatně chytá 24. úno 2011 21:37 #66499

Normal, ja dneska startoval asi 8s - taky jako traktor ... U mne asi spatne zhavicky, ale zkratka neni cas :(
Chiptuning, diagnostika, servis Téček, měření výkonu, odstranění DPF.
T5 Multivan 2.5TDi 128kW prodán
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 24. úno 2011 22:01 #66505

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Do tohodle tématu s dovolením taky napíšu co na to má T5. Doposud už taky byli nějaký slušný mrazy, motor se převalil a hned běžel, jen lehoooučce jakoby jeden válec třeba dvakrát škitnul, ale hned se to chytlo a OK. Předevčírem a včera jak bylo asi -15 jsem nažhavil, zastartuju jako vždy (automaticky) že v podstatě jen škrtnu o klíček a běží to... Tentokrát nic, tak znova žhavím, a točím a točím a točím a chytalo se to jak stará avie a vypadl z toho metrák briket. Dneska ráno už to zase čaplo úplně normálně, tak nevím co to bylo za chybu. :-k Ale žhavičky tutově budou původní
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

špatně chytá 25. úno 2011 14:02 #66542

jo tak k tomu se přidávám dneska už to laplo opět na brnk tak taky nevým jestli to bylo tou odstávkou 5ti dní v tom mrazu páč stará dobrá T4 nedávno prodělala servis nutný u mého vynikajícího kamaráda a ta chytá nabrnk ať stojí nebo či je mráz či ne tak mě ta T5 trochu vyděsila
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

špatně chytá 28. úno 2011 19:02 #66817

tak pridam aj ja niečo.t5 vymenene gumičky isla nafta do oleja,vymenene zhaviče a stale zle chyta.toci asi 10sek.ked chyti ziadny dym vsetko ok hned vypnem a nastartujem na skrt.ked postoji asi 5hod tak zase zly start.mynule po 5tich dnoch nebolo pocut cerpadlo ako nasaje a chytilo na skrt.ked počut ako nasaje tak nejde chytit aj ked to skusim viac raz za sebou nasat az kym ho nepocut.neviem co s tym ci by to bolo el cerpadielkom v nadrzi ci nedava taky tlak aky treba podtlakove ze vraj drzi tlak len neviem ako dlho bolo vservise zda sa mi ze drzi len urcity cas.skuste dat nejaku este radu dik .

špatně chytá 02. bře 2011 21:19 #67064

Mne uz by asi spis vydesilo kdyby to v -15 chytlo normalne :lol: :lol: :lol:
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 03. bře 2011 21:44 #67171

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Dej žhavičky a budeš mít pokoj.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

špatně chytá 03. bře 2011 22:25 #67182

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25

kawa napsal: Do tohodle tématu s dovolením taky napíšu co na to má T5. Doposud už taky byli nějaký slušný mrazy, motor se převalil a hned běžel, jen lehoooučce jakoby jeden válec třeba dvakrát škitnul, ale hned se to chytlo a OK. Předevčírem a včera jak bylo asi -15 jsem nažhavil, zastartuju jako vždy (automaticky) že v podstatě jen škrtnu o klíček a běží to... Tentokrát nic, tak znova žhavím, a točím a točím a točím a chytalo se to jak stará avie a vypadl z toho metrák briket. Dneska ráno už to zase čaplo úplně normálně, tak nevím co to bylo za chybu. :-k Ale žhavičky tutově budou původní

já na tom byl minulý týden na horách stejně ...přes noc -19 a ráno jsem myslel, že to nechytne
v Brně to startuje nabrnk....asi mě ty žhaviče čekají taky

špatně chytá 04. bře 2011 23:27 #67315

Dam, ale s tim casem je to stale stejny, zakaznik ma prednost ...
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 04. bře 2011 23:58 #67321

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Je mi to jasný. A jaro za dveřmi........... :mrgreen: :mrgreen:
Poslední dobou mám silné nutkání se k Tobě objednat.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

špatně chytá 05. bře 2011 10:00 #67344

• Josef
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Už zase nechytám. Takže vykejvané vstřikovače. Příští týden řeším novou "starší hlavu".
T5 Multivan 128 kW

špatně chytá 05. bře 2011 10:38 #67347

lada t5: jasny, prijed :)
Josef: ja bych to s tema vstrikovacema uplne netvrdil ...
Audi Q7 4.2TDI
Audi TTQ 165kW
Yamaha YZF-R1

špatně chytá 06. bře 2011 10:51 #67417

• Josef
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Nejsem ani první a zdaleka ne poslední, je to poměrně častá závada, ale co mě udivuje, že se o tom moc u nás moc nemluví. Pokud by nikoho potkalo to samé jukněte na opravarenstvi.cz tam hlavy opravují, jedno vypouzdření (tj. pro jeden vstřik) cca 1200,- Kč.
Můj průběh:
- špatné starty po delší odstávce při zahřátém motoru, následné přetěsnění a na cca 15 tis. km klid.
- postupně zase horší starty a v souvislosti s výměnou vačky a vstřiků (1 byl špatnej, měnil jsem všechny) opět přetěsnění, klid cca 2.5 tis. km
- opět postupné zhoršování, opět přetěsnění vstřiků a zas cca 2.5 tis. km klid
- teď už zase hodně blbé starty (vždy z teplého motoru) a po delší odstávce
- příští týden výměna hlavy a uvidíme

Poznámka: najeto 160 tis. km. Pokud to není už hodně nutné do vstřiků nezasahujte, jelikož co jsem se dozvěděl, jak se do toho jednou sáhne, tak je to zpravidla otázka času než se pouzdro pro vstřik vymačká (nevěřil jsem, ale už věřím). Prasklou hlavu jsem 100% neměl, jelikož měřenou kompresi mám na všech válcích stejnou +- 28 barů. Norma je 25 až 30.
T5 Multivan 128 kW

špatně chytá 23. bře 2011 17:27 #68864

tak aj ja mam vymackane ulozenie vstrikov v hlave tak sa pustame do rozoberania a posielame hlavu do rasosky a potom uvidime.nabehane 150 000km

Vygenerováno za 0.229 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/