Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Špatně chytá

špatně chytá 05. bře 2012 11:10 #93085

• chaba
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
jj jsou to pojistky pod šrouby ne taková ta klasika co seženeš na benzínce doknce je ani neměli skladem ani přímo u VW a ani ve Škodovce. Nakonec jsem si jí koupil z Německa, když nebyla tady okamžitě, taky byla do druhého dne a skoro za polovic stejně jako všechny díly. V ČR už na to nic nekupuju jsou to zlodeji. Jinak v ČR stála cca. 218,- Kč, ale upozorňuji, že to mám spojené s tím totálním výpadkem elektriky. Zajímá mě jestli ta pojistka odchází i jinak, aby jsem to řešil i na další zimu jestli to auto bude ještě jezdit :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

špatně chytá 14. bře 2012 10:44 #94013

Zdravím. Pročítám tady problémy ostatních "kolegů" a měl jsem stejný problém se startováním. Mám 2,5 128 Kw rok. 2004 204000 Km. Nažhavím, otočím klíčkem, auto okamžitě chytne a hned zhasne. :o Pak jsem musel dlouho točit než zase chytl. Bylo to docela o nervy. :x Žhavení v pořádku. Padala mi nafta. Zjistil jsem, :idea: že se mi dělá v nádrži podtlak a při delším stání se mi nafta vrací z palivového potrubí zpět do nádrže. :?: Vyřešil jsem to, že vždy po jízdě otevřu víčko nádrže a srovnám tlak v nádrži. od té doby mám se startováním klid a chytá na první otočení. :goodman: Možná by šlo i do víčka vyvrtat milimetrovou díru a nemusel bych povolovat víčko. Teď už jen vyřešit problém s přibýváním oleje v motoru, vysoké kouřivosti při sešlápnutí plynu a motor bude zase v poho. d:_( Zlatý 1,9 TDI.

špatně chytá 27. bře 2012 14:49 #95013

• gas
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
se startovanim bojuju taky, T5 1,9 77kw, auto najeto cca 70t km, lehce pod nulou chytne jako traktor, nekdy na druhy pokus, i pri cca 2st nad nulou auto zahuli jako Avie pred repasi ... pri tech minus 10 jsem prakticky vubec nenastartoval, rano nechytlo vubec, odpoledne na 30 pokus a s baterkou pred smrti ano, pak uz cely den na brnk bez nejmensiho problemu ... dalsi tri dny stejny scenar, bateka ok, vstriky s testem ok, zhavice nove, tepl cidlo nove, palivovy filtr novy, cerpadlo preventivne vymeneno za nove a nic ... jak je nad 2 st neni problem, jinak spatny, auto mam od nova, takze km sedi, asi ten kram poslu ze strane

špatně chytá 28. bře 2012 12:56 #95117

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
GAS: Napadá mě,a žhaví Ti skutečně ty nové žhaviče? Diagnostika nic?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

špatně chytá 28. bře 2012 14:26 #95118

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Je pravda že nám po výměně žhavících svíček Bosch stále špatně, i když lépe než předtím na jednu, startovala 1,9ka špatně. Po nějaké době bádání se daly na zkoušku nové origo a nyní startuje OK!
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

špatně chytá 29. bře 2012 18:33 #95197

• gas
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1

Auto1 napsal: GAS: Napadá mě,a žhaví Ti skutečně ty nové žhaviče? Diagnostika nic?

diag ok, nove zhavice vyzkouseny venku, zhavi, uz me to celkem se.re, koupis si nove auto, at mas klid a problemy jak stocena ojetina ...

špatně chytá 29. bře 2012 22:34 #95223

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
zkoušel jsi při startování přidat plyn?

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

špatně chytá 29. bře 2012 23:28 #95232

• voki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to si myslím, že by nemělo mít vliv :snoty: :snoty:
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu

špatně chytá 30. bře 2012 08:57 #95254

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
no,mě to na té 1,9tce co jsem měl také takhle podobně dělalo a právě když jsem při startování přidal plyn to chytlo normálně.Proč tomu tak ale bylo jsem se nikdy nedozvěděl.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

špatně chytá 31. bře 2012 11:58 #95307

• gas
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
zkousel jsem pridani plynu, auto z kopce, do kopce, proste vsechny mozne zpusoby, nepomaha nic, ja ho chtel menit za nove uz loni, dal jsem mu sanci, ale letosni rok asi neprezije, ono to mlati a huli i ted, kdyz jsou rano 2st nad nulou, sice chytne po delsim toceni na prvni startovani, ale nekdy na tri valce a toho dymu ... jen nevim zda si pomuzu zrovna s timhle faceliftem, ale tohle me teda vytaci silne ...

špatně chytá 31. bře 2012 19:25 #95328

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
To vypadá možná i na podpálené ventily...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

špatně chytá 31. bře 2012 23:13 #95339

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
A nemáš rozhozené rozvody?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

špatně chytá 04. dub 2012 22:14 #95621

• gas
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Jo panove nevim, ale 15t interval je na dostrel a s olejem hodlam resit i tohle, tak se poptam. Bohuzel v techto teplotach poznam kulove, auto startuje na brnk... Kazdopadne i diky planovanemu prodeji to chci poresit, nejsem takove cune abych to zatloukl a nechal cerneho petra na noveho majitele ... Tak ted na me zena krici, ze ji to rano coudilo a mlatilo v 5 st nad nulou, mne z toho jebne !

špatně chytá 05. dub 2012 13:17 #95646

• voki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
jj...na ty rozvody bych se být Tebou podíval, počítačem je to záležitost cca na 3 min. ev. byt tomu trochen tak o 30% zvýšil startovací dávku :-"
specializovaný AUTOSERVIS VW/ŠKODA Kutná Hora
(Autoservis-Pneuservis-Klimatizace-Diagnostika)
www.autoalles.eu

špatně chytá 05. dub 2012 15:10 #95659

• gas
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
predam info na servis, diky, co jim nenapise diag to neumi, ale vymenit pulku auta s nulovym efektem to jo, na to jsou odbornici ...

Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/